Начало   Помощ Вход Регистрация  
Форум Земя назаемОбщи темиСподели, разкажи или просто напишиТема: Коя е здравословната храна за моята котка?
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Коя е здравословната храна за моята котка?  (Прочетена 1121 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Снежна007
Young
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 12

« -: 20-12-2014, 13:41:09 »

Търся спешно информация под всякаква форма на тема "Здравословни храни и домашни любимци" защото просто не мога да гледам как котката ми яде най скъпите химии и после пие по един час вода. Това е абсолютно неприемливо аз по скоро ще я пусна на свобода отколкото да я тровя

Благодаря на всички които могат да споделят съвети
Активен
Евгени
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 88

« Отговор #1 -: 20-12-2014, 16:50:05 »

Най-здравословната храна за котки е живата мишка. Проблемът, обаче, е редовното снабдяване. Добър апетит /на котката/!  Grin  ам-ам
Активен
DeNiro
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 649

« Отговор #2 -: 20-12-2014, 21:11:44 »

Най-здравословната храна за котки е живата мишка. Проблемът, обаче, е редовното снабдяване. Добър апетит /на котката/!  Grin  ам-ам
браво, аплодирам
Снежи, ти би ли споделила как си представяш здравословната котешка храна. Моля те не забравяй, че котките са хищници, не и давай зарзават!!!
« Последна редакция: 20-12-2014, 21:21:25 от DeNiro » Активен
Yuls
Young
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 30

« Отговор #3 -: 21-12-2014, 10:09:23 »

Снежана, разликата като иде реч за домашни любимци и хора е много малка.
Котките трудно ще ги накараш да ядат зеленчуци, макар че моята харесваше краставици и доматчета.. но както ДеНиро спомена, котките са хищници - те имат нужда от месо.
Въпреки всичко, ако решиш да готвиш на животинката имай в предвид че храната не може да стои в хладилника повече от 2 дни, а колко ще изяде едно коте.
Аз моята я хранех с паучове на Фрискас.
Страхотна козина, блясък в очите, жизненост и прочие си имаше животното..
Никога не съм и давала добавки - беше уникална.
Активен

Keep it Simple
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
Форум Земя назаемОбщи темиСподели, разкажи или просто напишиТема: Коя е здравословната храна за моята котка?
Отиди на: