Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте.Казвам се Виктор  (Прочетена 4196 пъти)

papa64

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 62

Здравейте.Много ми хареса Форума.Чета с интерес всичко.Човек се учи докато е жив.Ако мога да бъда с нещо полезен съм готов да помогна.Хобито ми е свързано с точков масаж и за това интересите ми са свързани с здравето и лечението на повечето заболявания.Да предопреда че не търся пациенти,защото в повечото места ме обиждат че си правя реклама с цел облагане.С уважение Виктор.
Активен

Евгени

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 88
Re:Здравейте.Казвам се Виктор
« Отговор #1 -: 16-01-2015, 14:48:04 »

Здравей, Викторе!
Имаш интересно хоби. Вероятно ще има доста въпроси във връзка с него. Предлагам ти да откриеш отделна тема за точков масаж, за да не се разводнява информацията като се разпръсне по други теми. Добре дошъл!
Активен

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.
Re:Здравейте.Казвам се Виктор
« Отговор #2 -: 16-01-2015, 18:26:53 »

 
Здравей, Викторе!
Имаш интересно хоби. Вероятно ще има доста въпроси във връзка с него. Предлагам ти да откриеш отделна тема за точков масаж, за да не се разводнява информацията като се разпръсне по други теми. Добре дошъл!
:Content_14:
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Здравейте.Казвам се Виктор
« Отговор #3 -: 16-01-2015, 18:45:45 »

Здрасти , Виктор. Няма лошо , дори и пациенти да си търсиш  :surpris_23: Пък и ако ти не ги търсиш, те как да те намерят, ако си скромен като нас   tooth
Мен ме интересува нещо по същество..
След като каза че точковият ти е "хоби", си помислих, да не би случайно да си по-напред от тези, за които той е професия.. :)( на принципа- "Титаник беше построен от професионалисти , а Ноевият ковчег- от аматьори " :D Тоест - дали го правиш по "съкратената процедура" ( тази точка е за бъбреци, пък оная - за панкреас )  или си наясно със съществуването на сложните енергийни зависимости между точките и че само след много задълбочено изследване на всички видове зависимости /както е при хомеопатията/ , може да се подберат съответните точки и да се постигне максималният ефект.  
« Последна редакция: 16-01-2015, 19:16:44 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Sha

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31
Re:Здравейте.Казвам се Виктор
« Отговор #4 -: 16-01-2015, 19:46:37 »

Добре Дошъл Виктор!

Здравей, Викторе!
Имаш интересно хоби. Вероятно ще има доста въпроси във връзка с него. Предлагам ти да откриеш отделна тема за точков масаж, за да не се разводнява информацията като се разпръсне по други теми. Добре дошъл!

+1

бате Бино, както винаги в десятката! :D
Активен

papa64

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 62
Re:Здравейте.Казвам се Виктор
« Отговор #5 -: 16-01-2015, 23:51:27 »

Здрасти , Виктор. Няма лошо , дори и пациенти да си търсиш  :surpris_23: Пък и ако ти не ги търсиш, те как да те намерят, ако си скромен като нас   tooth
Мен ме интересува нещо по същество..
След като каза че точковият ти е "хоби", си помислих, да не би случайно да си по-напред от тези, за които той е професия.. :)( на принципа- "Титаник беше построен от професионалисти , а Ноевият ковчег- от аматьори " :D Тоест - дали го правиш по "съкратената процедура" ( тази точка е за бъбреци, пък оная - за панкреас )  или си наясно със съществуването на сложните енергийни зависимости между точките и че само след много задълбочено изследване на всички видове зависимости /както е при хомеопатията/ , може да се подберат съответните точки и да се постигне максималният ефект.  
      Ако си мислите че е лесна работа,за мен не е.Една процедура ми отнема около час а понякога и повече.За мен е доста болезнена както и за пациента,без болка не става.Не мога да помогна ако пациента не може поне малко да търпи на болка.Докато работя поемам доста лоша енергия която ми вреди на здравето.За това и не се натискам да го работя.Прочел съм доста литература и то повечето на руски за да си направя моя система.Повечето съм лекувал кръст плешка крака защото от това няма как да се оправиш сам.Ако е пресно се оправя с 1 сеанс.Но ако е с години се налага и понякога 5 сеанса.Запознат съм с около малко над 100 заболявания.Но не казвам че за всичко може да има добър ефект.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Здравейте.Казвам се Виктор
« Отговор #6 -: 17-01-2015, 09:35:10 »

