Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Нов филм: "Гладни за промяна"  (Прочетена 4168 пъти)

ivan ianev

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 133

Според мен филмът си заслужава гледането. Ето от тук:
http://www.youtube.com/watch?v=Q3IAufUucQo
Активен

xITSOx

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 84
    • youtube
Re:Нов филм: "Гладни за промяна"
« Отговор #1 -: 16-12-2012, 18:08:22 »

Преди няколко месеца го гледах и едвам го изтърпях до края. Има интересни неща, но покрай тях се бълват и тонове лайна. По специално относно захарта, въглехидратите и напълняването. Това са пълни глупости, че от въглехидратите се дебелее. Аз ям почти изцяло въглехидратни храни и съм 56 кила (170 см) с нищожни количества подкожна мазнина.И не съм само аз, всички които се хранят с високо количество въглехидрати и нищожно количество мазнина са елегантни и стройни. Проблемът е когато освен въглехидратите се повиши и процента на мазнината в храната... ей тогава стой и гледай как всичко се лепи и в добавка като включим солта, задържаща течностите в организма, се подуваш като балон.
Гледайте филма, преценете за себе си. Поставяйте всичко под въпрос и изследвайте самостоятелно!
ПС: За сега единственият обективен филм относно храненето, който съм гледал, е Forks over Knives
Активен
Total Liberation

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:Нов филм: "Гладни за промяна"
« Отговор #2 -: 16-12-2012, 19:46:53 »

 Браво, Ицо  :Content_14: :Content_14: :Content_14: ! Тъкмо си чудех дали да нахраня филма. Въобще, видя ли вече Дейвид Улф и Даниел Виталис и въобще не си губя времето да гледам. А как ме радваха някога.....
 Наистина рафинираните въглехидрати са си отрова, но повечето "гурута" не си правят труда да ги разграничат от натуралните. И аз като теб съм на високовъглехидратна и нискомазнинна храна. Висок съм 180 см и тежа 70 кг. На ден ям над 3000 kcall .  Carb the f@#k up !  ;D
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Нов филм: "Гладни за промяна"
« Отговор #3 -: 16-12-2012, 20:01:43 »

Ооо, дори и клипа не гледах, като прочетох "от въглехидрати се дебелее"  :Content_4 - emotloader: От както ям почти само въглехидрати(плодове), отслабнах, направих релеф и имам сила да тренирам всеки ден... а калориите и на мен са ми над 3000  tooth
Активен
Psychonaut

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Нов филм: "Гладни за промяна"
« Отговор #4 -: 19-12-2012, 08:24:51 »

Гледах филма преди месец. Хареса ми като цяло. В днешни дни, всеки филм в тази посока заслужава да се адмирира. Доколкото помня, говорят лоши неща само за преработените въглехидрати и всичко добро за плодове и зеленчуци. За жалост не продължават в дълбочина, как и къде те се произвеждат.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

Кюна

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 149
    • на кръстоПът
Re:Нов филм: "Гладни за промяна"
« Отговор #5 -: 19-12-2012, 13:18:47 »

Филма не е лош като за отскок и начало на нечии търсения от типа "на час по лъжичка". На мен не ми даде нищо ново. Но пък ми беше приятен за гледане.
Активен
“...можеш да промениш живота си буквално за секунди, като вземеш единственото решение никога да не се връщаш към начина, по който си живял, каквото и да ти струва това.”
~Робин Шарма~
 

Страницата е създадена за 0.309 секунди с 26 запитвания.