Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Иван Стойчев,българския бретариянец  (Прочетена 7196 пъти)

galimir

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте,пише ви българин витариянец от Прага.Искаме да поканим Иван Стойчев на лекция в Чехия но не можем да намерим контакт на интернет с този човек.Ако някой има информация,моля напишете ми на имейла.Благодаря.
Активен

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора
Re:Иван Стойчев,българския бретариянец
« Отговор #1 -: 04-02-2012, 00:28:11 »

Това е постановка за реклама на медиите,приятелю.Видях една статия със  снимка на един чичо ,таксиметров шофьор в "Блиц",който разправя в измислено интервю че не се хранел и карал без храна.Българските продажни медии са усетили че темата е актуална и както обикновенно правят ,скалъпват една "достоверна истина".Като го прочетох  това там ,си зададох въпроса:Защо му е на бай ти Иван да върти геврека на таксито денонощно,ако пари за храна не му трябват?Ще каже човек-ами за челядта...Само че работата е там ,че когато човек стигне до положението да не употребява храна никак,тогава мисълта му съвсем не е свързана с това да вади пари за когото и да било както бай Иван таксиджията.Ама това тъпите журналисти от  "Блиц" не го вдяват.Тва е корава постановка и защо си се възрал на тази кука-просто не знам.  tooth tooth :Content_4 - emotloader:
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Flatline

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Иван Стойчев,българския бретариянец
« Отговор #2 -: 04-02-2012, 07:54:34 »

Дори в "Блиц" да напишат, че човекът диша въздух, няма да го повярвам.  tooth

Как може един човек да лъже по-нагло, от когото и да било, не мога да разбера. Ако си представим, че такова интервю наистина е имало, разбира се.
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Иван Стойчев,българския бретариянец
« Отговор #3 -: 04-02-2012, 11:29:11 »

Това е постановка за реклама на медиите,приятелю.Видях една статия със  снимка на един чичо ,таксиметров шофьор в "Блиц",който разправя в измислено интервю че не се хранел и карал без храна.Българските продажни медии са усетили че темата е актуална и както обикновенно правят ,скалъпват една "достоверна истина".Като го прочетох  това там ,си зададох въпроса:Защо му е на бай ти Иван да върти геврека на таксито денонощно,ако пари за храна не му трябват?Ще каже човек-ами за челядта...Само че работата е там ,че когато човек стигне до положението да не употребява храна никак,тогава мисълта му съвсем не е свързана с това да вади пари за когото и да било както бай Иван таксиджията.Ама това тъпите журналисти от  "Блиц" не го вдяват.Тва е корава постановка и защо си се възрал на тази кука-просто не знам.  tooth tooth :Content_4 - emotloader:

Върти геврека сигурно защото , данъците , тока и водата няма как да добие от слънцето.   
Активен

NewAge

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Иван Стойчев,българския бретариянец
« Отговор #5 -: 20-03-2012, 23:12:11 »

http://youtu.be/-keI8jv24bA
Хм, аз му вярвам на този човек, а и не виждам къде е проблема. Почетох доста през последните дни за слънчевото хранене и не намирам никакви противоречия в него. Дори от няколко дни го практикувам и това което мога да кажа със сигурност е че ме зарежда с много енергия при това за няколко десетки секунди. Представям си за какво иде реч след време. За мен храната и храненето не са нищо повече от поредният наркотик в ежеднежието ни. Днес докато се разхождах нещо ми направи силно впечатление. Навсякъде хора с чанти с храна, със закуска в ръка, хора пред закусвални, в магазини, дебели хора... нима това не е наркомания? Прочетете повече за храненето с прана и мисля, че и вие ще останете удивени като мен.
Активен

ТИНА

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33
Re:Иван Стойчев,българския бретариянец
« Отговор #6 -: 21-03-2012, 14:40:09 »

 Сега гледах видеото. Очарована съм от човека, въпреки че бях скептична преди да го видя. Сигурна съм, че говори истината, личи си само от вида му - вижте колко чисто е лицето, кожата, та той самият излъчва светлина :heart_2: Замислям се колко сме зависими от храната.
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Иван Стойчев,българския бретариянец
« Отговор #7 -: 21-03-2012, 15:13:11 »

