Начало   Помощ Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Представяне на Pepelliashka  (Прочетена 1328 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Pepelliashka
New
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« -: 28-09-2009, 12:34:00 »

Здравейте на всички! Аз съм на 27 години и 46 кг. Омъжена с бебе на 8 месеца. От доста време усещах нуждата от пречистване и търсейки в нета попаднах на вас. Вие сте невероятно мили и ерудирани хора. Възхищавам ви се. Само че на мен ми е доста слаба волята и лесно се изкушавам.А покрай мен е пълнно с месоядци и чревоугодници на добре сготвена храна и ми е ацкии трудно да спазвам по строги диети. Затова в момента се мотивирам и започвам лека по лека със повече плодове и зеленчуци и пречистваането на слуз от организма с хрян. НО ПОМОЩ ВЗЕХ ДОСТА ДА ОТСЛАБВАМ, А ИСКАМ ДА НАПЪЛНЕЯ  амии... знам ли. Ако знаете някаква здравословно - калорична рецепта моля да ме опътите, ще съм ви ацки благодарна  браво, аплодирам! Благодаря ви за вниманието! Приятен ден на всички! благодаря
Активен

"Нещата никога не са такива, каквито са.
Те винаги са това, което човек прави от тях."
Жан Ануи
Вери
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2153

« Отговор #1 -: 28-09-2009, 16:13:52 »

Здравей, Пепеляшке! Smiley

Включи зърнени и ядки за повече протеини.
Активен
Petko
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2359

« Отговор #2 -: 28-09-2009, 17:46:25 »

НО ПОМОЩ ВЗЕХ ДОСТА ДА ОТСЛАБВАМ, А ИСКАМ ДА НАПЪЛНЕЯ  амии... знам ли. Ако знаете някаква здравословно - калорична рецепта моля да ме опътите...
Здравей!
Само не се залъгвай, че хем ще се чистиш, хем ще пълнееш Grin От суровоядство тегло не се качва, особено ако си с бърз метаболизъм Smiley
Активен

“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди

“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов
Mariya
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 477

« Отговор #3 -: 28-09-2009, 23:55:47 »

Здравей! пеперуди
Сипи по едно малко,за добре дошла. laugh
Активен

Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!
Pepelliashka
New
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« Отговор #4 -: 29-09-2009, 09:18:25 »

Благодаря за съветите...доне спра да слабея  намигам. Ха виното още не е готово за да почерпя  Smiley да похапнем нещо здравословно докато стане  мммм  банан
Активен

"Нещата никога не са такива, каквито са.
Те винаги са това, което човек прави от тях."
Жан Ануи
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
Отиди на: