Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: черни точици в очите  (Прочетена 4843 пъти)

Hope

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
черни точици в очите
« -: 02-05-2013, 14:05:55 »

Брат ми има този проблем. В лявото око вижда малки черни точици. Ходи на лекар там му казаха, че роговицата му е здрава и че всичко било от липса на витамини. Пи витамини, но година по-късно положението си е все същото. Каза че точиците най-добре се виждат когато гледа към бели повърхности. Също така казва че има главно черно петно (по-голямо от другите) Ако някой знае как се лекува проблема нека пише . . .
Активен

ribkata

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 309
Re:черни точици в очите
« Отговор #1 -: 02-05-2013, 16:27:41 »

Брат ми има този проблем. В лявото око вижда малки черни точици. Ходи на лекар там му казаха, че роговицата му е здрава и че всичко било от липса на витамини. Пи витамини, но година по-късно положението си е все същото. Каза че точиците най-добре се виждат когато гледа към бели повърхности. Също така казва че има главно черно петно (по-голямо от другите) Ако някой знае как се лекува проблема нека пише . . .

здравей
когато спре да се вторачва в точиците и престане да ги мисли за проблем тогава те изчезват
Активен

Hope

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re:черни точици в очите
« Отговор #2 -: 02-05-2013, 16:43:29 »

здравей
когато спре да се вторачва в точиците и престане да ги мисли за проблем тогава те изчезват
[/quote]
Брат ми честно казано не е от тези хипохондрични личности, които като се сдобият с някоя болест и само за това мислят. Истината е че той не им обръща внимание, рядко се оплаква от тях. Днес обаче изяви учудване как точиците продължават да си стоят там. Искам да кажа, че те не са нещо което се е появило на психична основа и си стои там защото постоянно го мисли.
Активен

ribkata

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 309
Re:черни точици в очите
« Отговор #3 -: 02-05-2013, 17:02:50 »

извинявай, не исках да кажа че си ги е измислил..появяват се и си остават - но в момента в който ти забравиш, че са там и спреш да им отделяш внимание, тогава мозъкът ти просто спира да ги вижда.

доколкото знам няма за момента "лечение" за тези corpi vitrei mobili, но ако му сe пият други неща освен витамините B препоръчват добавки на аргинин лизин карнитин
Активен

Hope

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re:черни точици в очите
« Отговор #4 -: 02-05-2013, 17:12:08 »

И аз се поразрових тук там и наистина май не е открит лек за сега. Ще му купя някоя от аминокиселините, да опита с тях :)
Активен

Elea

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36
Re:черни точици в очите
« Отговор #5 -: 03-05-2013, 18:25:03 »

   
   Здравей Hope, аз имам същия "проблем" като брат ти и то от доста време , дори години. Всъщност тези точици при мен не са само точици , а и по-различни форми . Някъде бях чела , че това било симптом при наличие на бактерии, гъбички или паразити в организма . Само , че сега не се сещам точно къде го четох, за да дам по-точна информация , ако го намеря , пак ще пиша. Може би ще е добре брат ти да направи едно прочистване от паразити , или да пие нещо антибактериално или противогъбично.  :love_026:
Активен

Hope

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re:черни точици в очите
« Отговор #6 -: 04-05-2013, 07:21:46 »

Мерси, Elea. Ще му предложа да опита с някое от прочистванията против паразити
Активен

Nelli

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141
Re:черни точици в очите
« Отговор #7 -: 06-05-2013, 06:58:56 »

Здравейте, откакто се помня имам такива образувания, които даже ми пречат при виждане, но това е, едва ли нещо може да се направи, не ги мисля. Правили са ми изследване с апарат на Голдман или нещо подобно, много отдавна, а заключението беше, че имам твърде груб, зърнист състав на окото и оттам тези ефекти.
Никога, след никакви практики и прочиствания  не съм забелязвала намаляване, избледняване или изчезване на композициите, те са си налице, каквито си ги знам. Ако има връзка с паразити, интересно колко ли време трябва да се приемат препарати, за да се отрази върху тези структури ???
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:черни точици в очите
« Отговор #8 -: 06-05-2013, 07:08:21 »

Май накрая ще се окаже ,че паразитите са мор за човека и всички беди идват от тях.
Активен

Nelli

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141
Re:черни точици в очите
« Отговор #9 -: 06-05-2013, 07:14:40 »

 :) кой знае, има толкова хора, без намеци за паразит, поражение или дефект от това, а са си навични, колкото си искат. Може би прословутият имунитет или правилната , в баланс връзка съзнание-тяло създават добрия тонус и здраве, може би всеки от нас знае на дълбоко ниво, но не търси да го облече в думи
Активен

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:черни точици в очите
« Отговор #10 -: 07-05-2013, 09:00:28 »

Някой като каже че е пил витамини, сякаш наистина е пил витамини... :Confus_3:
Какви витамини и колко е пил - въпросът е риторичен! :)
http://www4.dr-rath-foundation.org/THE_FOUNDATION/About_The_Dr_Rath_Health_Foundation/about.htm
Активен
 

Страницата е създадена за 0.06 секунди с 22 запитвания.