Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Ти да видиш все още мърдам,дневника на удавника със сламка.  (Прочетена 1203 пъти)

limpo1983

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

И беше лето господне нейде из недрата на острова, дойде и моето пробуждане.Е да си дойдем на думата, след незгодите на моя крехък животец и аз да се похваля със моето пробуждане и изцеление на мойта душица.След 2 годишно ходене по чакручии и псевдо лекари изгря слънцето на наща улица незабравка.След дълго лутане и две години както казах и безброй хапчета ненадейно открих туй нареченето алтернативно лечение за всякакви душевни и физически болежки.Започнах да надничам все по питаещо книгите със черен печат лепнати от нащо западно развито общество.Първо излекувах моят прищипан нерв както и крака които бях като прищипана баба,кожата на ръцете и краката ми беше като на гущерче все едно си сменях кожата ама суха и лущене kakto си го пише по дебелите книги.Тонуса,самочуствието ,обичта към всичко живо се възвърна абе като пеленаче преродих се.И това е за две години преход към суровоядство.Имам още няколко задачки някакв си диабет и парадонтоза но за още 6 месеца и ги пишем в историята дай боже.В момента съм 2седмици 100 процентов суровояд със тенденция за 2 месеца.Основното ми мену е бързо лесно вкусно,сутрин 20 мин смуча зехтин или шарлан,след това зеленолистен сок със плодове от природата,на обяд малко ядки,следобяд си правя накиснат лимец и сусам със малко мед кокосова масло с ядки или семки по избор и вкус,а скоро започнах да слагам вместо мед манго със авокадо абе текнаха ми лигите,И не на последно място една хубава и сочна саладка.Все още имам доста дълъг път но за мен лично това е допира до природата и господ посредством храната защото ние сме един организъм, една планета едно цяло.Имам нужда да питая от всеки един от вас със пълни шепи,моля дайте имформация от каквото и да е естество на хора киоито са в дебрите на суровоядството съвети,мнения,моля дайте да бъдем едно цяло да си помагаме кой с каквото може.Мисля че стига толкоva че се отплеснах извинявам се за което.Които има въпроси насреща съм на всеки един от вас да отговоря.Обичам ви обичаите се и вие,апропо не съм съм Сектант.
Активен

ogrizko

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 167

Добре, че не си сектант ..защото приличаш малко O0

Зимата няма ли да е малко студено на суровоядство? Аз издържам по 1 седмица на суровоядство и умирам от студ след това и почвам да ям готвено и т.н. :surpris_23:

Пък сега дори ме е страх пак да опитам, че съм 178 - 57 кг :weight_lift: да не взема да стана 40кг :Confus_34:
Активен

limpo1983

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Абе да ти кажа правичката  ама на никой нямa да казваш може и да съм неосъзнат Хари по прякор Кришна,моята мила майчица ми казва че май съм се запътил на там ама поживиом па увидим,ще те държа информиран.А пък за зимното суровоидство не е лошо, малко ми дрънкат зъбките ама се живее.А за килограмите не знам всеки според мотива и зора.Аз не се оплаквам имам още 10 килца да влезна в Олимпийска форма.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.091 секунди с 23 запитвания.