Начало   Помощ Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Конференция на живо от Франкфурт  (Прочетена 1710 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Radula
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 710

« -: 17-10-2009, 02:08:03 »

Ей, приятели, да ви споделя за едно предстоящо събитие, на което ще има и българско участие.
Конференция във Франкфурт по повод климатичните изменения и веганския начин на живот, както и още много повече...

Ще се излъчва тази неделя, 15 часа местно време (14 ч. централно европейско), може да я гледате директно онлайн на www.SupremeMasterTV.com или ако имате сателит.

А колкото до българските гости... някои от вас със сигурност ще разпознаят единия човек...  намигам Няма да издавам повече  слънце

А мен няма да ме има известно време... ще се "видим" скоро!  сърце
Активен

Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.
Angie
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 839

« Отговор #1 -: 22-10-2009, 18:49:44 »

Абе Радулче, аз нещо изтървах. Гледах като говореше Поли Маринова, после един Любомир, но докато той говореше нещо трябваше да свърша и след малко като се върнах пред екрана, вече други хора говореха..Та аз не разбрах и ти ли си имала изказване, или си била в публиката? Между другото видях две жени с народни носии- по-възрастна и по-млада, те откъде бяха? Носиите им приличаха на нашенски, ама бяха зелени, пък ние такива май нямаме..
(освен ако ти не си Поли, помеже не знам дали Радула ти е истинското име де.. През интернет и с качеството не можах да видя много добре народа в залата, та да идентифицирам още някой, приличаш на българин:)
Активен
Radula
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 710

« Отговор #2 -: 22-10-2009, 18:56:04 »

Ееей, Анджи, значи си гледала, много се радвам!! Да, Поли Маринова и Любомир бяха от България, не съм аз Поли!  плезя се Жените в носии също бяха от БГ!  слънце Наши са носиите, но и аз не мога да ти кажа от кой край, хич не ги познавам  :Smiley  Всъщност, всеки от поканените ВИП гости имаше реч, затова после си видяла други хора, но беше много интересно като цяло!  пеперуди
Активен

Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.
Mep
Administrator
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 483

« Отговор #3 -: 31-10-2009, 14:08:38 »

Във фейсбук има малко снимки от събитието. Там Радулчето е в носия също (толкова си хубава).
Аз тогава не успях да гледам, но ако някой може да даде точен линк на видеото, ще съм много благодарна.
Активен

Духът владее материята!
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
Отиди на: