Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Стволовоклетъчно хранене  (Прочетена 15839 пъти)

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Стволовоклетъчно хранене
« Отговор #20 -: 30-09-2010, 12:14:41 »

Здравей отново,

разбрах прекрасно какъв е механизма на действието, но не разбрах какви са последиците след като вземем аванс от себе си, като гледам и ти нямаш представа.
Ако обичаш, не прави заключения за здравето ми, заради съмението ми в поредния "магически" препарат.
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Стволовоклетъчно хранене
« Отговор #21 -: 30-09-2010, 15:00:56 »

Не е ли вече нагло,дистрибутор да ползва сайта по този начин.
Използвай си твоя и зарибявай там.
Баба ти как си е стимулирала стволовите клетки?
Изкуствената стимулация,обикновенно дава последствия,като понижаване функцията на стимулирания орган след спиране приема на стимуланта.
Орто го баннаха за нищо,а тук се шири здрава реклама и то на чужд гръб.

Наистина ли заради това го баннаха? Много странно! ???
Активен

jivkojl

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36
    • hitfoods.com
Re:Стволовоклетъчно хранене
« Отговор #22 -: 04-10-2010, 17:31:16 »

Не е ли вече нагло,дистрибутор да ползва сайта по този начин.
Използвай си твоя и зарибявай там.
Баба ти как си е стимулирала стволовите клетки?
Изкуствената стимулация,обикновенно дава последствия,като понижаване функцията на стимулирания орган след спиране приема на стимуланта.
Орто го баннаха за нищо,а тук се шири здрава реклама и то на чужд гръб.

Benato,не виждам за какво е тази злоба но ти си имаш право на мнение все пак и аз го уважавам.
Ако факта че съм си излекувал здравословните проблеми с даден продукт  ме прави дистрибутор добре значи съм такъв.И все пак ако беше се задълбочил малко повече щеше да разбереш че аз нищо не продавам-аз просто хваля нещо от което съм доволен. Но след като ти преча толкова много моля всички който имат права просто да затворят темата и проблема е решен.
Моля ви затворете и другата в която Бенато  написа:
Цитат
Стига глупости бе братче,как си кръстил темата ухилен
Кръсти я,Аз съм ДИСТРИБУТОР .
Баба ми почина на 73г. здрава като бик без никакви проблеми. На коледа си легна и не се събуди повече.
И аз за това се боря и винаги се питам защо понякога става и така....
За изкуствената стимулация не съм сигурен но ще се консултирам с лекари за тава и ще ти отговоря "компетентно".
А за баннати не знам тук съм от скоро и не ви познавам,но ако аз съм заслужил ще си го понеса с чест.

Активен
Здравето е преди всичко

jivkojl

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36
    • hitfoods.com
Re:Стволовоклетъчно хранене
« Отговор #23 -: 04-10-2010, 18:10:02 »

Здравей отново,

разбрах прекрасно какъв е механизма на действието, но не разбрах какви са последиците след като вземем аванс от себе си, като гледам и ти нямаш представа.
Ако обичаш, не прави заключения за здравето ми, заради съмението ми в поредния "магически" препарат.

Извинявай ако не съм те разбрал а явно не съм сега като се зачетох не съм го написал правилно-
Цитат
Ние просто си ги имаме в костния мозък тези стволови клетки,но заради неправилния начин на живот те намаляват  и това води до по-малка регенерация.
Не че намаляват а намалява количеството отделени в кръвния поток -ето тук съм сгрешил.Дълго е но ще се опитам да ти го опиша-по скоро ще го копирам от компа че не ми се пише:
"5. КАКВО СА СТВОЛОВИТЕ КЛЕТКИ?
Стволовите клетки са клетките “майки” или “матрици” в тялото – могат да се превръщат виртуално във всякакъв тип клетки в тялото
Първият тип са Ембрионалните стволови клетки /еск/: извличат се от 8-10 дневен ембрион - затова има толкова много противоречия и разногласия около изследванията с еск, могат да образуват тератома
Вторият тип са Зрелите стволови клетки: присъстват в тялото от момента, в който се раждаме и се произвеждат по естествен начин в костния ни мозък
Въпреки, че за зрелите стволови клетки няма толкова много реклама, колкото за ембрионалните, скорошните научни изследвания доказаха, че зрелите са крайъгълният камък на обновителната система в човешкото тяло….

