Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Изтрьпване на ляв крак - бедро  (Прочетена 2723 пъти)

barzaka88

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 95
  • Здраве преди всичко :)

ЗДР. ХОРА !!!!  :D
Едно се оправя друго ми се сцака ... СЕГА ме тормози от месец ии повече изтрьпване на левия крак и по точно бедрото . Всичко идва от една точка  пада се предната част на тазовата кост , като я натисна а и не само като стоя на стол или карам кола ми изтрьпва ужасно крака понякога до болка  . Има някакьв нерв който незнам но ми прави проблеми . Смуках тази хомеопатия http://apteka.framar.bg/30001579/%D1%85%D0%B8%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BA%D1%83%D0%BC-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%83%D0%BC-9-%D1%81%D0%BD  подобри се положението но се наложи да я спра заради други проблеми ... Мако сьм обьркан някакви идеи как да процедирам . БЛАГОДАРЯ  ;)
Активен

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.
Re:Изтрьпване на ляв крак - бедро
« Отговор #1 -: 17-11-2014, 18:51:36 »

Бързака, нещо ме боли някъде, имам проблем, някакви препоръки?!

Така не става - според мен. Трябва мнооого подробно и цялостно да разкажеш нещата, и пак може да не получиш съвет. То това тук не е интернет-универсален всезнаещ телепатичен...кабинет-болница... нали? Ако ти се струва голяма загуба на време - нямам отговор...
Може също да забавиш малко скоростта на писането и да го поподредиш...
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Изтрьпване на ляв крак - бедро
« Отговор #2 -: 17-11-2014, 19:45:48 »

Аз имам решение само за десен крак, долу ниско. За ляв, не знам.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

Евгени

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 88
Re:Изтрьпване на ляв крак - бедро
« Отговор #3 -: 17-11-2014, 21:10:54 »

Тихия, може би решението на проблема е някъде по средата /по-горе/.
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Изтрьпване на ляв крак - бедро
« Отговор #4 -: 17-11-2014, 21:45:07 »

Здрасти Бързаче,
позволих се да се разровя в част от хронологията на здравословните ти проблеми. Човече, аз просто онемях буквално! Ти си жива енциклопедия. Чудя се как се справяш при толкова здравословни проблеми и сигурно още два пъти по толкова изброени от теб непривтни съпътстващи ги симптоми. И казваш, че си само на 24 години. Какво ще правиш като станеш на 50 например? Направи ми впечатлние, че си доста вещ в един куп всевъзможни методи за лечение и доста добре боравиш с терминологията на различните заболявания. Пробвал си какво ли не, ходил си при какви ли не специалисти. Чудя се аз ли да ти давам съвет или да искам от теб, като те чета. Да чукна на дърво не ми се налага. Дори за момент си помислих, че в някакви филми ни вкарваш, но не го твърдя, защото би било нелогично и детинско да го правиш, а все пак по изказванията ти си личи че си поне на 24 г.
Аз лично съм пас със съветите в случая. Иначе ти пожелавам успех и скорошно оздравяване.
Поздрави
Активен

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
Re:Изтрьпване на ляв крак - бедро
« Отговор #5 -: 18-11-2014, 14:50:39 »


Изтръпване на крака високо горе при шофиране и при седене на стол..., хмм Бързина :), ще трябва да си запишеш час за "специалист" май.
 Според мене съединителя ти е почти заминал, не го чакай да се скапе напълно(педала трябва да е мек), иначе скоро няма да можеш нито да ходиш нормално нито да шофираш.

Ако проблема не се реши и след смяната, значи познал си: от нерва идва всичко :) 

Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Изтрьпване на ляв крак - бедро
« Отговор #6 -: 18-11-2014, 21:08:11 »

Бързака, дай малко повече инфо за себе си. В смисъл какво работиш, спортуваш ли?
Преди години все нещо ми куцаше здравето. То не бяха аритмии и ускорен пулс, то не беше високо кръвно, то не беше колит. Та пиех по 5-6 хапа на ден буквално като пенсионерите и бях редовен посетител на спешното. Към всичките медикаменти бях зависим. Преди 3 години обаче казах "стига толкова". Бях повече от убеден, че самите лекарства ми вредят и захвърлих всичките вълшебни молекули на магическата фармацевтика. Много труден период от три седмици изкарах, а симптомите на психологическата зависимост към лекарствата отшумяваха повече от година след това. През това време почти всички здравословни проблеми изчезнаха с изключение на колита и нещо като световъртеж, който ми остана. До този момент от живота ми не се бях занимавал с физически труд, но си намерих работа в чужбина и това обстоятелство се промени. И до ден днешен почти ежедневно съм подложен на големи физически натоварвания в работата ми и отделно по около 25 км с велосипед изминавам във всеки един работен ден. И точно това са нещата, които ме освободиха и от останалите здравословни проблеми, които бяха останали. Изчезна и колита изчезна и световъртежа и в момента съм здрав като бик. Та мисълта ми е че и стреса и физическото натоварване каляват организма, колкото и парадоксално да звучи. Ако чака човек само на хапове и илачи има много да си чака. Нашият начин на живот, светогледа, възприятията, спорта и физическата активност като цяло, всички те имат отношение към здравословното ни състояние, а още по точно е да се каже, че те го оформят.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.067 секунди с 22 запитвания.