Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Какво ще кажете за този вид прочистване ?  (Прочетена 7196 пъти)

stanislaf

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

Здравейте , нов съм тук в форума но от доста време го чета :)
Попаднах на това "олекотено" пречистване на черния дроб и исках да разбера какво ви е мнението за него понеже ми се струва по лесно за правене. Другия въпрос ми е може ли да се почне сега да се прави при полужение че то се прави около месец и половина?

Пречистване на черен дроб

1-ви етап - месец , месец и половина

1. Топла вода  1-2 чаши
2. 1 с.л. зехтин
3. 3 с.л. лимонов сок или грейпфурт


2-ри етап

очистително – (манитол) ?
пие се сутринта и след това се пие много топла вода 4 л.
Предния ден се яде лека храна без животински храни.
Вечерта след 22:30 полулягане на дясно и се загрява черния дроб, свива се десния крак
И без да се става се пият
150-250 мл. Зехтин приготвено
300 мл цитрусов сок(лимон и грейпфурт)
на следващия ден почва да се яде към обед като захранка след гладуване (варен ориз) и .т.н

Това е взето от миналогодишно предаване " На кафе" с гост д-р Папазова .
Неможах да намеря клипчето.
Благодаря ви предварително за отговорите !
 
Активен

stanislaf

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

Намерих клипчето  :Content_14:
http://vbox7.com/play:9bdefbce
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

По-лесно ли ? Стига бе , разсмя ме  :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267

Кое му е по-лесното- месец и половина!!!
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

За мен не е добро, няма клизми, няма сокове, които помагат на камъните да омекнат...хубаво е само пиенето всяка сутрин на зехтин и лимон, аз това не го пропускам по принцип :)
Активен

stanislaf

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

значи до колкото разбирам не ви кефи  tooth ( базикам се) а за това дали е уместно сега да се почне ?
 клизмите не ми се правят понеже имам хемороиди и не искам да ги възпалявам, а се чудя тези сокове и камъни които се очакват да излезнат няма ли да ги раздразнят ?
Активен

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694

значи до колкото разбирам не ви кефи  tooth ( базикам се) а за това дали е уместно сега да се почне ?
 клизмите не ми се правят понеже имам хемороиди и не искам да ги възпалявам, а се чудя тези сокове и камъни които се очакват да излезнат няма ли да ги раздразнят ?

e kaкво като имаш хемороиди, мислиш да си останеш с тях цял живот ли ?
С подходяща диета, упражнения и мазила ще ги оправиш за месец максимум.
(Освен ако не решиш да инвестираш този метод в този твой "олекотен" вариант на прочистване :)

А иначе самата клизма изобщо не възпалява хемороидите, освен ако умишлено не ги разраниш с вкарването на накрайника. А соковете пък още по-малко могат да раздразнят хемороидите, могат да им бъдат само от полза... А за камъните - ако изкараш "ръбати" камъни - те наистина могат да те поодраскат тук-таме :)
Но по принцип повечето хора изкарват заоблени камъни, защото в каналчетата на черния дроб се заоблят... :Confus_3: :surpris_23:

Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

ФУНГО

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

Тази докторка Папазова я даваха в Господари на ефира.  Приличаше на побъркана.
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

д-р Папазова си е много в час и наред, онази другата - Байкова - тя е сбъркана, има психични проблеми вероятно?
Активен

stanislaf

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

абе личи си че ги разбира нещата ,но доста често накрая завършват с една голяяяяма реклама на даден екстрат от незнам си какво без който едва ли не незнам още как сме живи ,ама какво да се прави капитализъм !
Активен

ФУНГО

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

д-р Папазова си е много в час и наред, онази другата - Байкова - тя е сбъркана, има психични проблеми вероятно?

д-р Папазова си е много в час и наред, онази другата - Байкова - тя е сбъркана, има психични проблеми вероятно?

Папазова от както я помня все се прави на разбираща но нещо на самата нея не и е в час. Вечно се тъпче с някакви хапчета за женски ремонти и все по големи мустаци има.  А по Господари на Ефира си говореше на ръката, колко и била миличка ръката и как била сладичка  и някакви такива глупости.   През 2008 година ходих при нея на преглед да ми лекува асмата. За 15 минути умно гледане и слушане на разкази взе 50 кинта, драсна някаква рецепта за водорасли и добавки за 480 кинта , видя пачката и се разбрахме след 2 седмици пак да се видим. Изгълтах боклуците точно за 2 седмици  пак се набутах 50 лв за да и кажа че нищо ама нищо и това беше.  Имаше опашка пред кабинета,  навън докато чаках и на другите хора наблюденията същите , нищо освен кинтажа не циркулира около нея.  Една жена от рак на гърдата бучеше как и бави хирурга и я тъпче с рейши, шиитаке, ямс, алое, котешки нокти, и забравих ги другите от които жената все по зле ставала.  Мойте 480 а нейните двойно - ужаст
Къде да я видя тази другата Байкова
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

Фунго, колко ли нещастен човек си се чудя ?!!! Това кой пореден ник ти е само тука незнам.....Престани да сереш из форума, изтривам ти днешните простотии, защото никой няма нужда когато влезе в тоя форум да го види задръстен от твоите изпражнения.
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Според мен , Фунго , Байкова е точно за теб :) ще бъдете идеалният лекар и пациент ... Дълго време, като я слушах Байкова, сепитах какво прави изобщо в този свят тази женица, сега вече имам отго такива вор - тя е за такива като теб Фунго :)
Активен
 

Страницата е създадена за 0.107 секунди с 23 запитвания.