Тъканта, която има нужда секретира химически съставки “посланници” към кръвния поток и те циркулират, докато достигнат костния мозък
когато химическите посланници достигнат костния мозък, те предизвикват отделянето на стволови клетки към кръвния поток
стволовите клетки циркулират в кръвния поток, очаквайки втория екип от химически посланници да бъдат секретирани от нуждаещите се органи или тъкани
ако стволовите клетки не се използват, няма проблем ... те просто се връщат в костния мозък
когато стволовите клетки засекат втория екип от химически посланници, те:
-ги проследяват до нуждаещата се зона
-мигрират в тъканта
-репродуцират се (размножават се) и
-се трансформират в здрави клетки на конкретната тъкан
скорошните научни изследвания доказаха, че стволовите клетки могат да се превърнат виртуално във всякакъв тип клетки, включително клетки на сърцето ... на бъбреците ... на черния дроб ... на панкреаса ... на ставите ... на мускулите ... на мозъка ... дори на очите!
Този непрекъснат естествен обновителен процес е отговорен за съвършеното здраве
сега разбираме вече колко са важни  стволовите клетки – без тях обновителните процеси просто не биха могли да се случат."

Доколкото съм чувал Нурбеков ги активира със силата на съзнанието но още не съм си взел неговите книги.

Активен
Здравето е преди всичко

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Стволовоклетъчно хранене
« Отговор #24 -: 05-10-2010, 23:17:36 »

Тези "учени", произвеждащи такива  гротескни "научни открития"  определено успяват  да се  изгъбаркат с висшестоящите си от които изцоцват пари за изследванията си. ТЕ явно смятат ,че шефовете им ( тоест членчетата на правителството )  са толкова посредствени , та дори слабоумни , че да не схванат цялата абсурдност  на "откритията " им  и да им продължат финансирането ..
  " О ,свещена простота" .. 
Явно "научната" ( но и обществената ! ) мисъл не е еволюирала достатъчно в сравнение с  времето
 , когато беше убедена ,че имплантирането на маймунски тестиси може да възвърне половата мощ на достопочтени старци.
/ В периода 1925-30г ,лекарите Серж Воронов и Джон Бринкли  успяват да заблудят голяма част от научната общественост и почти цялата "ординарна " общественост , че изрезки от маймунски тестиси , пришити върху предварително умишлено разранените тестиси на пациента , ще се сраснат и ще пренесат половата мощ на младата маймуна върху сенилния старец . Желаещите да се подложат на това "подмладяване " са били хиляди. ПРавителството е било във възторг.. /

Жалко е ,че продължават да се срещат хора (при това "учени"), които да разглеждат човешкото тяло подобно на машина, състояща се от различни чаркове.  Поизтрило се е това зъбно колело - ще го сменим с ново , там спойката е отслабнала - ще я напластим ... и да вярват , че един орган боледува просто ей така , от само себе си - измрели са случайно  негови клетки , които ние без проблем ще доставим . 
 И как така се е разболял този бъбрек или това сърце? Ами ей тъй - хрумнало му да се разболее , защото не е свързан с другите органи в едно цяло , нито пък има нещо общо и със самата душа ( какво пък е това, не я виждаме в микроскопа..)
 Но за какво ни задавате тези въпроси , виждате че ще ви възстановим всеки орган, затова хич и не се притеснявайте - нито от ГМО , нито от кортикостероиди, нито от ваксини , нито от тютюн ..  яжте , пиите и се веселете, после ние ще ви възстановим клетчиците,  това е фасулска работа за нас .. 
     
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Стволовоклетъчно хранене
« Отговор #25 -: 05-10-2010, 23:20:42 »

 И естествено - срещу  полагащото се възнаграждение.. :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

sankhq

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
  • pundarikam navadvaram tibhir gunebhir avritam
Re:Стволовоклетъчно хранене
« Отговор #26 -: 06-10-2010, 21:17:23 »

И естествено - срещу  полагащото се възнаграждение.. :)

Не бързайте да отсвирвате точно тези водорасли с лека ръка. Това не е екстракт или химична формула. Били са преди на с на планетата и вероятно ще са и след нас. Разказите на този или онзи учен можем да ги пропуснем с усмивка. Срам ги е да си признаят невежеството си. Те просто не знаят как работят циано бактериите. И както с всяко нещо и с тях не бива да се прекалява.  Само ако можех да си ги развъждам в къщи, както киселото мляко и киселото зеленце.
Активен
Прocтрaнcтвoтo в тялoтo и прocтрaнcтвoтo в цялaтa Bcеленa е еднo и cъщo, нямa рaзделение. Hикaквo време не cе изиcквa, зa дa cе oтиде oт тoвa прocтрaнcтвo дo oнoвa прocтрaнcтвo, зaщoтo вcичкo е еднo - нямa две. И зaтoвa не cъщеcтвувa търcене и приcтигaне, a caмo виждaне и cъбуждaне

