Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Семинари на Норбеков във Варна на 17-ти и 18-ти октомври  (Прочетена 2429 пъти)

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"

Института на Норбеков организират на 17 и 18 октомври от 11 часа в Бизнес център - Варна /под стадион "Черно море"/ клубни занятия . Темите са
- 17.10.09 - Техника на тренировка на чертите на характера. Практика: Снемане на физическите отпечатъци и домашно задание

- 18.10.09 - 1 тема: Лидерство и самоорганизация.Част първа - Полагане на цели и планирането им.
Аз лично за пръв път ще бъда на техни лекции. Цената била 30 лв на лекция.
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA

Мисля,че беше преди 2 години бях на семинар в Пловдив.Беше много интересно.Научих доста неща,а и беше много забавно.Нищо чудно с нашата група да отидем и сега във Варна.Това са много важни техники!
Активен

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"

Светльо, аз доколкото виждам ти си доста напред по темата "Норбеков", а аз отскоро взех да се интересувам.Даже съм още много неорентирана.В момента чета "Тренировка на тялото и духа" да се поподготвя малко за клубните занятия. Сподели по-подробно като имаш време твоите впечатления от семинара на който си бил.Изобщо защо си такъв привърженик на неговите техники?Помагат ти явно доста в ежедневието....
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA

Val,аз попаднах на тази система,преди три години(май),защото трябваше да си до оправя,някои неща в здравето.На семинара в Пловдив,Норбеков раказа доста интересни неща за начина на живот и успеха,като цяло.България имаме късмет,защото в повечето случай,семинарите се водят не просто от преподаватели по системата,а от личните ученици на Норбеков.Системата е насочена към успешен начин на живот,а болестите се лекуват само в първо и второ ниво.В по-горните нива,вече се работи по развиване на интуицията и работа с качествата.Много е интересно,макар че в началото е малко объркващо,заради многото и различно инфо на веднъж. ;)
« Последна редакция: 07-10-2009, 10:56:10 от Svetlio »
Активен
 

Страницата е създадена за 0.078 секунди с 22 запитвания.