Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте!  (Прочетена 7484 пъти)

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Здравейте!
« Отговор #20 -: 09-03-2015, 23:17:02 »

.... просто, ще се опитам да не реагирам на сентенциите и.
:Content_14:

ха, значи и ти смяташ, че ДеНиро е горкичкия, беден, нападан от тази госпожа, онеправдан човечец?   :surpris_22:
и най - доброто е просто да не реагира на сентенциите й....    :surpris_23:
Активен

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.
Re:Здравейте!
« Отговор #21 -: 09-03-2015, 23:50:15 »

Предпочитам да обсъждам идеи и методи за прилагането им.

Изобщо не е необходимо да се харесваме изцяло, извън областите на обсъждане на "Суровият форум"...
Повече бихме получили, ако разчепкваме до най-малки подробности пътища за възстановяване и поддържане на здравето ни. Смятам, че е ясно.

Ииии, Искре, убеден съм, че писането съобразно официалните правила на българския език също показва степента на уважение към събеседниците.
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Здравейте!
« Отговор #22 -: 10-03-2015, 00:03:35 »



Ииии, Искре, убеден съм, че писането съобразно официалните правила на българския език също показва степента на уважение към събеседниците.

да, това точно си го казал - "убеден" си, защото аз не виждам никъде съобразяването с някакви измислици да е критерий дали уважаваш някого, това е пълен абсурд!
нима не е важно съдържанието на написаното, за да се прецени има ли уважение или няма?

то, на тази твоя логика, излиза, че повечето от пишещите тук, а и повечето пишещи в нета, грам уважение нямат към бедните си събеседници   tooth
Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Здравейте!
« Отговор #23 -: 10-03-2015, 08:42:28 »

Само да вметна, че тук не влизаме да се съревноваваме кой е по по най в областа на храненето. Жалко. Да се храниш здравословно далеч не е достатъчно, за да си хармоничен човек, каквото и да значи това. Все още.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

Ouroborus

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 67
Re:Здравейте!
« Отговор #24 -: 10-03-2015, 09:34:43 »

Привет, Венци!
И аз съм на мнение, че Не храната е тази, която е двигател на организма ни, по-скоро горивото. Други са важните неща, за да сме здрави. Хранила съм се години наред с "боклуци", месо и други подобни. Сега се опитвам да се храня все "по-осъзнато" и отдавна не ям месо. Е, все така здрава съм си! :) Вероятно се дължи на все още младият ми организъм, който устоява на волните ми и неволни нападения  ;D Вярвам, че човек с времето се променя, дори хранителните си навици...така че нека всичко е за добро и с отговорност.

П.С. Не виждам ролята на модераторите и защо се толерира това "спамене" във всяка една тема? Жалко, че толкова полезен и стойностен форум, се превръща в поле на лични нападки и дразги и то във всеки един нов пост...
« Последна редакция: 10-03-2015, 09:39:09 от Ouroborus »
Активен
Щастие е, когато мъдрите мисли, думите и делата ти са в единство и хармония. Затова е важно не само какви са делата ни, но и какво мислим и говорим...

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Здравейте!
« Отговор #25 -: 10-03-2015, 12:14:23 »

Само да вметна, че тук не влизаме да се съревноваваме кой е по по най в областТа на храненето.

Тихий, ти мен уважаваш ли ме?   tooth
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Здравейте!
« Отговор #26 -: 10-03-2015, 12:19:53 »



П.С. Не виждам ролята на модераторите и защо се толерира това "спамене" във всяка една тема? Жалко, че толкова полезен и стойностен форум, се превръща в поле на лични нападки и дразги и то във всеки един нов пост...

добре, щом така се приемат нещата, аз повече няма да се шегувам, нито ще отговарям, ако има нещо, насочено срещу написаното от мен.

специално на ДеНиро искам да кажа, че явно е много чувствителен, след като е приемал нещата на лична основа.
преставам с подобни постове.
отсега нататък - само по темите!
Активен

VENCI

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 82
Re:Здравейте!
« Отговор #27 -: 10-03-2015, 12:49:06 »

  tooth За тези, които се плашат и стряскат от снимки. Споко бе, живота не е страшен и проблема ви е разрешим! Или имате фетиш към снимки, или не сте виждали човек на живо! А нощно напикаване имате ли? Ако да -   слагайте си по една ваша снимчица на профила и страха ще ви мине, като на куче! Иначе, ако само така седите и се плашите от чуждите снимки - няма да Ви олекне  tooth Сладурани

