Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: хелоу  (Прочетена 9163 пъти)

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:хелоу
« Отговор #20 -: 08-01-2010, 17:55:34 »

Братче,аз какъв месоядец бях преди години,не искам да мисля,колко отрови съм излапал :Appetit_17:Верно ли я харесваш тази луканка? Аз си с помням с умиление само за риба тон,правех си я с авокадо,яйце варено,лук и подправки. Но сега се чувствам страхотно,много лек и подвижен,вече правя челна стойка :laugh:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

eLLis

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
Re:хелоу
« Отговор #21 -: 09-01-2010, 13:17:06 »

Бенатооо  :bleh Дай ми малко от силата ти в ръцете , че на теб и без това ти е излищна , да мога и аз да направя някоя стойка вече :) Иииии ама начи!!!  :surpris_23:
Активен

snejanka3738

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
Re:хелоу
« Отговор #22 -: 09-01-2010, 14:03:07 »

  Бенато, синът ми много се вдъхнови от снимката ти и с часове я практикуваше позата гарван и много задобря.
  Мислех си за някаква рецепта със соеви гранули (соева кайма), че Илиянчо много ги обича принцесите. Но още не съм пробвала.От месеци не купувам месо. Няма да стане вегетарианец, ли?  :)  Къде ще отиде хе-хе
Активен
Практика и собственный опыт - вот что главное!

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:хелоу
« Отговор #23 -: 09-01-2010, 14:14:12 »

Аз съм в началото още :laugh: Тепърва ще се уча. Пробвай с намачкано авокадо,лук,зехтин,кимион,черен пипер и сол. Намажи му го ,на препечена филийка. :essen: :Appetit_17:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

snejanka3738

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
Re:хелоу
« Отговор #24 -: 09-01-2010, 23:13:13 »

  Много благодаря, ще пробвам  :love_028:
Активен
Практика и собственный опыт - вот что главное!

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:хелоу
« Отговор #25 -: 10-01-2010, 12:47:08 »

  Бенато, синът ми много се вдъхнови от снимката ти и с часове я практикуваше позата гарван и много задобря.
  Мислех си за някаква рецепта със соеви гранули (соева кайма), че Илиянчо много ги обича принцесите. Но още не съм пробвала.От месеци не купувам месо. Няма да стане вегетарианец, ли?  :)  Къде ще отиде хе-хе
Какасана (гарван) подобрява чувството за равновесие и силата на китките. Аз отдавна съм я махнал от праграмата си и. Бях я заместил с бакасана, а сега вместо нея правя лоласана. Сина ти като иска да стане йога само с практикуването на една единствена асана да прави сидхасана.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:хелоу
« Отговор #26 -: 10-01-2010, 18:47:25 »

Авокадо, варено яйце и риба тон- само като чета и ми се повдига. Струва ми се адски тежко.

Аз преди мажех на филия авокадо, сирене и варено яйце- също "яка" комбинация.
Активен

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258
Re:хелоу
« Отговор #27 -: 10-01-2010, 22:16:53 »

на мен пък ми харесва и ще пробвам риба тон,маруля,краставица,лук,зехтин,лимон,яйце и авокадо или портокал (:
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:хелоу
« Отговор #28 -: 11-01-2010, 09:55:40 »

Комбинацията е много яка,тон,авокадо,яйце,лук,магданоз,кимион,черен пипер и зехтин. С маруллена салата е невероятно ;D Това ми беше храната преди да започна сериозно с йога и да подбирам хубава храна. ;) :laugh:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

eLLis

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
Re:хелоу
« Отговор #29 -: 19-01-2010, 00:01:09 »

Е какво и е на тази освен , че има риба тон? И яйца ли не трябва да се ядат? Аз и без това не обичам и не ям де, ама питам  :surpris_23:
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:хелоу
« Отговор #30 -: 19-01-2010, 06:09:30 »

Авокадо, яйце и риба тон вече би ми било много тежко. Като нищо мога и да го повърна.

А на въпроса ти дали не трябва да се ядат яйца, ще ти отговоря, че няма нищо задължително. По принцип веганите ядат само растителна храна. А какво ще ядеш и каква ще бъдеш, решаваш единствено и само ти. :)
Активен

eLLis

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
Re:хелоу
« Отговор #31 -: 19-01-2010, 16:14:33 »

А това е ясно, аз просто си питам :) Аз си ям каквото искам, е не точно де, съобразявам се с много неща , но що годе е здравословно, просто от любопитство попитах.
Активен

инката1988

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 86
Re:хелоу
« Отговор #32 -: 22-01-2010, 16:39:20 »

Здравей, Иван :)
Ще разкажеш ли дали ходиш още на йога и как вървят промените, които искаш да постигнеш
Активен

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258
Re:хелоу
« Отговор #33 -: 23-01-2010, 18:49:22 »

на йога не съм ходил вече 2 месеца,много ми липсва,след януари пак почвам :weight_lift: бях много зле там,от една страна намирам оправдание за себе си,че съм почти 2 метра и не съм от най-пластичните,но пък от друга бях чул,че колкото е по-пластичен човек в живота си и в човешките отношения,толкова е и по-пластичен в тялото,дали е вярно-не знам,след 10 години като успея да направя челна стойка и шпагат ще ти кажа tooth
ами няколко поста по-нагоре съм се похвалил,че спрях с каймата, от чистото месо не мисля да се лишавам и за в бъдеще,това авокадото е много гадно нещо,онзи ден го дегустирах.а иначе нова година-нови желания и обещания към себе си всеки си прави,поне съм сигурен,че ще е по-добра от старата година :sorcerer - emotloader:
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:хелоу
« Отговор #34 -: 23-01-2010, 19:22:09 »

 tooth Ванка, авокадото наистина като се яде самостоятелно и на мен не ми е вкусно, но върху ръжена филийка е супер вкусотия  :essen:
Активен

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258
Re:хелоу
« Отговор #35 -: 23-01-2010, 20:01:00 »

аз си го направих на салата с риба тон и други екстри
« Последна редакция: 04-06-2010, 10:03:00 от Mep »
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:хелоу
« Отговор #36 -: 23-01-2010, 21:27:04 »

Ауууу, толкова обичам авокадо, че дори и в чист вид не му отказвам.
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:хелоу
« Отговор #37 -: 23-01-2010, 22:04:44 »

Аз само в чист вид го ям (дори не го посолявам)
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348
Re:хелоу
« Отговор #38 -: 23-01-2010, 22:06:59 »

  На мен първия път като го кусах ми се стори отвратително и даже се сещам, че го бях извърлила, но после си взех пак да пробвам (аз съм на този принцип пробвам по два пъти и чак тогава си правя заключение) иииииииии взе, че ми хареса. Става и на салата и на кремче :)  :essen:
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"
Re:хелоу
« Отговор #39 -: 24-01-2010, 00:36:53 »

Ауууу, толкова обичам авокадо, че дори и в чист вид не му отказвам.
Вери, аз също! Междудругото да те питам нещо - аз в последните дни ям по 4-5 авокадота на ден. Това да не е много? Другото, което ям обаче е само зеленчук. Примерно няклоко дни подред си правя голяма купа салата краставици, копър, авокадо и  лимонов сок и я изяждам на 3 пъти за целия ден.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.062 секунди с 22 запитвания.