Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Хемороиди  (Прочетена 40111 пъти)

nemo

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Хемороиди
« Отговор #60 -: 15-02-2012, 11:30:18 »

Има един уред, с която аз си реших в голяма степен проблема-http://www.promolife.com/cart/delwa-star-eco-therm-prostate-treatment
Активен

stanislaf

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re:Хемороиди
« Отговор #61 -: 25-02-2012, 21:03:46 »

добре де казваш че е фисура а с подутото което е хемороид какво стана ?
как си сега ? :)
Активен

Ваня

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Хемороиди
« Отговор #62 -: 06-12-2013, 19:25:12 »

Здравейте,аз имах големи проблеми с болезнени и кървящи хемороиди и може би нямаше свещички,мазила и лекарства които не съм употребявала,за съжаление без резултат.Случайно попаднах на една статия и един коментар относно лечението на тези хемороиди.Става дума за един билкар ,който ми изпрати някакви билки и ми каза да пия чай от тях в продължение на 20-25 дни .Още на 4 ден спряха болките и кървенето.Телефона за връзка с него е 0896948965 и съветвам хората които имат проблеми да не чакат и минута повече а да му се обадят и да започнат лечение.
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Хемороиди
« Отговор #63 -: 07-12-2013, 10:13:17 »

Писал съм вече по тая тема, моите приятели се излекуваха с 20 дневно гладуване, без билки , само с вода , напълно безплатно :) и някои  от тях получиша просветление и станаха вегетарианци :)
Активен

shofilev

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 376
Re:Хемороиди
« Отговор #64 -: 10-12-2013, 22:02:26 »

Да, гладуването е идеален вариант - покрай хемороидите ще изчезнат и други проблеми, дори и за по-малко от 20 дни. Ама не всеки може да гладува, независимо от причината. Така че добре е да се знаят и други начини за преодоляване на това страдание.
Активен

tania_si

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47
Re:Хемороиди
« Отговор #65 -: 06-06-2014, 13:41:54 »

В момента имам този проблем (бременна съм и не мога да гладувам ).Казаха ми, че  чай от листа на райска ябълка вършел чудеса - сега пробвам, ще кажа резултат. Освен това се мажа с Витасин, прополис със зехтин и мед и Пайлекс крем (на билкова основа), хомеопатия и никакъв ефект вече 6-7 ден се мъча като грешен дявол  :surpris_25:
Активен

muftata11

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Хемороиди
« Отговор #66 -: 12-06-2014, 09:00:49 »

За мен билко лечението е най-добрия начин :)

петървет

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re:Хемороиди
« Отговор #67 -: 16-07-2014, 14:47:39 »

Здравейте, бих искал да споделя едно лечение на хемороидите с природни средства!

В острия стадий да се редуват на шест часа мазане с антифлегмин, след това с чист захаросан пчелен мед. При възможност мазането да обхваща както външната част на ануса така и вътрешната. Лечебният резултат трябва да бъде видим след около 24 часа.

Към причините за обостряне на хемороидите мога да прибавя месото, всички захарни изделия, въглехидратните храни, кисели храни, високо хистаминните храни... Ацидозата и повишеното ниво на ендогенният/чревен/ хистамин са част от факторите задълбочаващи слабостта на венозните съдове и предразполагащо условие за появата на хемороидите. Повишеното коремно налягане, обездвижването, нарушението в колагенообразуването или процеси на детоксикация изискващи извличането на състовки от съединителната тъкан могат също да бъдат въвлечени в патогенезата на венозните болести.
Успех!

Ако тази рецепта не даде задоволителен резултат ще се постарая да публикувам още една, за която се изисква малко време и продукти за приготвянето и ......
Активен
"Получаваш от света това, което си му дал"

tania_si

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47
Re:Хемороиди
« Отговор #68 -: 06-08-2014, 13:09:21 »

Здравейте, ще споделя и аз моя опит с хемороидите, много се мъчих с тях, пробвах много неща, но единственото, което ми помогна беше уринотерапия - миене с отвара от тетра и мазане или микроклизма с урина и сода(концентриран р-р), болката намалява още от 1-то мазане а след известно време се прибират :peperudi:.  Толкова било просто... Дано да съм помогнала на някой :Content_22:
Активен

wake and bake

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Хемороиди
« Отговор #69 -: 25-10-2017, 15:16:38 »

Моят опит е че повеяето лекари изписват нещо което само маха болката и после ела да то оперираме  :peperudi:
Изписаха ми проктогливенол беше добре докато го ползвах и до там.
В аптеката ми предложиха крем хеморел бил български-взех да пробвам и съм доволен. Няма повече проблеми с хемороидите.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Хемороиди
« Отговор #70 -: 25-10-2017, 23:08:09 »

Много често хемороидите се появяват като  че ли отникъде и също така си и отиват :) Друг път се застояват дълго обаче ..  tooth  За локално въздействие класиката е антифлегмин ( 5 лв във ветеринарните аптеки ) , няма по-силно. Отделно - чай от водно пипериче - върши чудеса. И аз съм прибягвал до него  tooth човещинка си е ..
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

ogrizko

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 167
Re:Хемороиди
« Отговор #71 -: 26-10-2017, 11:52:24 »

Тоя чай от пиперичето дали върши чудеса за вътрешни хемороиди, или само за външните?! :surpris_23:
Активен

Elia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 494
Re:Хемороиди
« Отговор #72 -: 26-10-2017, 12:57:39 »

Огризко,
за хемороиди е добре да се гълта колкото грахово зърно от грудката на змийския лапад.Тези грудки се изкопават и съхраняват в най - долното отделение на хладилника.Но за хемороидите е необходима и пълна и строга диета.Помага също и градинският чай / салвията /, която се пие като чай.Чувала съм за пиперичето, но баща ми ползва змийският лапад.
Поздрави !
Активен
 

Страницата е създадена за 0.127 секунди с 23 запитвания.