И аз бях много скептично настроен преди да изгледам интервюто. На мен също ми направи впечатление кожата на лицето му, както и тази на Хира Ратан Манек. "Раса от слънчеви хора, ще промени света" е казал Петър Дънов. Ако е истина, че ние използваме до 10% от възможностите на мозъка си, а тези хора 100%, то това звучи съвсем логично.
Активен

Shine

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 96
Re:Иван Стойчев,българския бретариянец
« Отговор #8 -: 04-11-2012, 16:21:27 »

Много ми хареса този човек! Забелязала съм, че поста и молитвата правят гласа на човек да звучи благо. Като говори не дразни, не се оптива да надмогне когото и да е, нито да докаже нещо. Наистина прозвуча малко тъжно, когато каза, че и дори да разберат за тази възможност болшинството от хората няма да се откажат така лесно от тази зависимост.
А мисълтта му: Господ лекува, другите прибират парата! си има цяла темичка тук - здравето и логиката http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=6796.msg59759;topicseen#msg59759
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Иван Стойчев,българския бретариянец
« Отговор #9 -: 05-11-2012, 11:47:16 »

Както е нормално да се очаква  от такъв човек, Иван Стойчев е и много добросърдечен. В София преди две години му звъннах и го помолих да отдели малко време и на мен..Поръча ми да не се разкарвам и да го чакам на ОМV на Ботевградското шосе. Пропътува целия град  за да дойде да си говорим. Поговорихме към час и половина, като междувременно правих доста опити да го черпя нещо или поне да му платя бензина . С голям зор прие да пийне едно кафенце от мен.
Ама май пак ще трябва да го търся, защото макар да съм вече на 27 мин. гледане на слънце, не съм отчел спад в апетита ми  :'(
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Shine

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 96
Re:Иван Стойчев,българския бретариянец
« Отговор #10 -: 06-11-2012, 11:52:33 »

Бате Бино, след като си говорил с него, дали не ти е споделил кога става възможно това хранене със слънце. Дали е възможно да е допълнение към другата храна или е задължително условие напълно да си спрял да се храниш, за да ти се отвори третото око, както казва той? И ми стана интересно също това, че пийва кафенце и алкохол. Естествено всеки човек има дребни пристрастия, не очаквам от никого да е съвършен, нито от себе си също. В смисъл експеримента слънцеядство при него съчетава ли се с други убеждения за здравословно хранене?
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Иван Стойчев,българския бретариянец
« Отговор #11 -: 06-11-2012, 14:15:13 »

Shine  , отдавна беше и съм забравил подробности. Но си пазя някъде записа от диктофона, той нямаше нищо против да го запиша. Освен да го потърся. Като цяло не е задължително да спираш храната за да гледаш слънцето. Обаче вече за третото око ако ще отваряш, там не знам какви са точно изискванията. Иначе Стойчев няма някакви силни симпатии към здравословни методики или хранения. Вероятно не му и трябват, защото каза че се чувствал повече от супер  :whistling2 - emotloader:
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Shine

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 96
Re:Иван Стойчев,българския бретариянец
« Отговор #12 -: 06-11-2012, 16:53:34 »

Благодаря ти за бързия отговор! Да той и в интервюто каза, че органите в тялото му работели като швейцарски часовник!!!  :Content_14:
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Иван Стойчев,българския бретариянец
« Отговор #13 -: 07-11-2012, 11:16:31 »

В старите книги пише ,че тези , които искат да отворят сетивата си трябва да се пречистят и не трябва да приемат никакви животински храни. Разбирайте го както искате :)
Активен

purelove

  • Гост
Re:Иван Стойчев,българския бретариянец
« Отговор #14 -: 08-11-2012, 01:27:59 »

