Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Купувам - книга на Жан-Жак Русо "За обществения договор"  (Прочетена 3117 пъти)

съншине :3

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 187

Не съм сигурна дали трябва да публикувам тук подобно нещо, но във форума има много интересни индивиди и реших, че може случайно някой все още да я притежава.  ;) Много искам да прочета оригинала Т.Е. първото издание, което ако не се лъжа е от 1924г. или 39. Не съм много сигурна...

Даже да не се продава, бих заплатила и за преснимано копие! Моля, ако някой я има да ми пише  :heart_2:



Активен

salvaje

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 303

Защо пък точно оригинала? Има ли съществени разлики с по-новите преводи?

Сигурно оригинала на френски е още по-добър.  ;D
Активен
Now I lay me down to sleep
I pray the raw will make me freak

съншине :3

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 187

Е, със сигурност на френски е най-добре, но в момента имам по-важни неща за учене. ;D
Иначе, "обществения договор" го има в Избрани съчинения (резюмиран), но това не ме задоволява.  :whistling2 - emotloader:
Активен

съншине :3

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 187

Намерих я  :heart_2: Уникат  :Content_14:
Активен

fatiiii

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравей! Намерила си книгата, и на мен ми трябва спешно за реферат, от къде мога да си я намеря или закупя?  ;)
Активен

съншине :3

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 187

Фати, извинявам се, не съм видяла, че си писала... ако все още ти трябва мога да ти направя книжно копие. Аз много трудно я намерих, при това и моята е копие... не знам дали ще можеш да си намериш книга. :fluretaa:
Активен

dolphex

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Бихте ли дали координати за контакт с Вас ,тъй като и аз се интересувам от книжката?

Благодаря предварително.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.116 секунди с 23 запитвания.