Начало   Помощ Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Чукча читател! :)  (Прочетена 1124 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Кюна
Full member
Неактивен Неактивен

Публикации: 149

« -: 23-11-2012, 18:38:56 »

Здравейте!  flowers2
Очевидно... нова съм тук. И най-вероятно ще съм повече четяща, отколкото пишеща.
Темата за храненето живо ме интересува, отдавна точа зъбки на този форум, дойде му реда.  ам-ам
Бих се определила като "търсеща". Какво точно, не е ясно, като го намеря надявам се да го позная.  ухилен слънце
Нуждая се от промяна в живота си - храненето и разни други неща. Полека лека ги осъществявам, надявам се промените да бъдат трайни.
« Последна редакция: 23-11-2012, 18:49:00 от ybm » Активен

“...можеш да промениш живота си буквално за секунди, като вземеш единственото решение никога да не се връщаш към начина, по който си живял, каквото и да ти струва това.”
~Робин Шарма~
ivan ianev
Full member
Неактивен Неактивен

Публикации: 133

« Отговор #1 -: 23-11-2012, 19:12:58 »

Здравей и добре дошла! роза
Който търси... току виж намерил нещо. ухилен Ама пък ако не търсиш нищо няма да намериш. мъдър
Активен
purelove
Гост
« Отговор #2 -: 24-11-2012, 00:54:12 »

Привет !  flowers2
Ха-ха ! Зарадвай себе си и читателите с премиерата  ухилен на собствения си стремеж за експериментаторство и промяна . Благодаря ти, че си сред нас !  :flowers2:Ще следвам развоя на обичайния риск, който си готова да поемеш  свиркам си
Активен
Кюна
Full member
Неактивен Неактивен

Публикации: 149

« Отговор #3 -: 26-11-2012, 11:29:19 »

Благодаря!  flowers2

У дома все още сме далеч от начина на хранене и живот, към който се стремим. Но първите крачки са направени и това ме прави много щастлива.  Smiley

Мъжа ми обикновено не се увлича в моите "мании", но този път му беше много интересно и много е "ЗА" промяната, което ме окуражава допълнително. Децата ни (две момчета - на 1 година и 10 месеца и на 4 години и половина) също много леко преминават към промените. Снощи за моя изненада си поискаха да ядат моркови за вечеря. Такова чудо не е било до сега.  ухилен Изпапаха сигурно половин кило.

Аз от днес започнах гладуване само на вода. Не съм решила колко време ще откарам така все още, зависи как се чувствам, но се надявам поне десетина дена да успея.
Активен

“...можеш да промениш живота си буквално за секунди, като вземеш единственото решение никога да не се връщаш към начина, по който си живял, каквото и да ти струва това.”
~Робин Шарма~
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
Отиди на: