Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Издирвам детски холистичен лекар в София  (Прочетена 2623 пъти)

djordji

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

Здравейте, търся съвет за детски холистичен лекар в София.
Днес след консултация при нашата лична лекарка и отказ от ваксини,идва колежката й която също
е дежурна и започва четене на конско на съпругата ми,как сме заплаха за обществото и скоро се очаква епидемия от полиомиелит,и как отричаме такива утвърдени неща.От цялата здравна система в България,това (ваксините) е останало като качество на здравеопазването. И така в този дух - 20 минути. Жена ми в момента вече е доста объркана,затова бих искал да намерим лекар,с който може да обсъдим и да успокоим нещата.
Благодаря предварително!
Активен

морскияm

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

Здравейте, търся съвет за детски холистичен лекар в София.
Днес след консултация при нашата лична лекарка и отказ от ваксини,идва колежката й която също
е дежурна и започва четене на конско на съпругата ми,как сме заплаха за обществото и скоро се очаква епидемия от полиомиелит,и как отричаме такива утвърдени неща.От цялата здравна система в България,това (ваксините) е останало като качество на здравеопазването. И така в този дух - 20 минути. Жена ми в момента вече е доста объркана,затова бих искал да намерим лекар,с който може да обсъдим и да успокоим нещата.
Благодаря предварително!
Свържете се с Д-р Петър Найденов на тлф. 0888/540442.
Активен

djordji

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

Да,благодаря,знам за д-р Найденов,но той не си вдига телефона...вече 1 месец.Ако имате други идеи,ще ви бъда благодарен. :)
Активен
 

Страницата е създадена за 0.105 секунди с 22 запитвания.