Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте и от мен  (Прочетена 1481 пъти)

deedee

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Здравейте и от мен
« -: 13-06-2013, 15:39:14 »

Здравейте,

Казвам се Дияна, живея в София и съм начинаеща в суроводството. От около година и половина не ям месо, като през пъвите месеци имах някои залитания. Няколко месеца след това отказах напълно продуктите от животински произход, но се хранех предимно с варива и ядки, което не ми се отразяваше много добре. Виждах, че нещо ми убягва и запoчнах да се интересувам от различните видове веганизъм. И така решението да се храня предимно със сурова храна ми изглеждаше толкова логично и естесвено, че на моменти сама се изненадвам защо съм го взела едва сега.

През последния месец и половина ям основно плодове и зеленчуци и макар че периодът е доста кратък и най-вероятно е рано да давам каквито и да е оценки, мога да кажа, че никога до сега не съм се чувствала толкова изпълнена с енергия.

Форумът е страхотен и съм безкрайно блaгодарна, че всички вие споделяте опита си позволявате на начинаещите като мен да се възползват от знанията, които сте натрупали.

Пожелавам много успех на всички и страхотно лято :)
Активен

съншине :3

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 187
Re:Здравейте и от мен
« Отговор #1 -: 13-06-2013, 16:08:44 »

Привет, Дияна  :flowers2: Взела си добро решение.  :Content_14:
Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Здравейте и от мен
« Отговор #2 -: 14-06-2013, 09:18:12 »

На прага на смърта няма атеисти. Това което си избрала е неизбежно, рано или късно идва. Моят скромен съвет е да слушаш повече тялото си/ интуицията/ и по-рядко егото си/ ума/. Лесно е да се каже, разбира се. Успех ти желая по пътя. И... много любов - отговорът на всички въпроси.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.
 

Страницата е създадена за 0.087 секунди с 23 запитвания.