Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте!  (Прочетена 3549 пъти)

Evia

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Здравейте!
« -: 29-09-2009, 12:28:01 »

Здравейте, много се зарадвах когато открих сайта, и вече доста време го чета. Най–накрая се реших и аз да пиша. На 27 години съм, от години не ям месо, но пък останалите ми навици не са от най-полезните. Обичам шоколад, млечни продукти и още много неща които се разминават доста  с идеята за здравословно хранене. Опитвам все по често да включвам сурови храни, откакто открих че те също могат да бъдат вкусни и разнообразни. Но не е никак лесно, почти всичките ми близки хора смятат тези неща за странни и дори вредни. Хубаво е че има място като това  :)
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Здравейте!
« Отговор #1 -: 29-09-2009, 13:13:51 »

Здравей,всеки открива най-доброто за себе си или поне се опитва ;) :laugh:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Здравейте!
« Отговор #2 -: 29-09-2009, 13:24:27 »

Здрасти и добре дошла Еви  :flowers2:
Активен

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Здравейте!
« Отговор #3 -: 29-09-2009, 16:20:11 »

Здравей, Еви! Не е чак толкова трудно. Въпросът е в мотивацията. А има време. Ще успееш да р азбереш "магията на суровата храна"  :Content_22:  Приятни часове в нашето общество  :flowers2:
Активен
Намасте :)

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Здравейте!
« Отговор #4 -: 29-09-2009, 23:55:45 »

Здрасти и от мен! :peperudi:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

krum

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
Re:Здравейте!
« Отговор #5 -: 02-10-2009, 11:33:03 »

Dobre doshla. To mai na vsi4ki rodninite mislat taka 4e kvoto iadem e vredno.
Активен
I love the sky

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Здравейте!
« Отговор #6 -: 02-10-2009, 11:36:09 »

Dobre doshla. To mai na vsi4ki rodninite mislat taka 4e kvoto iadem e vredno.
О, да! И аз и доста други от йогата примерно се оплакват, че са ги обявили за луди ;D ;D ;D
Но и жълта книжка да ми издадат вече не могат да ме върнат назад...в самото начало беше възможно да ме откажат, но сега вече съм абсолютно перде щом ме критикуват ;D ;D :D
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Evia

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Здравейте!
« Отговор #7 -: 03-10-2009, 13:24:37 »

Благодаря за милото посрещане :)
Прав е Петко че понякога могат да те обявят за луд, но все някак ще го преживеем. Сложно е когато живееш с човек с различни разбирания. Все още не съм решила как най-добре да се справя в такава ситуация, вероятно всеки си готви за себе си.. или се опитваш да убедиш другия в идеите си. Разбира се най-добре ако сте на едно мнение, но при мен не се случва до момента.
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Здравейте!
« Отговор #8 -: 03-10-2009, 17:17:08 »

Сложно е когато живееш с човек с различни разбирания. Все още не съм решила как най-добре да се справя в такава ситуация, вероятно всеки си готви за себе си.. или се опитваш да убедиш другия в идеите си.

Сложно е, но с времето нещата се оправят. При нас с жена ми нещата станаха за около 4 години: аз съм вегетарианец от 5, а тя от 1 година. Въпреки, че много се радвам, че вървим в правилната посока, никога не съм настоявал или мрънкал за това. Насила хубост не става. Просто нещата си се случиха по този начин и ми се иска да си мисля, че са резултат от личния ми пример.  8)

Та, слушай себе си, дръж на вярванията си и не забравяй да се хвалиш с успехите си.
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Здравейте!
« Отговор #9 -: 03-10-2009, 17:54:52 »

Просто нещата си се случиха по този начин и ми се иска да си мисля, че са резултат от личния ми пример8)
Убеден съм, че е така...това е най-силното възможно въздействие :love_028:
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

stavrev

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
  • бавно,но все пак еволюирам...
Re:Здравейте!
« Отговор #10 -: 04-10-2009, 16:56:00 »

Добре дошла,
важното е да се започне веднъж, а по нататък - всяко нещо ще си дойде на мястото с времето си  :love_028:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.074 секунди с 22 запитвания.