"Убежденията се внушават чрез теория,а поведението се формира чрез пример. " /Херцен/ :)
В тази връзка изключително съм щастлива, че познавам няколко подобни примера, като единия е и причина за моето "прохождане" по пътя към съзнателната еволюция. Тази пролет (април месец) осъществих контакт с Бай Иван ! Впечатленията ми, с две думи - духовен супермен !  :whistling2 - emotloader: Съвършено изключителен човек, наистина ! Трудно се описва неизразимото изживяване на индивидуалното пробуждане  :heart_2: Бих могла да организирам беседа с Иван Стойчев. Всеки сам да натрупа впечатления и  да прецените от своята си камбанария.   :) От 18 май до края на септември успях да изведа еволюционното си развитие едно ниво по-нагоре  :whistling2 - emotloader: Щастлива съм не толкова от факта, че загубих апетита си (макар и Нетрайно и необратимо), а че чрез собствения си експеримент за пореден път успях да разклатя непоклатимостта на закона за съществуването на биологичните организми, издигната от много учени в ранг на закон  ??? Та нали в това ни убеждават в учебниците по биология.. В момента желанието ми за храна все още отсъства. Инцидентно се случва да пия по един два фреша на ден. От скоро съм поела по пътя на един по-различен вариант на еволюционно и (психо) физиологично преобразование  :) , в края на който ще се появи мой (и на таткото) наследник, който живот и здраве ще направи своя съзнателен избор като поотрасне.  :whistling2 - emotloader: 
Както казват добрите часовникари - преди да си купиш часовник иди в магазина и го пипни, виж как ти стои на ръката и ако не го почувстваш удобен колкото и екстри да има – по-добре се огледай за друг. Та .. Не се отказвайте преди да сте започнали с нагласата само защото не намирате определени процедури за подходящи и полезни за вас .. Бъдете последователни, добрите новини и резултати няма да закъснеят  :flowers2:
« Последна редакция: 08-11-2012, 01:41:05 от purelove »
Активен

AdiSmile

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 90
Re:Иван Стойчев,българския бретариянец
« Отговор #15 -: 08-11-2012, 09:25:16 »

От 18 май до края на септември успях да изведа еволюционното си развитие едно ниво по-нагоре  :whistling2 - emotloader: Щастлива съм не толкова от факта, че загубих апетита си (макар и Нетрайно и необратимо), а че чрез собствения си експеримент за пореден път успях да разклатя непоклатимостта на закона за съществуването на биологичните организми, издигната от много учени в ранг на закон  ??? ....................................в края на който ще се появи мой (и на таткото) наследник, който живот и здраве ще направи своя съзнателен избор като поотрасне.  :whistling2 - emotloader: 
Това значи ли, че си гладувала от 18.май до края на септември, т.е. не си яла над четири месеца  :surpris_22:?  И то бременна  ???
Активен

Nature_Boy

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 44
Re:Иван Стойчев,българския бретариянец
« Отговор #16 -: 25-11-2013, 13:10:49 »

Бате Бино кой ден си на слънце вече ? Какви са ефектите ? Усещаш ли глад ?
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Иван Стойчев,българския бретариянец
« Отговор #17 -: 25-11-2013, 13:30:00 »

Не съм ги броил дните , Нейчърбой , от 3 години вече  почти всеки ден  когато има слънце - гледам по 20 мин. Станало ми е нещо като ритуал :)  Обаче , виждаш, с тия кемтрейли по небето, все по-рядко има слънце за гледане  :'( 
Глад- усещам и го  удовлетворявам подобаващо  :essen:
Ефекти - Определено имах някакъв проблем в дясното око, дълго време!  ( от претоварване с един далекоглед навремето! Със сигурност това беше причината! ) ,ходил съм два пъти на офталмолог даже. (Нещо ми мътнееше, играеше, не фокусираше правилно, някакво петно плуваше в него и като цяло  не можех да виждам добре  и остро с него) 
Сега ми е почти на 100% възстановено.
Един много уважаван от мен руски лекар-натуропат ( Борис Увайдов, има 113 негови клипа в Ю-туб, смъкнал съм ги всичките)  твърди , че всички очни болести могат да се оправят  по този начин, вкл. глаукомата!
Други ефекти не съм забелязал. Нямам нищо против да не съм ги забелязал, важното е  да ги има  :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))
 

Страницата е създадена за 0.116 секунди с 23 запитвания.