 Ouroborus, добре заварила! Напълно съгласен съм с казаното! Поздрави

ПП. Ouroborus, забелязах аз, че има бая напън тук. За няколкото дни откакто влязох, доста стрелба видях tooth  Просто, в общите теми трябва да се сложи една "Битки и победи" и който иска, влиза там на своя отговорност и прави другите на мармалад! Ама после да не реве, ако получи ЕГОлогични наранявания  tooth Така, останалите теми ще се ползват по предназначение!
« Последна редакция: 10-03-2015, 13:19:19 от VENCI »
Активен

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
Re:Здравейте!
« Отговор #28 -: 10-03-2015, 13:52:07 »


 VENCI@ Здрасти и от мен,..не бързай да си ходиш толкоз скоро, виж весело е тука :)
Явно доста респект прави снимката ти у мнозина, ест. нищо смущаващо няма в нея, странното е че мнозина никога не са и слагали снимки, така че напълно в норма си. Всеки може да е полезен на ближния, особено ако може да си позволи да му се случи.

 Тихия@ Истината казваш, обаче за да е всичко перфе физически и духовно, храната трябва да е най-малкото затруднение което имаме, а доста често именно тя е голямо придизвикателство (на някои им отнема по 1/2-1 живот докато балансират), особено в тази среда която е пребагата от замърсители и е компрометирана. А това е доста трудоемко ако е без знанието за всичките храни/вещества т.н.


    Vov@   "Предпочитам да обсъждам идеи и методи за прилагането им."
Звучи добре. В процеса на обсъждане/разбиране е желателно да можем да приемем, че има и друга/различна истина от "нашата".

               "Повече бихме получили, ако разчепкваме до най-малки подробности пътища за възстановяване и поддържане на здравето ни. Смятам, че е ясно."
Остава да почнем да го прилагаме.

:D  iskrena   пак избухва!  хихуу, най-хубавото е че тя си се забавлява, нали iskrena?
А който не я разбира "правилно", хич не му е забавно, това вече не е гот обаче.
Може и да е полезно ако има тема в която могат да "се чупят чинии" от време на време, много сериозни ще дойдеме иначе, само да си "поддържаме здравето"   ;D

Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

Newly

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 194
Re:Здравейте!
« Отговор #29 -: 16-03-2015, 12:39:31 »

 tooth  За няколкото дни откакто влязох, доста стрелба видях tooth  Просто, в общите теми трябва да се сложи една "Битки и победи" и който иска, влиза там на своя отговорност и прави другите на мармалад! Ама после да не реве, ако получи ЕГОлогични наранявания  tooth Така, останалите теми ще се ползват по предназначение!

Ей тук много ми хареса написаното. Значи не само аз забелязвам, че доста хапане пада тук. Радвам се, че се забавляваш с нас, Венци. И се радвам, че не се засегна на изказването ми за фотоса ти. Струва ми се необичаен, това е всичко :) Би ли споделил малко повече за това, с което се храниш. Което изглежда чудесно, мирише великолепно и има прекрасен вкус. Мммм, чак огладнях  :essen:

Активен

VENCI

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 82
Re:Здравейте!
« Отговор #30 -: 16-03-2015, 14:37:29 »

 Привет Нюли! Ами, не съм веган или суровоядец. Ям хляб, зеленчуци плодове, сладичко..употребявам също така и месо, но....! Хляб от магазин - не, взимам само квасен, от моя приятелка. Зеленчуците и на пара и сурови, понякога запържвам,или варя. Плодовете сурови, или на сок. Месо (ям отвреме навреме всъщност), яйца и млечни - гледам да знам къде е изходната им точка (домашни). Сам си правя киселото мляко. Сладкото- обожавам тежки,шоколадови торти, но ям и кисело мляко с плод и мед. Както виждаш- нищо особено.
   Но начина по който консумирам всичко това е по-важен, според мен и той ми позволява да ям всички тези неща, без видими повреди (поне досега) tooth Не обичам отрупани маси, ям просто приготвена храна, ограничена до две ястия. Ям само когато съм гладен(онова чувство в стомаха). Храня се бавно, не защото е полезно, а защото искам да се насладя на храната. Не се тъпча до откат и 2-3 пъти в месеца си давам почивка (1 ден само на водичка). ....и така храната ми винаги изглежда добре, мирише добре и на вкус е екстра (ако едно от трите не е наред, означава че и трите не са..и тогава не ям)! Туй то!   tooth
Активен
 

Страницата е създадена за 0.088 секунди с 22 запитвания.