Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Семинар "Здравословно хранене"  (Прочетена 10908 пъти)

kyx4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 237
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=1836474233

Здравейте приятели, имам два билета по 15 лв. за семинара утре в София. За пловдивчани  има и две свободни места в колата, тръгвам в 07.30 часа. :Content_22:
Активен
Храната да бъде Вашето лекарство и лекарството - Вашата храна. Хипократ

homo futurus

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 241
  • Бъдещето е на Вегетарианците!
Re:Семинар "Здравословно хранене"
« Отговор #1 -: 30-04-2011, 19:39:57 »

Разкажи как мина семинара !
Активен
Дълбока безметежност,
печален идеал.
Проблясък в тъмнината ме пробуди ...
Разкривайки, че досега съм спал !

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Семинар "Здравословно хранене"
« Отговор #2 -: 30-04-2011, 20:15:15 »

Той е утре. ;)
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Семинар "Здравословно хранене"
« Отговор #3 -: 01-05-2011, 10:03:59 »

E има ли все още неясноти по тази тема? :) 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Семинар "Здравословно хранене"
« Отговор #4 -: 02-05-2011, 11:48:19 »

Вече е минал семинара. Сега ще може ли да разкажете как е минал? Нещо ново каза ли се, което не знаем и т.н?
Активен

green flower

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 448
  • Remember your dreams!
    • Органично
Re:Семинар "Здравословно хранене"
« Отговор #5 -: 02-05-2011, 13:10:07 »

Семинарът беше много готин! Аз лично не чух безкрайно нови неща, но си припомних в синтезиран вид старите, което е добре  :pensif_29:!
Хората (лектори и присъстващи) бяха много готини  :Content_22:!
Имаше лекция на Мер, Гайдурков, Вери и Милен  :fluretaa: и други обичайни заподозрени! Мен лично много ме впечатлиха Краси и Тошко със сина им Стефи, които са суровоядци и гледат детето си по много здравословени и готин начин  :flowers2:! Винаги, когато съм го виждала в ресторанта, то е едно много енергично и комуникативно хлапе, което съвсем не изглежда недохранено и без енергия от суровоядството, както биха си помислили някои хора, напротив  :Content_14:! Та, мн. се впечатлих от тях, защото макар, че ги знам кои са, не знаех, че живеят по този начин  :flower:!
Всички бяха готини, и Г. Изворски, Чичо Митко  :Content_22:, Свилен от "Слънце Луна", абе всички....не чух някой да казва нещо уникално ново за света  tooth, но за сметка на това нещата бяха поднесени готино и беше приятно!
Активен
Усмивката е подписът на Божественото!

People will always respond positively to joy and enthusiasm.

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:Семинар "Здравословно хранене"
« Отговор #6 -: 02-05-2011, 13:29:29 »

 Със същите впечатления съм и аз. Нищо ново, но само заради атмосферата да бъдеш сред хора с подобно светоусещане си заслужаваше. Въобще не разбрах кога мина времето  :peperudi: :Content_22:
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348
Re:Семинар "Здравословно хранене"
« Отговор #7 -: 02-05-2011, 19:25:09 »


  Времето литна наистина. Радвам се,че видях Мер, за съжаление не стигна времето да сподели още по-интересни неща от личния си опит, видеото на Вери и Милен мисля ,че притаи всички и никой не гъкна, много искрени и конкретни бяха  :flowers2: разбрах,че видеото ще бъде качено на сайта и така ще може повече хора да го гледат. Краси, Тошко и Стефи имам честта да познавам отдавна и много им се радвам, Стефи не съм го виждала да спи на обяд, наистина е пъргав и им съдейства във възпитанието, защото и на него със сигурност му е трудно да стои на работа с мама или тати. Клипчето с д-р Емилова не го гледахме, но то било същото от сайта и, за лимеца клипа мисля, че го има качен също. Стела от зоя.бг каза да прочетем статията за б12 в кукуряк, която е стара вече ;) Сега видях какви интересни неща е имало на изложението зелени дни.. жалко,че не бях в София. Хареса ми и представянето на Надя, като цяло само 2-3 не ми допаднаха, но уважавам труда на всеки, благодарности и на организаторите на събитието. Имаше вкусна храна.. само сейтана и темпето не ми харесват, хлябът ми е тежък 2-3 хапки и дотам, но си похапнах други сурови неща, да похваля бонбоните на Гено, който за мен постигна много и искрено му се радвам. Запознах се и с Иван Власов, много добри впечатления, кротък и любезен мъж(издържа на атаката ми от въпроси :)
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

kyx4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 237
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=1836474233
Re:Семинар "Здравословно хранене"
« Отговор #8 -: 02-05-2011, 20:13:22 »

