Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Цитросепт-лекарство или заблуда...?  (Прочетена 27367 пъти)

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Цитросепт-лекарство или заблуда...?
« Отговор #20 -: 02-08-2009, 00:31:11 »

Ей, Вери,супер ;)
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Цитросепт-лекарство или заблуда...?
« Отговор #21 -: 02-08-2009, 11:14:17 »

Не знам дали разбирам правилно, но това, което ми направи впечатление когато за първи път четох за този метод, е че той е приложим при ситуации в които има емоционален шок. Тоест ако човек пуши с години, той сам предизвиква заболяване на белите си дробове, а не защото изведъж е преживял стрес (макар че това вероятно би ускорило процеса). Правилно ли съм разбрала?
Активен

Nun

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 248
    • Моят Facebook
Re:Цитросепт-лекарство или заблуда...?
« Отговор #22 -: 02-08-2009, 13:44:51 »

Вери едно голямо БЛАГОДАРЯ за сайта, много е интересен!  :)
Активен
Имаме силата да променяме всичко и всичко зависи от нас, ние сме Бог!

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Цитросепт-лекарство или заблуда...?
« Отговор #23 -: 02-08-2009, 13:51:00 »

Тези открития и особено ГНМ са си революционни
Много интересно. Това е една стъпка напред за медицината. Но не чак революционни. В смисъл, че в старите йога писания се казва, че емоцията разболява даден орган, а не нещо друго. Лекарите лекуват физическото тяло, но същината на проблема е другаде. Трябва да се отрежат корените на всички емоции, които ни разболяват. Един от начините е йога. Написано е преди повече от 3000 години и затова казвам, че не е новост това 'откритие' ;) Но освен написано, реално можем да стигнем ниво, което да не ни позволява по никакъв начин да изпадаме в тревожни състояния, камо ли в шок и депресии.
Така че не се впечатлявайте, а практикувайте! ;) Нека впечатленията идват от практиката ни ;)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Цитросепт-лекарство или заблуда...?
« Отговор #24 -: 02-08-2009, 14:14:45 »

Много съм съгласна с Петко! Този доктор има голяма заслуга, че е "узаконил" това, което хората по принцип си знаят. Сигурно сте забелязали, че хората обикновенно знаят откъде са си "докарали" нещо. Само дето не лекуват причината, а симптомите..:(
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Цитросепт-лекарство или заблуда...?
« Отговор #25 -: 02-08-2009, 14:31:44 »

Да, точно! Така е, Angie :)
Искам да споделя една статия за йога с вас, колеги ;D В същата тематика е ;) Надявам се да ви хареса :)
Ето я - http://www.yoga108.info/yoga/da-ustoish.html
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524
Re:Цитросепт-лекарство или заблуда...?
« Отговор #26 -: 02-08-2009, 15:20:28 »

ще се намеся и аз за херпеса. За мен лично единственото лечение е хумата. Щом забележа че е излязъл - намазвам мястото и малко около него с гъста хума. Това няколко пъти през деня. На другия ден е вече сух и изчезва!
Активен

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Цитросепт-лекарство или заблуда...?
« Отговор #27 -: 02-08-2009, 23:54:20 »

Като казах,че откритията са революционни,имах предвид ,че са революционни за традиционната медицина!!....А не по принцип,защото вече и на малките бебета  сигурно им е ясно,че съществува неразривна връзка между съзнанието и тялото-човешко.
 ;)
Активен
 

Страницата е създадена за 0.078 секунди с 25 запитвания.