Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Проблем с личните съобщения  (Прочетена 6344 пъти)

purelove

  • Гост

Здравейте. Предварително моля да ме извините за включването ми тук, но не попаднах на подходяща тема. Имам нужда от технически support :) Входящите /лични/ съобщения с определен лимит ли са ? Преди няколко дни след съфорумско смъмряне (от страна на някои събеседници, които заради мен се регистрирали в скайп и социалната мрежа  :surpris_25:) разбрах, че всъщност не получавам "новите/непрочетени" съобщения тук. И понеже в регистрационната форма съм ползвала e-mail, който рядко ползвам, нямаше как да предположа, че е станала някаква системна може би , не знам грешка и съответните са се натрупали в спам отдела в пощата в абв ( със задна дата от средата на декември, явно че оттогава не ги получавам тук) Днес реших, че ще занимавам със себе си някой от подържащите форума лица, но уви и тази опция не ми се позволява - да изпращам съобщения. Нищо не съм пипала по базовите настройки, откакто съм се регистрирала тук. Бихте ли ме консултирали как мога да си помогна? Евентуално да изтрия всички писма ? Ако е невъзможно -  здраве да е  :)
Извинявам се , че занимавам аудиториятa със себе си !
« Последна редакция: 18-02-2013, 12:37:58 от hdeshev »
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Проблем с личните съобщения
« Отговор #1 -: 18-02-2013, 12:41:40 »

purelove, здравей. Отделих го в нова тема това.

Доколкото ми е известно няма лимит на броя лични съобщения. Аз моите ги трия, за да не се обърквам със старите и да намирам истински важните, но веднъж бате Бино беше споменал, че има стотици. Така че явно може да има по много.

Какво имаш предвид, че не получаваш съобщенията "тук"? Не се виждат във форума ("Моите съобщения" раздела) или в пощата ти? Надявам се, че щом получаваш имейл за тях (пък макар и в спам папката на абв "пощата"), значи съобщението е пристигнало и трябва да се вижда.
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

purelove

  • Гост
Re:Проблем с личните съобщения
« Отговор #2 -: 18-02-2013, 13:15:24 »

Текстовете не фигурират в раздела "Мои съобщения". В аbv получавам известия (с целите съобщения) и пепратка да отговоря на адресата тук във форума ...Не , че ми е проблем, просто виртуалните наслагвания не ми се искаше да мигрират в паралелни места, когато става и без заместители. Ще направя както ме посъветва - ще отсея и компресирам по значимите разговорите оттук в един документ , а останалите ще изтрия.  А дано "новите" вече не циклят по трасето  :) 
Благодаря за отзивчивостта !
« Последна редакция: 18-02-2013, 13:18:16 от purelove »
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Проблем с личните съобщения
« Отговор #3 -: 18-02-2013, 14:30:11 »

А, като получиш писмото с директен линк за отговаряне тук във форума и цъкнеш линка, той отваря ли ти се? Питам, защото, ако се отваря страничката за отговор с цитата от оригиналното съобщение, значи съобщението е в базата и става дума за някакъв проблем с визуализирането в раздела "Моите съобщения".

Да не би да използваш някакво странно сортиране на съобщенията или пък да имаш някакви допълнителни папки? Никога не съм ползвал тези екстри и се чудя доколко могат да дават отражение върху проблема.
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

purelove

  • Гост
Re:Проблем с личните съобщения
« Отговор #4 -: 19-02-2013, 13:34:06 »

Цитат
Отговорете на това съобщение от тук: http://forum.zemianazaem.com/index.php?action=pm;sa=send;f=inbox;pmsg=14491;quote;u=133
Активирам връзката и се отваря страница с текст "404 page not found" . Не съм тествала каквито и да е реконструкции по базовите настройки. Това са неща на чийто приложения не държа, понеже не разбирам  ;D Дори допуснах, че браузъра е проблемен. Заредих страницата през различни версии , но няма промяна. Иначе съпруга ми също членува в сайта, но в потребителкися акаунт всичко си е функционално  :Confus_3: Предполагам, че може и да се омешили със старите. Щатетелно поразгледах до към половината, но се отегчих (107 страници са) и се отказах. Ще ги изтрия и ако е все така, ще предложа друг вариант за желащите кореспонденция с мен.
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Проблем с личните съобщения
« Отговор #5 -: 19-02-2013, 15:32:57 »

Цитат
Отговорете на това съобщение от тук: http://forum.zemianazaem.com/index.php?action=pm;sa=send;f=inbox;pmsg=14491;quote;u=133
Активирам връзката и се отваря страница с текст "404 page not found" ...

Май имаме напредък. Поне при мен този тип линкове се отварят без съобщение за грешка. Отделно, че и както и да опитам да наблъскам адрес на несъществуваща страница, форумът автоматично ме препраща в началната страница (не показва 404 page not found грешки по принцип).

Имам подозрение, че някоя анти-хакинг firewall програма, прокси сървър или фирмен firewall да спира(т) достъпа до адреса. Опитвала ли си да отговаряш на съобщения във форума от друг доставчик на интернет -- примерно от вкъщи или от работа. Спомена, че в акаунта на съпруга ти всичко работи. Той от същото място/компютър ли влиза във форума?
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death
 

Страницата е създадена за 0.068 секунди с 23 запитвания.