Много съм доволен от семинара ;D ! На мен ми направи впечатление д-р Гайдурков, мисля, че притежава някакъв магнетизъм :pensif_29:! Сещам се за един случай описан в книгата Световната конспирация с-у здравето - ставаше въпрос за болен от рак, отварят го на операционната маса и виждат, че положението е безнадежно.... и пак го затварят, без да оперират абсолютно нищо. На следващия ден, когато пациента излиза от упойка, пита доктора дали всичко е минало благополучно. Докторът му казва, че той вече е нов човек :pensif_29:, да не се притеснява повече за това, да си живее живота.... След няколко години се срещат случайно и доктора останал много изненадан. Правят  изследвания на пациента и ..... няма и следа от рак!
Това е истинският доктор за мен, човек, който да вдъхне вяра на болния и преди всичко да вярва, че лечението е сигурно. Колко са такива?
Запознах се с Мер, SiMoNcheTo, vesselin777 и green flower, но нямаше време да поговорим повече. Добре би било да се организират такива срещи от време навреме. На 15 май в Пловдив има Фестивал на здравето, чувствайте се поканени!
Активен
Храната да бъде Вашето лекарство и лекарството - Вашата храна. Хипократ

Силвия

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Активен

somelier

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 106
  • Във Виното е Истината
Re:Семинар "Здравословно хранене"
« Отговор #10 -: 01-07-2012, 10:33:22 »

http://ecovege.org/images/seminarvarnah-medium-ev.jpg

Замисъла на семинара е супер, водещите са ОК, обаче много хора няма да отидат заради една малка подробност.   Миличките нещастни кученца ми се струват доста на заден план, пред благотворителност свързана с хора а не с животни.   Целта така изглежда да е стимулиране на развъдник за тения и кърлежи.
Активен

purelove

  • Гост
Re:Семинар "Здравословно хранене"
« Отговор #11 -: 30-11-2012, 08:15:23 »

Здравословен семинар ХРАНАТА ЛЕКУВА oт екипа на лечебен център Vita Mores ще се проведе в СОФИЯ, на 1 Декември от 11:00 – 19:00 ч. в Център Идея Вита, жк Бели Брези, ул Лерин 64.
 
За Вас ще презентира екипа на лечебен център Vita Mores :
 
Д-р Георги Гайдурков (лекар натуропат)
 
Георги Славов (диетолог-специалист по лечебно хранене)
 
Слави Славов (нутриционист)
 
Емил Гавраилов (йога учител)
 
Махендра Дас (бхакти йога учител)
 
Семинара обхваща :
 
Постигане на пълноценно здраве чрез клетъчно хранене
 
Приготвяне на здравословно и лечебно храната си у дома
 
Вкусната лечебна храна на Vita Mores
 
Овладяване на различни техники на здравословно дишане
 
Йога за хармония в живота
 
Програма:
 
11:00   Лекция :„Клетъчно Хранене”
 
13:00   Обучителна кулинарна демонстрация: „Как да приготвим бързо, вкусно и лечебно храната си”
 
15:00  Вкусна здравословна храна за гостите на семинара
 
16:30  Лекция : „Правилно Дишане в Градски Условия”
 
17:15  Лекция : „Бхакти Йога за Модерния Човек”
 
18:00  Киртан (Мантра Медитация)
 
Вход : 40 лв   
 
За записване : +359884003201                                         *местата са ограничени

http://vitamores.com/
Активен
 

Страницата е създадена за 0.089 секунди с 23 запитвания.