Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Представяне на Pepelliashka  (Прочетена 2505 пъти)

Pepelliashka

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Представяне на Pepelliashka
« -: 28-09-2009, 12:34:00 »

Здравейте на всички! Аз съм на 27 години и 46 кг. Омъжена с бебе на 8 месеца. От доста време усещах нуждата от пречистване и търсейки в нета попаднах на вас. Вие сте невероятно мили и ерудирани хора. Възхищавам ви се. Само че на мен ми е доста слаба волята и лесно се изкушавам.А покрай мен е пълнно с месоядци и чревоугодници на добре сготвена храна и ми е ацкии трудно да спазвам по строги диети. Затова в момента се мотивирам и започвам лека по лека със повече плодове и зеленчуци и пречистваането на слуз от организма с хрян. НО ПОМОЩ ВЗЕХ ДОСТА ДА ОТСЛАБВАМ, А ИСКАМ ДА НАПЪЛНЕЯ  :surpris_23:. Ако знаете някаква здравословно - калорична рецепта моля да ме опътите, ще съм ви ацки благодарна  :Content_14:! Благодаря ви за вниманието! Приятен ден на всички! :thankyou:
Активен
"Нещата никога не са такива, каквито са.
Те винаги са това, което човек прави от тях."
Жан Ануи

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Представяне на Pepelliashka
« Отговор #1 -: 28-09-2009, 16:13:52 »

Здравей, Пепеляшке! :)

Включи зърнени и ядки за повече протеини.
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Представяне на Pepelliashka
« Отговор #2 -: 28-09-2009, 17:46:25 »

НО ПОМОЩ ВЗЕХ ДОСТА ДА ОТСЛАБВАМ, А ИСКАМ ДА НАПЪЛНЕЯ  :surpris_23:. Ако знаете някаква здравословно - калорична рецепта моля да ме опътите...
Здравей!
Само не се залъгвай, че хем ще се чистиш, хем ще пълнееш ;D От суровоядство тегло не се качва, особено ако си с бърз метаболизъм :)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Представяне на Pepelliashka
« Отговор #3 -: 28-09-2009, 23:55:47 »

Здравей! :peperudi:
Сипи по едно малко,за добре дошла. :laugh:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

Pepelliashka

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:Представяне на Pepelliashka
« Отговор #4 -: 29-09-2009, 09:18:25 »

Благодаря за съветите...доне спра да слабея  ;). Ха виното още не е готово за да почерпя  :) да похапнем нещо здравословно докато стане  :Appetit_17:  :Appetit_4:
Активен
"Нещата никога не са такива, каквито са.
Те винаги са това, което човек прави от тях."
Жан Ануи
 

Страницата е създадена за 0.169 секунди с 23 запитвания.