Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Еленко Ангелов & Нов Световен Ред  (Прочетена 77226 пъти)

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #160 -: 10-11-2009, 23:23:53 »

Ами,щом жените в големите и лъскави коли са нещастни,както и тези в бричките,това значи,че тези в малките,нови и лъскви колички са най-щастливи :peperudi: :Content_22:
« Последна редакция: 10-11-2009, 23:26:24 от Svetlio »
Активен

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #161 -: 10-11-2009, 23:27:00 »

 ;D Тъкмо минах 2 изпита и ми е много хубаво. Наслаждавам се на момента.
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #162 -: 10-11-2009, 23:37:00 »

Радвам се за теб.Хубаво е кагото човек постига целите си.И колкото повече усилия е положил,толкова по-сладка е победата :weight_lift: :Content_22:
Активен

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #163 -: 10-11-2009, 23:47:46 »

Хубаво е кагото човек постига целите си.
особено когато целите са свързани с желанията  :) (упс...я да видя мойта чаша...) и с предизвикателствата
« Последна редакция: 11-11-2009, 00:09:48 от canat »
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #164 -: 29-11-2009, 01:06:43 »

Ей, че изтървах темата за колите.. Светльо , трябва наистина да заработваш яко ,за да поддържаш точно тази кола,която си си харесал.  Не знам как ще го правиш , но ако наистина смяташ да влизаш в големия бизнес в БГ ( защото в противен случай  оставаш на седма серия Лада :)  )   , се приготви за влизане в клетката на лъвовете.  За да оцелееш ,ще ти трябват качества ,нямащи нищо общо с проповядваното от Норбеков  :) 
На мен лично ще ми е много интересно как ще успееш да го постигнеш  и ще се радвам да ми споделяш от време на време :)    7-ма серия ..хм..:) 
 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #165 -: 29-11-2009, 09:03:12 »

Всъщност,според Норбеков трябва да развием интуицията си,за да следваме най-точните и добри решения за нас.Практиката при горните нива е главно за това.
Ама за 7-та е вярно,бая работа трябва  :weight_lift:Погледнато обаче от позицията на мулти-левъла,нещата изглеждат по-розови.С малко късмет,може да остана в тъча е да не ме забележат.
При нас нещата стоят така:имаш добър треньор,обучаваш хора,те продават и учат други да продават,ти печелиш,те печелят,всички са доволни,че шефа си е купил 7-ца  :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Това е шега разбира се!
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #166 -: 29-11-2009, 11:00:02 »

Интересни разсъждения...Светльо, беше споменал, че ти трябва подобен автомобил, за да си на необходимото ниво на бизнеса, с който ще се занимаваш...нещо подобно беше...Та, въпросът ми е, ако не е тайна, с какво толкова ще се занимаваш, че да изисква подобно возило?
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #167 -: 29-11-2009, 12:18:44 »

Логиката ми е следната.При модела на мулти-левъл маркетинг,които съм избрал,за да се издържаш трябва да умееш да продаваш.Ако искаш да напредваш,трябва да обучаваш и хора.Тъй като искам да направя свой собствен офис,аз трябва да имам няколко неща - добри продажби(за да ги увелича,работя с визуализация) и добра визия в следствие на продажбите си.Концепцията е - елате при мен и станете като мен т.е.успешни личности.Всеки човек,иска да има възможност за развитие,като постъпва на работа.Аз искам да им дам визия за развитието им,чрез моят пример.Т.е,аз не им предлагам/продавам просто работа,а определен начин на живот.
Разбира се,колата не е чак толкова важна.Има други неща преди нея,но отказвам да повярвам,че няма да имам такава,както и живота които искам да живея.Моите приятели,вече са се отказали напълно от всичките си мечти.Те се пречупиха.Аз отказвам да се предам.Имам всички качества,за да постигна това което искам,не само в работен план,а и в любовта и т.н.
Каква е разликата между мечтата и целта?Разликата е,че едното има план за действие.Аз имам подробен план за действие и го следвам.Не е лесно,защото,аз съм най-опасният си враг,но ще преодолея себе си.
« Последна редакция: 29-11-2009, 12:30:05 от Svetlio »
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #168 -: 29-11-2009, 12:53:49 »

Така трябва. Бори се. Но ти така и не ми отговори на въпроса...ако е тайна, няма проблем ;)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #169 -: 29-11-2009, 17:11:44 »

