Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Nuga Best - някой знае ли нещо?!  (Прочетена 14749 пъти)

Hana

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Nuga Best - някой знае ли нещо?!
« -: 02-04-2012, 22:52:03 »

Здравейте!

Искам да попитам някой дали е по-добре запознат с лечебната система на легла и килими "Nuga Best"?

Напоследък много от близките ми са буквално полудели - ходят редовно, постоянно за това говорят. Препоръчват на всеки.

Мен лично ме притеснява това инфрачервено лъчение, на базата на което действат някои от уредите там.

Ще съм благодарна, ако някой сподели нещо повече по въпроса.
 
Активен

Flatline

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Nuga Best - някой знае ли нещо?!
« Отговор #1 -: 02-04-2012, 23:03:36 »

Няма какво да те притеснява. Инфрачервени ала-бала... Пълни шарлатани.
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Nuga Best - някой знае ли нещо?!
« Отговор #2 -: 02-04-2012, 23:16:31 »

хмммм, какви инфрачервени неща ми говориш? това нуга бест не са ли камъни, които се загряват и после се държат на болните места, защото имат лечебни свойства... пробвал съм го и изглежда доста приятно, но твърде малко съм го правил, за да усетя някакъв ефект :) май повече по гладуванията се запалих
Активен
"няма грешки, има само уроци"

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Nuga Best - някой знае ли нещо?!
« Отговор #3 -: 03-04-2012, 05:44:50 »

Това безплатна реклама ли е ?  tooth  tooth  tooth
Активен

Hana

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Nuga Best - някой знае ли нещо?!
« Отговор #4 -: 03-04-2012, 17:15:58 »


Да, водят се някакви камъни, вулканични има, загрени на определена температура. Но ми се щеше някой с опит да сподели има ли смисъл цялата работа. Всъщност - не ме притеснява толкова дали ще има полза /все пак си е вид масаж, поне ще освежава и ободрява/, колко ме тревожи мисълта дали няма странични действия.

Иначе днес ходих за пръв път - пълно е с баби и дядовци, които са им големи фенове:)/

P.S.: Ако човек реши, всяко нещо във форумите може да приеме като "безплатна реклама". Аз обаче не видях друг начин, по който да си задам въпроса, който наистина ме вълнува.
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Nuga Best - някой знае ли нещо?!
« Отговор #5 -: 03-04-2012, 17:37:21 »

имам  една аверка дето има подобни машинарии ...ами тя на мен ми каза, че доста й било помогнало имала болки в гърба и кръста и т.н. и откак си ги взела тия неща болките и престанали и се чувствала добре... каза ми, че всичко лекува ...аз викам може ли пак да ми поникне косата наново и тя вика че може ама трябвало 1-2 месеца поне всеки ден да ходя, пък аз само 2-3 пъти отидох и си държах камъните на главата и така ;) между другото после ободрен се чувствах някакси след като си ги държах на главата, ама като се прибера и седна за компа до половин час заминава ефекта  :thankyou:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Nuga Best - някой знае ли нещо?!
« Отговор #6 -: 03-04-2012, 17:42:31 »

и е верно, че само баби и дядовци ходят... не се подвеждай по аватара ми, това съм аз преди около 80г  :pensif_29:

ти пък като много искаш нареждай се и ти при нас... за един-два месеца ще разбереш дали има ефект ако си редовна, после да кажеш дали си си върнала 20-30г.  :bleh
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Hana

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Nuga Best - някой знае ли нещо?!
« Отговор #7 -: 03-04-2012, 18:49:00 »

:D

Днес една от служителките там специално каза, че камъните помагали при косопад, пърхут, капене на косата и т.н. Проблемът е, че на проблемните зони на главата /очи, уши, коса, врат/, уредът може да се задържа не повече от 1 мин., след което трябва да се прекъсне за известно време, после пак можело да си го задържиш там. Т.е. след 1 мин., трябва да смени мястото.Защото не трябвало мозъкът да се загрява.

Ами да, тръгвам... Мисля сега да направя една серия от 10 посещения. Ако коляното ми спре да пука:), може и да им повярвам. И 20-30 години перфектно ме устройват, стига само и ефектът да е траен :).
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Nuga Best - някой знае ли нещо?!
« Отговор #8 -: 03-04-2012, 18:57:04 »

значи излиза, че съм си изпържил мозъка... аз за по-добър ефект го държах едно половин час поне на главата си и много като ми запари го въртя на друго място и така обикалям косата си, или поне частите останали от нея  tooth
защо винаги се оказва, че действам разрушително на мозъка си като правя нещо.. като малък много обичах да си удрям главата в стената, мислех, че това ще ми помогна да стана по-умен, а се случи обратното... сега излиза, че доброто пак се е превърнало в зло - изпържил съм и малкото ми останал мозък, а след като гладувах ако организма е използвал част от мозъка ми да се храни... дори не искам да си мисля какви ще са пораженията ....ама предполагам, че вече се присажда главен мозък тук-таме по света  :surpris_23:
10 посещения са малко ти казвам, ходи 1 месец ...така може и да разбереш дали има ефект, за 10 дни ако ставаше... и аз си мислех, че с едно такова гладуване ще оправя всичко, ама май трябва още 10 по 10 - явно прекалено неправилен живот съм водил  :peperudi:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

konsult

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Nuga Best - някой знае ли нещо?!
« Отговор #9 -: 16-04-2013, 21:40:16 »

Здравейте,радвам се,че има такава тема и бих искал да съм полезен тук,защото съм консултант в Нуга бест.Първо-когато човек не е запознат с нещо не би следвало непременно да го отрича.Нуга бест оборудването работи на базата на източната медицина.Всеки ден наблюдавам с очите си резултати,които не се постигат с европейската ни медицина.Леглата не са "магически",всичко това,което правят те е свързано с науката и е обяснено.Относно дълговълновия инфрачервен лъч,който се използва,той е изключително полезен за живите организми,за разлика от вредните за нас ултравиолетови лъчи.Всеки човек от телесната си температура дава такъв лъч.Мога да говоря много по тази тема.Който е заинтересуван може да задава въпроси.
Активен

raw

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58
Re:Nuga Best - някой знае ли нещо?!
« Отговор #10 -: 30-07-2016, 17:20:14 »

Здравейте,радвам се,че има такава тема и бих искал да съм полезен тук,защото съм консултант в Нуга бест.Първо-когато човек не е запознат с нещо не би следвало непременно да го отрича.Нуга бест оборудването работи на базата на източната медицина.Всеки ден наблюдавам с очите си резултати,които не се постигат с европейската ни медицина.Леглата не са "магически",всичко това,което правят те е свързано с науката и е обяснено.Относно дълговълновия инфрачервен лъч,който се използва,той е изключително полезен за живите организми,за разлика от вредните за нас ултравиолетови лъчи.Всеки човек от телесната си температура дава такъв лъч.Мога да говоря много по тази тема.Който е заинтересуван може да задава въпроси.
Тия камани излекуваха една моя приятелка от Остеопороза,но беше правила такива птоцедури цели 4-ри месеца.И казвам ви наистина действа.Сега когато беше ходила на профилактичен преглед и се чудиха кво е правила ,че няма и помен от остеопороза.Но тя не им каза, а ги метна ,че се хранела по определен начин и сигурно от това било.И ии те се хванаха.А за мен остана удоволствието ,че тя е вече излекувана.СУПЕР. :bleh
Активен
 

Страницата е създадена за 1.003 секунди с 30 запитвания.