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Стволовоклетъчно хранене
« Отговор #27 -: 07-10-2010, 06:51:40 »

Киселото мляко е особено полезно
Активен

Shine

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 96
Re:Стволовоклетъчно хранене
« Отговор #28 -: 01-05-2012, 08:33:48 »

Това е линк към Нова тв, където д-р Папазова говори за естественото стимулиране на стволовите клетки, за които вече се знае, че не се намират единствено в костния мозък. http://play.novatv.bg/play/272006/?autostart=true
 
Активен

Dess

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 90
Re:Стволовоклетъчно хранене
« Отговор #29 -: 02-02-2013, 16:07:02 »

След раждане, от майката посока дете, буйно и бързо се изтласква кръв по пъпната връв.
В родилното тя се реже жива непосредственно след раждане и лишават детето от тази допълнителна кръв, която тече по нея и според мен е ценна, както за  органите на пеленачето така и по състав.
 Ако не бъде отрязана веднага пъпната връв- тя пулсира още около 5–10 мин. След това побелява.
Активен

shofilev

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 376
Re:Стволовоклетъчно хранене
« Отговор #30 -: 02-02-2013, 23:21:06 »

Не знам дали правилно те разбирам, но мисля че имаш предвид кръв от майката да захранва детето, т.е. то да приема от нейната кръв? Ако това имаш предвид, няма как да е така - бебето е със своя си кръв, често пъти с различна кръвна група от тази на майката, така че няма как да се смесят.
Активен

Dess

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 90
Re:Стволовоклетъчно хранене
« Отговор #31 -: 03-02-2013, 10:02:32 »

 Не си ме разбрал правилно или не съм се изразила добре. Става въпрос за неговата си кръв от плацентата, която продължава да обменя жизнено важни вещества за правилното развитие на зародиша. Доставяне на кислород и отвеждането на въглероден двуокис, давайки време на белия дроб да влезе в пълна функция и свеждайки до минимум риска мозъкът да остане без кислород. Ендорфин, който обезболява и стволови(майчини) клетки.
Същественето е , че след раждането, плацентата и пъпната връв имат жизнена важна функция за пълноценното и правилно развитие.
 Когато си свършат свойта работа-спират дейността си.
Информацията е от книгата на  д–р Фредерик Лебоиер: За едно раждане без насилие.
Родих си детето  у дома– не плака след раждане, на 3трия час се усмихна и със затъмнено осветление, детето веднага отвори очички.
« Последна редакция: 03-02-2013, 10:11:46 от dess »
Активен

Люба

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
Re:Стволовоклетъчно хранене
« Отговор #32 -: 03-02-2013, 18:46:22 »


Родих си детето  у дома– не плака след раждане, на 3трия час се усмихна и със затъмнено осветление, детето веднага отвори очички.


Живи и здрави да сте!Просто искрено се радвам на такива хора :flowers2:Това е едно от най-прекрасните неща които можеш да направиш за някого-да го родиш естествено.
 просто..не се сдържах..ех :surpris_25: ^-^
Активен

shofilev

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 376
Re:Стволовоклетъчно хранене
« Отговор #33 -: 03-02-2013, 19:47:30 »

dess, дано и занапред всичко да е наред - какво по-хубаво от това.

Сега те разбрах какво си имала предвид.

Стволовите клетки са нещо много интересно и недобре проучено. При правилна стимулация, човешкият организъм може да преодолее много болести със собствени стволови клетки. Освен синьо-зелените водорасли, които имат свойството да насочват стволовите клетки към нужното място в организма, друг много съществен фактор е среброто - в йонна или колоидна форма. Установено е, че когато митозата на клетките протича в среда от сребърни йони, се получава създаване на стволови клетки - при деленето от майчината клетка се образуват две, но не еднакви с майчината, а една такава, и една стволова.
При трансплантация на стволови клетки, ефектът който се постига е твърде краткотраен, за да се получи оздравяване - те циркулират в кръвта от няколко до 24 часа, след което се прибират в костния мозък. В повечето случаи това време не е достатъчно за излекуване.
Активен

Dess

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 90
Re:Стволовоклетъчно хранене
« Отговор #34 -: 03-02-2013, 19:54:56 »

 Благодаря, Люба :heart_2:
Ние също се радваме, че успяхме да откриеме тази информация на време и имахме смелостта да  направим тази крачка.
« Последна редакция: 03-02-2013, 20:01:15 от dess »
Активен

Dess

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 90
Re:Стволовоклетъчно хранене
« Отговор #35 -: 03-02-2013, 21:51:06 »

Shofilev, благодаря, за сега всичко е ок, а ние сме вече на 2 год. и половина.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.092 секунди с 23 запитвания.