Брей,какво стана,няколко часа не мога да вляза в форума  ???
Искам да направя свой офис,за мулти-левъл маркетинг или по-точно,за директни продажби.Сега работя сам,но ми омръзна.Искам да обучавам хора и да създам свой екип.Ще е различен от офисите в които съм работил или виждал,защото(освен техниките за продажби) ще прилагам методите за творческа визуализация,упражнения за контрол на емоциите и други такива неща.Ще е новаторско и различно.Имам обаче още бариери да преодолявам,тъй като позволих да ме смачкат и мен,но сега се изправям и съм по-силен от всякога,защото научих много неща за себе си и за това как да проектирам бъдещето си!
А за колата...тя е удоволствие и комфорт,които смятам да си заслужа.Такава кола означава статус,който на мен ми е необходим.Разбира се,най-успелите хора нямат нужда да показват каквото и да е,защото те просто го излъчват.Аз също искам да достигна това ниво,но за да го постигна,аз трябва да притежавам тези неща,които не са ми самоцел,а ще дойдат като следствие на профисионалното ми развитие.
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #170 -: 29-11-2009, 18:08:56 »

Ок, мерси! Сега разбрах :)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #171 -: 29-11-2009, 18:56:31 »

Моля!Радвам се,че успях да си изразя позицията :peperudi:
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #172 -: 30-11-2009, 12:13:23 »

Тази кола не означава статус,а комплексарщина ;) 95% от имащите ги в нашата мила родина ,са мутри и комплексари.Норбеков е търговец и на това ви учи,нямя нищо общо тази наука с любовта и щастието.
Какво означава да си успял,какво като си милионер или милиардер? Ще си по добър,по човечен,ще имаш повече време  за теб лично или за семейството ти? Пожелавам ти да постигнеш мечтите си,но да не се окаже ,че не е това което очакваш,да си по беден от преди. Много е вярно казаното: "Внимавай какво си пожелаваш"
Аз така на йога нидра си пожелах да имам втори магазин,по-голям по зареден и го постигнах.Но сега нямам време за мен и за семейството. Частния бизнес затова е частен,защото си 24 часа в него :surpris_23:
Най-голямото удоволствие ми е ,да съм с децата и жена ми,да се разхождаме,да си приготвяме хубави здравословни храни,да имам време спокойно да си направя клизма,да отида на йога,да разглеждам магазините за техника,да отида на фитнес или разходка сам. Малко като пораснат децата и да можем да пътуваме,това е :love_028:
Не казвам че трябва да се мизерства,хубаво е да можем да си позволим да правим избор.
Ако това обаче ,ще те направи истински щастлив,действай смело,това ти е призванието.
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #173 -: 30-11-2009, 12:31:53 »

Вярвам,че трябва да има баланс.Който работи добре,трябва и да почива добре.Работата по 24 часа,не е вариант.За това има делегиране на права и задължения.Така човек си освобождава време,за да бъде със семейството си.За мен,материалните неща са следствие.Старая се да работя така,сякаш нямам нужда от пари.Всъщност,точно тогава резултатите ми се покачват. :)
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #174 -: 30-11-2009, 12:40:31 »

 :kisss:Ой ,че сте ми хубави, че наперени, че уверени...Дай Боже, дай Боже?
Светльо, баба не искаш ли да полетиш без машинарии, и какво там казват софитите по въпроса??? :heart_2:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #175 -: 30-11-2009, 12:44:56 »

Искам да полетя от вдъхновение,от любов!Тогава,човек твори чудеса! :peperudi:
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #176 -: 30-11-2009, 14:23:52 »

 :kisss:Ооооообаче, може да се лети и в буквален смисъл...т.е зрелия индивид може да разпръсква и събира, компресира елементите от които е съставен!!!Спомни си за левитацията, за ходенето по вода...
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #177 -: 30-11-2009, 15:39:40 »

"Тези способности могат да се породят у суфия при неговото придвижване към по-високи цели . Той може да добие всички нетрадиционни способности, вървейки по пътя, но да се спре и да се съсредоточи само върху тях за него означава да постъпи толкова необмислено, колкото онзи човек, който тръгнал за гарата да посрещне свой приятел, но по пътя се заприказвал със случайни познати и закъснял".
Активен

rossi9

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 73
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #178 -: 30-11-2009, 20:24:38 »



[/quote]
За мен,материалните неща са следствие.Старая се да работя така,сякаш нямам нужда от пари.Всъщност,точно тогава резултатите ми се покачват. :)
И при мен е така - колкото по-малко се притеснявам, толкова повече продавам :surpris_23:
Активен
Усмихни се, за да ти се усмихне и Животът!

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #179 -: 02-12-2009, 14:35:07 »

Светльо ,Бенато е пуснал много мъдър пост, съветвам те да си го копнеш  ,за да ти е под ръка когато някой ден и ти  установиш за себе си , че  "успехът е пълен с надежда, докато хората го достигнат. Тогава  той се оказва старо гнездо, от което птичките вече са отлетели  "  

Не забравяй и Балзак : " Зад всяко голямо богатство се крие престъпление ! "    
Норбеков може и да но го вярва ,(защото май не е християнин,а и като цяло му е съмнителна религиозната принадлежност),  но за всяко престъпление си има и наказание . Често то е по-голямо от това да ти изгори мигача на колата .. :)
« Последна редакция: 02-12-2009, 18:43:13 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))
 

Страницата е създадена за 0.115 секунди с 24 запитвания.