Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Възможно ли е черния дроб да се запуши ?  (Прочетена 2902 пъти)

Ник

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

Никога не съм имал проблем със стомаха, не пия много, не пуша много. В момента черния дроб ме боли и няколко дни не престава. Всичко започна след като хапнах няколко купички добре приготвен фасул със свинско. По точно 3 в продължение на 3 часа и това без хляб. Опитах да се спася от него в тоалетната но нищо не се получи, имам чувството, че храната някъде в стомаха е блокирана а болките в черния дроб ме карат да мисля, че там е проблема, Въпроса ми е - това дали е възможно, да се запуши черния дроб?
Активен

cherry

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 411
  • Любовта е смисъла на живота.
Re:Възможно ли е черния дроб да се запуши ?
« Отговор #1 -: 26-09-2016, 19:38:39 »

Всичко започна след като хапнах няколко купички добре приготвен фасул със свинско.
:pensif_29: :pensif_29: :pensif_29:
То и аз ако хапна няколко купички боб със свинско....хахахахахахаха....не ми се мисли.
Да,възможни са проблеми с черния дроб.По принцип по-жлъчните типове(питта по аюрведа) имат проблемен черен дроб.И ако хапнат малко бобови не е добре за тях.За много бобови не говорим... tooth
Защо не направиш прочистване на черния дроб със зехтин и лимон,но внимателната?
Активен
„Живеят само влюбените,останалите просто съществуват.”      
Уилям Шекспир

Ник

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:cherry
« Отговор #2 -: 27-09-2016, 08:18:22 »

Никога не съм имал проблеми, дори не знаех как точно е разположен черния дроб) А сега е по-важно да премахна болките а после ще мислим за повече. Мерси за вниманието!
Активен

Elia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 494
Re:Възможно ли е черния дроб да се запуши ?
« Отговор #3 -: 27-09-2016, 09:18:29 »

Уважаеми господине,
черният дроб се състои от нормална чернодробна тъкан.Но при определени условия нормалната чернодробна тъкан може да бъде заменена от мастна тъкан.Или това се казва мастно израждане на черният дроб.Направете си прочистване на черният дроб.Сигурна съм, в този форум е описана методиката.За черният дроб и жлъчката най - добри храни са пресните плодове и зеленчуци.Зехтин и лимонов сок също помагат много, мед и глухарче също.Но най - голям враг на черният дроб са отровите, лекарствата, които са силни и алкохола, цигарите.
От това, което накратко ви написах сам вземете мерки и си направете извод къде грешите.Маслото от бял трън или капсули закупени от аптека ще ви помогнат много.
Поздрави !
Активен

Mupo

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re:Възможно ли е черния дроб да се запуши ?
« Отговор #4 -: 27-09-2016, 09:37:28 »

Може и аз да греша, но черен дроб не боли. Все пак, ако болката продължава те съветвам да посетиш лекар.
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Възможно ли е черния дроб да се запуши ?
« Отговор #5 -: 27-09-2016, 10:14:07 »

не може тоя проблем да е от три купи боб с месо, абсурд.
ако човек е здрав, разбира се.
ако е болен или пред разболяване, то и без тоя боб би станало.
Активен

Elia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 494
Re:Възможно ли е черния дроб да се запуши ?
« Отговор #6 -: 27-09-2016, 10:34:33 »

Да,
права е Искрена.Ако човек е здрав не би следвало да има болка в черният дроб.Но черният дроб боли когато има и причина, проблем за това.Моят баща редовно прави прочиствания на черният дроб и има ефект, постоянно взема зехтин и лимони и масло от бял трън.Но е по - добре за сигурност и точна диагноза да се посети лекар.След уточняване на точната диагноза лечението може да се осъществи по различен начин.
Поздрави !
Активен

Ник

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:до всички
« Отговор #7 -: 27-09-2016, 18:03:08 »

Ммммммного ви благодаря, направих си апоимент при лекар)))
Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Възможно ли е черния дроб да се запуши ?
« Отговор #8 -: 27-09-2016, 21:05:56 »

Оптимист.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

Ник

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re: За Ваше инфо....
« Отговор #9 -: 28-09-2016, 03:42:41 »

  ОКаза се, че не съм единствения случай. Това било нещо вирусно. От десетина дни много хора се оплаквали.
Активен

zhivko

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 201
  • Намасте
Re:Възможно ли е черния дроб да се запуши ?
« Отговор #10 -: 28-09-2016, 05:13:45 »

Не искам да повтарям Тихия, но в неговия отговор е всичко.
Не може да живеем нездравословно и да искаме да сме добре ,да няма болка и
като се появяват проблеми да бягаме при доктора, сякаш той затова е там ,да ни спасява. Отдавна не го правят ,а гледат да ни  одерат кожите:-) .
Но това е друга тема.
Другите са Ви обяснили причинителите на чернодробни заболявания, само ще добавя и хепатита.
Това че доктора Ви е успокоил по този начин не означава ,че  сте намерили решение, при всички случаи идете при още един доктор и поискайте изследване за хепатит.
Ако всичко е наред остава да се откажете от всички вредни причинители на болките в черния дроб.
Желая ви успех.
Активен
"Нещата, които никога няма да научим, са тези, които сме убедени, че знаем"  Джузепе Донадеи
 

Страницата е създадена за 0.1 секунди с 24 запитвания.