Начало   Помощ Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5 6   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: ДА ОБЕДИНИМ СУРОВИ СИЛИ!  (Прочетена 24431 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Кате
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 247

« Отговор #20 -: 25-10-2009, 13:13:46 »

и аз  Smiley
Активен
Eternal bliss
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 88

« Отговор #21 -: 25-10-2009, 15:14:34 »

И аз също се влючвам !!  Супер идея браво, аплодирам
Активен

..and what they are doing with this visible language that they create is they are making gifts..
desi82
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1408

Ние сме това, което ядем!

« Отговор #22 -: 25-10-2009, 16:20:08 »

И аз ще се присъединя към вас! Smiley
Активен

ДарбиМак
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 589

« Отговор #23 -: 25-10-2009, 16:20:24 »

Бенато, супер идея! И аз съм в грата  браво, аплодирам  браво, аплодирам  браво, аплодирам
Активен

Намасте Smiley
radosti
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 396

« Отговор #24 -: 25-10-2009, 19:30:01 »

С вас съм пеперуди, само да не забравя дена...
Активен

"Да си добре приспособен към болно общество, не е знак за добро здраве!"   Дж. Кришнамурти

"Където и да отидете, вие сте там, чакайки себе си" Дон Мигел Руиз
Stanislava
New
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

И все пак животът е прекрасен!

« Отговор #25 -: 25-10-2009, 21:20:16 »

Идеята е чудесна, поздравления !  flowers2
Активен
Mariya
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 477

« Отговор #26 -: 25-10-2009, 22:32:39 »

Къде без мен bleh Grin,и аз съм с вас? fluretaa
Активен

Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!
Discworld
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 259

« Отговор #27 -: 26-10-2009, 00:18:46 »

на трети ще влезна,другото аристократично ще се направя,че не съм го прочел парти
Активен

mariiina
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1462

« Отговор #28 -: 26-10-2009, 09:49:17 »

:kisss:ЕЕЕЕЕЕЕЕ, че къде без мене...вътре съм с двата крака...само да ми наповните, че дотогава има бая време, аз ши  забравъ... тъжен... чак ще ревна
Активен

...могъщият се бори само със могъщ...
Radula
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 710

« Отговор #29 -: 26-10-2009, 12:14:23 »

и аз съм за, никога не съм правила ден само на сок, начи таман случай да пробвам слънце

Радулче, къде ще ходиш? (искам и аз там...)
Взимам те в куфара, Марулче  намигам И спокойно, ще сме далеч от зъболекари.... слънце
Активен

Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.
benato
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1467

« Отговор #30 -: 26-10-2009, 13:49:47 »

Внимавай, Радула,в някои страни не разрешават внасянето на храна(Нова Зенландия,Австралия),с марули в куфара,незнам,опасно си е. Grin търкалям се от смях търкалям се от смях търкалям се от смях търкалям се от смях
Активен

GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".
Даниела
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1580

« Отговор #31 -: 26-10-2009, 13:56:32 »

търкалям се от смях търкалям се от смях търкалям се от смях Радулче, вземи мен, марулката се скъса от пътешествия и не поглежда градината на баба  ама че съм
Активен
Radula
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 710

« Отговор #32 -: 26-10-2009, 14:03:20 »

Внимавай, Радула,в някои страни не разрешават внасянето на храна(Нова Зенландия,Австралия),с марули в куфара,незнам,опасно си е. Grin търкалям се от смях търкалям се от смях търкалям се от смях търкалям се от смях
Хахахах, чак дотам няма да стигнем, не поне този път.  Grin Така че няма опасност за Марулката да я награбят на летището чичковците с униформи  намигам

Даниелче, освен да ви взема и двете...  bleh
Активен

Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.
benato
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #33 -: 26-10-2009, 14:08:16 »

Марулката да я награбят на летището чичковците с униформи  намигам

Хайде не я съблазнявай повече търкалям се от смях търкалям се от смях търкалям се от смях търкалям се от смях
Активен

GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".
mariiina
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1462

« Отговор #34 -: 26-10-2009, 14:44:18 »

:kisss:Къдя ще ходите бе деца???И аз, и аз искаммммммммм тъжен... чак ще ревна
Активен

...могъщият се бори само със могъщ...
Angie
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 839

« Отговор #35 -: 26-10-2009, 15:02:09 »

Радулке, каква си потайна само и не казваш къде отиваш.. да не би и ти като Марулката да ходиш по любов Smiley)
А малко повече по идеята: за какво я правим- за наше здраве или за да привлечем внимание към кауза. Щото ако е второто, тряба май малко повече публичност. Барем в някой блог да ни пишат. Някой да познава блогър-веге? Е да, и на сайта трябва. Другото, което си мислех е, понеже от другата седмица ще бъда с колеги,  да цъфна в офиса с няколко кила портокали и една елементарна изтисквачка, и да ги черпя по един сок за здраве.
Активен
vladi
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 486

« Отговор #36 -: 26-10-2009, 16:08:53 »

Бенато, чудничка идея! Включвам се и аз!  Smiley

Другото, което си мислех е, понеже от другата седмица ще бъда с колеги,  да цъфна в офиса с няколко кила портокали и една елементарна изтисквачка, и да ги черпя по един сок за здраве.
Angie, тъкмо ще спечелим още поддръжници!  намигам
Активен

Angie
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 839

« Отговор #37 -: 27-10-2009, 10:13:30 »

Не знам колко от вас са членове на Фейсбук групата на Българско вегетарианско онлайн общество, но току-що получих  от тях това по-долу (което се навръзва с идеята на Бенато):

Колко хубаво би било да започнем месеца с партита Smiley
По случай световния веганския ден , който се пада в деня на народните будители(има символика намигам the Big Bang sound system ще Събуди всички заспали намигам)) Идеята е да се срещнат хора с общ начин на мислене или поне на хранене и да се повеселя! Добре дошли са всички вегетарианци , веган(ц)и, растафарянци намигам суровояди , плодояди... така, че просто поискайте покана Smiley
http://www.facebook.com/event.php?eid=157024953650&ref=mf

На 2-ри ноември продължаваме в столичния клуб "The Box", където ще е промоцията на "Right 4 life: Compassion against cruelty". В диска участват 14 банди от 10 държави, като всяка от тях лично е дарила песента си в полза на промотирането на правата на животните в България. Там Резервен План ще изсвирят на живо и парчето с което участват - "Всички мои герои (носят маски)".
http://www.facebook.com/home.php#/event.php?eid=153262701902&index=1
Активен
benato
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #38 -: 27-10-2009, 12:08:49 »

Просто съвпадение,нашето купонче ще на 3 Cheesy
Активен

GO GREEN
Nun
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 248

« Отговор #39 -: 27-10-2009, 16:19:43 »

И аз съм с вас, драги приятели! Тъкмо ще се подготвя за екидашито на 7-ми.  Ин&Ян flowers2
Активен

Имаме силата да променяме всичко и всичко зависи от нас, ние сме Бог!
Страници: 1 [2] 3 4 5 6   Нагоре
Изпечатай
Отиди на: