Начало   Помощ Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Сурова среща - Варна :)  (Прочетена 9430 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
черен гарван
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 743

« -: 03-04-2012, 09:48:43 »

7 април, Събота, 13.00ч. - около МакДоналда на Севастопол или около пред хотел Черно море ...не, че има голяма разлика де Smiley Ако никой не дойде, и сам войнът е войн Smiley Не мисля, че са голяма философия тия сурови срещи... че с месеци да не може една среща да се организира. Вече е доста по-добре времето, така че - който иска да заповяда. Ако съм само аз от по-старите потребители на форума, не очаквайте да научите нещо кой знае какво от мен.. ама поне ще се запознаем с другите съфорумци. Ако някой яде месо - също да заповяда, за мен не е проблем, докато не реши да изяде мен - но тогава ще стане лошо, защото както съм изгладнял напоследък, и аз ще се нахвърля настървен  свиркам си
някой ако идва и мисли, че няма да ме познае може да пише на личен да се разберем и така ...всички са добре дошли!  police
между другото някой ако реши да идва може да си каже в темата, че някой може да се ентусиазира и той да намине... ако само аз съм писал има вероятност и да си остана само аз, абе както и да е, ще видим  пеперуди
Активен

"няма грешки, има само уроци"
kati_na
Full member
Неактивен Неактивен

Публикации: 182

« Отговор #1 -: 03-04-2012, 10:16:44 »

Страхотна идея. Аз няма да мога да дойда, защото ми е в другия край на България. Дано се съберат повече хора и после да разказваш. Ще се видим на следващата сбирка в... София  weight_lift .
Активен
черен гарван
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: 03-04-2012, 10:29:37 »

да бе... аз 2-3 пъти съм ходил в София за по малко и го мразя тоя град, наистина най-хубавото нещо беше табелата за Варна тогава дето видях ухилен сега може и различно да е де, знам ли - но тогава ми идеше да взривя града, мерси  благодаря само да не ми се обиди някой столичанин... сега ги трепя в една игра - sofia wars  weight_lift
Активен

bebiny
Young
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 18

« Отговор #3 -: 05-04-2012, 07:16:09 »

....а има ли някой от Варна, който иска да ходи на курса в София на 7 април!?
Активен
bebiny
Young
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 18

« Отговор #4 -: 05-04-2012, 16:13:38 »

Smiley грешка курсът е в Пловдив........
Активен
черен гарван
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: 05-04-2012, 23:37:20 »

ако дойдеш по погрешка до варна, ще съм 13ч. в Събота ще обикалям 15 мин. да видя дали някой ще се появи освен мен  ухилен стават грешки, така че нищо не се знае..
Активен

черен гарван
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: 07-04-2012, 15:08:30 »

много интересна среща се получи.... освен мен нямаше никого  благодаря

следващата среща е 21.04 - 12.00ч. - пред Макдоналда на Севастопол ...ако не дойде друг пак ще се срещна със сянката си и така  мъдър
Активен

Discworld
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 259

« Отговор #7 -: 07-04-2012, 16:07:20 »

след като никой не е писал,че ще дойде-нормално,чудя ти се на ентусиазма амии... знам ли
Активен

черен гарван
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: 07-04-2012, 22:38:59 »

за мен не е проблем да се разкарвам... живея на 10 мин. с крачкомобила, пък и щом като съм решил да е в подобен конкретен час, значи тогава имам и свободно време... нямам нищо против да се разходя до там и само заради себе си, така че дори и следващите 10 пъти да съм отново само аз - няма да има проблем за мен... както предполагам и за другите, след като не им се идва  амии... знам ли
Активен

Discworld
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 259

« Отговор #9 -: 07-04-2012, 23:19:51 »

а като си сложи снимка на аватара чак онзи ден как хората ще разберат,че ти си от форума и как ще разбереш че и те са.примерно преди години си правихме форумна среща и само един човек го знаехме как изглежда,10 човека чакахме там и не си говорехме,докато той не дойде и не се събрахме около него,а той и закъсня ухилен
Активен

черен гарван
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: 08-04-2012, 14:30:46 »

хаха... ами тя и темата е от онзи ден... а и снимката на аватара си я сложих заради темата всъщност, за да може да ме познае евентуално някой ако се реши да дойде  ухилен
другия път ще пиша и какъв цвят са ми маратонките  и няма шанс да не се познаем  браво, аплодирам браво, аплодирам
Активен

черен гарван
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: 20-04-2012, 20:25:32 »

напомням за утре от 12.00ч. пред Макдоналда на Севастопол, предния път бях сам... ако и този път никой не дойде едва ли ще се впечатля повече от предния, така че аз съм там - чакам 15 мин. след което ако няма никой ще си измисля как да си организирам срещата  bleh
Активен

malina
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 267

« Отговор #12 -: 21-04-2012, 05:33:16 »

Eй, как ме ядосваш ама!!!! Като се прави среща се пита кой кога е свободен все пак!(А не всеки път като минаваш покрай Севастопол да го обявяваш за форумна среща)........ "кака" няма да може да дойде, защото има много ангажименти днес
Активен
mariiina
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1462

« Отговор #13 -: 21-04-2012, 08:17:11 »

:kisss:Ама и баба ще ти се кара.Не мой така дете...дай по отрано...пък и аз мож да фръкна до Варна...хубаваааа Варнаааа...
Активен

...могъщият се бори само със могъщ...
бате Бино
Заместник админ
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3927

дипломиран рекреативен специалист

« Отговор #14 -: 21-04-2012, 08:22:56 »

Кака , батко, вуйчо и стринка чакат  най сетне добре организирана  среща във Варна. На която да не присъстват отрудени, омърлушени, недоспали или стеснителни съфорумци, както и такива , които ще закъснеят с  час и половина , но ще си тръгнат по-рано  за да компенсират Smiley  
Гарванчо, ако ще се организирва, трябва наистина да се приложи дори тук  един почти научен подход ( както намеква Малина)  за да събереш на едно място няколко човека, които да дойдат ентусиазирани и усмихнати като за събитие, което ще им донесе положителни емоции, а не такива , като на гишето за плащане на данъци.. Smiley  
Аз отдавна съм  разбрал, че дори и за малките неща е нужен подход и себеотдаване, ако искаш да бъдат на ниво. В противен случай става точно така ,както е забелязал и В.Черномирдин :
" Искахме да е колкото може по-добре , а се получи както винаги "   Smiley Smiley    
Активен

Болницата беше прочута със своите готвачи.
черен гарван
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #15 -: 21-04-2012, 10:09:54 »

добре, хубаво..... кога сте свободни, кажете си  амии... знам ли
не е ли събота и неделя главно Smiley верно, че можеше неделя да пробвам...
Активен

Sissona
Young
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 37

live it up!

« Отговор #16 -: 19-11-2012, 10:36:44 »

Бургас е опустял от суровоядци, тъй че може и през Варна, ако се минава да се засечем някой път:)
Активен

Take me to the station
And put me on a train
I've got no expectations
To pass through here again
univer
New
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 9

« Отговор #17 -: 12-12-2012, 17:08:48 »

Здравейте приятели,

какво ще кажете за една среща във Варна преди празниците??

Бъдете здрави
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
Отиди на: