Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте , Казвам се Деси и ми е приятно да се запознаем  (Прочетена 4288 пъти)

destiny81

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Търсейки разнообразни здравословни рецепти  попаднах на вашия страхотен сайт и от около 10тина дена си се  се ровя редовно из него  :) изобилства от полезна и интересна информация и като влезна уж забързо  от една тема в друга та в трета и така неусетно  минават няколко часа ......Поздравления за което :Content_14:
Накратко да кажа за себе си.....Откакто се помня си имам определени правила на хранене ,които нарушавах  изключително рядко , като например не ям пържено , рафинирани продукти ,хляб ,мазни меса ,  сладко, газирано  и тн.....като наблягам на салатки , риба  , плодове и чайчета......и винаги с настъпването на пролетта , започвам да прилагам лунна диета ( 1 ден  седмично на вода и чай) за пречистване на организма от насъбралите се токсини от зимния  сезон , :whistling2 - emotloader: свирках си спокойно мислейки си че режима който спазвам е достатъчен . Да ама в последно време все чета  за съставките които съдържат  храните които ядем , бъкани с  консерванти , химически боклуци , хормони попаднали  в животните  при отглеждането  им , ГМО , подсладителя -аспартам който присъства в почти всички продукти  (без захар и калорий) като дъвки и тн.....пълна  ужасия!!!
Та започнах стриктно да избирам и изучавам  съставките в менюто си и да търся оптимално полезния начин за тяхното приготвяне......и така се запознах със суровоядството ,  което се оказа и доста вкусно    :Appetit_17:  ........засега не съм на 100% , но съм с такава тенднция , защото се чувствам много добре с този хранителен режим !
Това е моята историйка , благодаря за отделеното време , приятен ден на всички и до скороооо :peperudi:
Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.

Добре си дошла. Разполагай се до нас. Място има за всички.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

Andriana

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35
« Последна редакция: 17-04-2013, 03:10:03 от Ани »
Активен
"Практикуването на спорт е човешко право."

moon_bg

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Активен
 

Страницата е създадена за 0.079 секунди с 23 запитвания.