Съвсем друго попитах, Виктор, но всъщност получих отговор на въпроса си . Благодаря.
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

papa64

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 62
Re:Здравейте.Казвам се Виктор
« Отговор #7 -: 17-01-2015, 17:45:57 »

Съвсем друго попитах, Виктор, но всъщност получих отговор на въпроса си . Благодаря.
          Това което ме питаш значи да почна да се хваля а аз това не искам.Какво искаш да разбереш няма да кажа аз съм по добър от тези с офисите където за един сеанс зимат по 50лв.и нарочно не те лекуват веднага за да може да ги посетиш поне още няколко пъти и чак тогава ще почустваш че са ти помогнали.Мога само да кажа че за мен това е много голяма отговорност и приемам всичко много сериозно.А това значи че си върша нещата така че да дам всичко от себеси.Синът ми е магистър кинезитерапевт,но и той се допитва до мен за определени болести,както и до моята система.Та какво искаш да ти кажа че може да си учил и пак да не си великия лечител.Повечето лекари лекуват по усет грешно,дават антибиотици грешно,после втори и така.Други са готови да те оперират без да има нужда за пари.Ако имаш въпрос стига да не ме караш да се оценявам моля.
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Здравейте.Казвам се Виктор
« Отговор #8 -: 18-01-2015, 12:32:44 »

Кръст, плешка, крака се лекуват самостоятелно, както и всички останали части от организма ни. Просто е въпрос на познания :)) А как се трупат познанията ? С четене, анализ и много опит. Сега ако аз реша да ти споделя моят опит ще знаеш, че има и други начини , не само твоят :)
Активен

papa64

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 62
Re:Здравейте.Казвам се Виктор
« Отговор #9 -: 18-01-2015, 15:45:34 »

Кръст, плешка, крака се лекуват самостоятелно, както и всички останали части от организма ни. Просто е въпрос на познания :)) А как се трупат познанията ? С четене, анализ и много опит. Сега ако аз реша да ти споделя моят опит ще знаеш, че има и други начини , не само твоят :)
      Радвам се че имате опит.
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Здравейте.Казвам се Виктор
« Отговор #10 -: 19-01-2015, 16:07:40 »

Опитът го натрупах, докато масажисти и лекари ми обяснявахакак цял живот съм щял да съм инвалид и да с еприготвям за това. А нали се сещаш аз какво им казах :)?
Активен

papa64

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 62
Re:Здравейте.Казвам се Виктор
« Отговор #11 -: 19-01-2015, 19:14:18 »

Опитът го натрупах, докато масажисти и лекари ми обяснявахакак цял живот съм щял да съм инвалид и да с еприготвям за това. А нали се сещаш аз какво им казах :)?
               Такава е целта на лекарите.Така Печелят от това като психически тормозят пациентите.Накрая тези повярвали им правят каквото им кажат.Ако трябва снимки безцелни или операция без никакъв ефект.Малко са информираните какво да правят въпреки че в интернет пространството е пълно с инфо за много неща.
Активен

raw

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58
Re:Здравейте.Казвам се Виктор
« Отговор #12 -: 16-03-2015, 23:20:22 »

Опитът го натрупах, докато масажисти и лекари ми обяснявахакак цял живот съм щял да съм инвалид и да с еприготвям за това. А нали се сещаш аз какво им казах :)?
               Такава е целта на лекарите.Така Печелят от това като психически тормозят пациентите.Накрая тези повярвали им правят каквото им кажат.Ако трябва снимки безцелни или операция без никакъв ефект.Малко са информираните какво да правят въпреки че в интернет пространството е пълно с инфо за много неща.
Вики привет това с което се занимаваш е страхотно поздравления от мен  :Content_22:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.108 секунди с 23 запитвания.