Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Привет от мен  (Прочетена 2797 пъти)

BIBI

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 43
Привет от мен
« -: 20-11-2009, 14:56:21 »

Привет на всички в този интересен форум.
Май трябва да кажа няколко думи за мен.От както се помня си имам проблеми с килограмите и все се опитвам да спазвам нещо си. За наднормено тегло не мога като чи ли да говоря, защото дори и да кача 3-4-5 кг вече ми тежат. Преди да родя голямата си дъщеря бях наддала с 20кг. и се ужасявах от себе си. Започнах да се интересувам от разни здравословни начини и попаднах на разделното хранене. Имаше наистина голям ефект. Възвърнах предишна форма, но със другото раждане качих 25кг.С мъки отново успях да ги смъкна. Постоянно се опитвам да намеря някакъв вариант.От няколко години усетих , че се чувствам много добре при Пости.Започнах да се ровя из Нета за инфо за сусама и попаднах на вас.Страхотен сайт.Още не съм го изчела, но това до което се докоснах ми звучи страхотно. Искам да споделя разрешението ми на проблема"МИСИЯТА ВЪЗМОЖНА",но май не е тук мястото.Ще се прехвърля на коментарите.
Засега пожелавам УСМИХНАТ ДЕН НА ВСИЧКИ и се надявам да имам време да се включвам от време на време и аз във коментарите.
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Привет от мен
« Отговор #1 -: 20-11-2009, 15:00:32 »

добре дошла Биби  :flowers2:
Активен

BIBI

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 43
Re:Привет от мен
« Отговор #2 -: 20-11-2009, 15:14:11 »

Благодаря ти Даниела. Надявам се да имам свободно време да изчета всичко от този сайт.
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Привет от мен
« Отговор #3 -: 20-11-2009, 15:26:00 »

 :kisss:Здрасти!!!Щом два пъти си се справила - на третия ще ти се получи!!! :heart_2:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Привет от мен
« Отговор #4 -: 20-11-2009, 15:27:31 »

Биби, аз също като теб почти цял живот се мъча да контролирам теглото си с ограничения в храненето и спорт...Сега от както почнах да се храня с жива храна съм свалила 8 кг- без глад и с удоволствие, чувствам се щастлива, здрава   :Content_22:
Активен

vladi

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 486
Re:Привет от мен
« Отговор #5 -: 20-11-2009, 16:13:52 »

Bibi, добре дошла и от мен!  :flower: Стъпвай бавно, но смело - на прав път си!  ;)

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Привет от мен
« Отговор #6 -: 20-11-2009, 17:34:49 »

Биби, здравей! Ще оправиш теглото. Храни се правилно, килограмите ще се стопят неусетно  :Content_22:
Активен
Намасте :)

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Привет от мен
« Отговор #7 -: 20-11-2009, 18:06:38 »

Здравей,добре дошла :peperudi:  Трябва да си изградиш стабилно и пълноценно хранене,не да гладуваш и после да наваксваш. С хранене се сваля най-стабилно и бързо,не прави грешката да гладуваш постоянно,след време ще ти се отрази. Много си качила по време на бременноста,голямо ядене е било :Appetit_17: :Content_4 - emotloader: Когато не доставяш нужните минерали и витамини,аминокиселини,апетита ти става огромен,защото на бебето му са необходими.А майката му вкарва празни калории-баници,торти,сирена и каквото се сети.И така става един кръг,от който в последствие страдат и двамата с бебо.
Жена ми качи 7кг.и с двамата, (Мартин -3.8кг. Яна-3.2кг.) нормално раждане и двете. :)
Приеми,че търсиш нов начин за постоянно хранене,а не да сваляш само. Не е нужно да се хвърляш на 100% сурово,постепенно и умерено увеличавай. 80-20 да стигнеш е супер.Успех :laugh:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

zigzag

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 237
Re:Привет от мен
« Отговор #8 -: 20-11-2009, 18:15:13 »

Здрасти!Доста хора тук полагаме усилия да не слабеем.Въпрос на избор.
Активен

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"
Re:Привет от мен
« Отговор #9 -: 21-11-2009, 00:53:44 »

здрасти, Биби! Ако това ще те успокои и аз по време на бременността качих 23 кг :surpris_22: :Confus_3 но с тази разлика че аз преди да забременея се хранех човешки - без месо, сирене, яйца и т.н. и т.н. Храненето беше разделно. Ходех от дъжд на вятър и до Емилова. Ако хапвах нещо "грешно" то беше риба и рядко. Но пък като забременях реших да ям всичко и точно заради драстичната промяна в храненето станах балон. Но, карай! Свалих килограмите. Е, сега запецнах нещо. Искам само 2-3 още, ама....
Бенато, ти жената си я държал гладна, бе човек! Че какви са тези само 7 кг? Знаеш ли как й завиждам.... ;D
Активен

BIBI

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 43
Re:Привет от мен
« Отговор #10 -: 23-01-2010, 17:19:36 »

Здравейте. Аз съм изумена от влиянието на суровата храна изобщо върху целия организъм. Искам да споделя с вас колко добре се чувствам, когато съм на сурова храна. За съжаление по празниците и последната седмица се поотпуснах доста и си позволявах доста прегрешения, но съм окрилена от мислите за житния режим.Твърдо ще го спазвам! Между другото, що се отнася до теглото- смъкнах 8 кг за 2месеца.Чувстам се супер. Не съм толкова уморена, наспивам се бързо, нормално посещавам WC. Изобщо супеееер.Ама пуст му хамеллик.Много се мразя за този голям апетит, но остават броени дни до 03.февруари. Този сайт  такива сили ми дава....Не съм предполагала, че могат толкова вкусни неща да се приготвят от сурови продукти. Моите дъщери започнаха да харесват моя режим, защото постоянно има фруктиера на масата пълна с плодове и плодчетата им намигат и викат"Изяш ме!" И те не устояват и ги унищожават.  Ще ви призная нещо интересно... Моят съпръг преди няколко дни имаше рожден ден и аз реших да му приготвя сладкиш, с който да почерпи колегите си. Аз когато готвя , никога не мога да направя два пъти едно и също нещо и добавих настъргана сурова тиква/мнението на съпруга ми е ,че тиквата е само за прасетата/.Когато вечерта се върна в къщи бях събрала всички овации на колегите.А той заяви,че този път десерта е бил най-невероятния от всички пъти,в които съм го правила. Вълшебството на суровата тиква!
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Привет от мен
« Отговор #11 -: 23-01-2010, 21:17:53 »

Браво, БИБИ! Много се радвам :Content_22:
Ще видиш, че с времето ще ти става все по-хубаво от суровото :)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Привет от мен
« Отговор #12 -: 23-01-2010, 22:11:06 »

БИБИ, не се притеснявай за това, че имаш апетит - това е признак на добро здраве. Само да не живееш/ядеш заради самото ядене.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка
 

Страницата е създадена за 0.106 секунди с 24 запитвания.