Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Кога не трябва да пием собствената си урина?  (Прочетена 23305 пъти)

Newly

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 194

Ок, започвам прополис. От утре. Само обичам да знам за колко време се ангажирам с дадено нещо. Ще допия опаковката, детоп я имам. После най - много още едно да изпия.  ::)
И без друго се видя, че....
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649

Чети упътването и спазвай правилната за теб дозировка. Предполагам, че го приемаш под формата на клеева тинктура. Има два вида от нея, на водна и спиртна основа. Ти кой от двата вида използваш? Лично съм бил свидетел, как моя близка се излекува от стафилококова инфекция именно с клеева тинктура.
« Последна редакция: 26-04-2015, 00:23:32 от DeNiro »
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649

Прочети тази тема и коментарите към нея, предполагам, ще ти бъде от полза. http://www.zemianazaem.com/archives/84 Също е задължително да си направиш тест за алергични реакции, преди да започнеш употребата на клеевата тинктура. Коментарите под темата съсдържат информация за това, как се прави тест за алергичност.
Поздрави
Активен

Newly

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 194

Да, клеева тинктура на спиртна основа. След това се сетих, че имам от онези твърди тъмни топчета, май това е самия прополис. Него как мога да го ползвам?
Пих вчера и днес. И се сетих, че не ми беше удобно да го пия, защото се налага планиране кога ще ям, а обикновенно това го правя спонтанно. Т.е ако нещо се пие след ядене ми е по- лесно да го взимам продължително и редовно (както е с билката, която пия от над 2 месеца вече). Но щом си убеден, ще положа усилия да го пия на гладно, 30 мин преди ядене, както пише.
Все пак твоята близка за колко време пи прополис, преди да открие, че се е излекувала от него? :)
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649

Ще я питам и ще ти пиша, че съм забравил. Но мисля, че само няколко дена траеше лечението и. Инфекцията и беше в носа и си слагаше капки. От топчетата прополис, можеш да си направиш клеева тинктура. Аз лично съм си правил. Прополиса се настърхва и се залива със спирт, след което трябва да престои определен брой дни преди да се използва. Също си спомням, че се държи на тъмно. Но за пропорциите не се сещам в момента. Има рецепти из нета.
Активен

Newly

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 194

Прочетох темата и коментарите. Смятам да го дъвча с нещо (восък), или с нищо, а само така. Ще пробвам. Поръчах си на майка ми, тъй като тя ми го доставя, защото го продава. Няколко дни е кратък срок, едва ли при мен ще има резултат за толкова кратко време.
След като си научих новия стар резултат от изследването, се разочаровах, че няма резултат от усилията ми. Днес си спретнах глутенов ден, почти без никакви угризения - кроасан с масло, вегетарианска пица и солен мъфин. Хапнах си и един сладолед. Супер вкусотии. Изобщо е толкова трудно човек да се храни с полезна и чиста храна, че ми се струва мисия невъзможна. Онзи ден излязох с колелото до съседния квартал. Докато отида и се върна се надишах с отровни газове от колите. Трафика в София е отвратителен. Придвижането с колело е сериозно заплашващо  здравето, начинание.
Смятам да продължа с 12-часови гладувания веднъж седмично, а за храненето вече наистина не знам какво да правя. Какво да ям и какво не!?  :-\
Активен

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.

Нюли, хранителните, както и всички други навици, са просто навици. Те се възпитават, а при нужда може да се превъзпитат. Колкото повече време сме престояли с едни навици, толкова повече време отнема да ги променим.
Според мен ценният въпрос е: искам ли аз да чакам, докато получа сериозни (или необратими) изменения в някакви органи и системи, че тогава да се стимулирам за промяна на навиците, или искам да съм здрав(а) сега?!  :flower:
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649

Прочетох темата и коментарите. Смятам да го дъвча с нещо (восък), или с нищо, а само така. Ще пробвам. Поръчах си на майка ми, тъй като тя ми го доставя, защото го продава. Няколко дни е кратък срок, едва ли при мен ще има резултат за толкова кратко време.
След като си научих новия стар резултат от изследването, се разочаровах, че няма резултат от усилията ми. Днес си спретнах глутенов ден, почти без никакви угризения - кроасан с масло, вегетарианска пица и солен мъфин. Хапнах си и един сладолед. Супер вкусотии. Изобщо е толкова трудно човек да се храни с полезна и чиста храна, че ми се струва мисия невъзможна. Онзи ден излязох с колелото до съседния квартал. Докато отида и се върна се надишах с отровни газове от колите. Трафика в София е отвратителен. Придвижането с колело е сериозно заплашващо  здравето, начинание.
Смятам да продължа с 12-часови гладувания веднъж седмично, а за храненето вече наистина не знам какво да правя. Какво да ям и какво не!?  :-\
:) Ако смяташ, че трафика в София е отвратителен, прескочи до Лондон и пак, ще си говорим. А смея да твърдя, че имам добри впечатления от софийските задръствания и пътен трафик, тъй-като притежавам над 10 годишен шофьорски опит в София и отделно шофьорските курсове и изпит съм изкарал там преди над 20-на години. Един съвет от мен: ако все пак нямаш друг избор и решиш да караш велосипед, те съветвам да не караш сутрин рано, когато собствениците са запалили и изкарали току-що автомобилите си на пътя, защото газовете тогава са най-силни. Верно е, че МПС-та са по-малко в сутрешните часове, но и газовете им точно тогава са ужасно вредни, понеже двигателите са все още студени и не постигат качествено изгаряне. Такива поне са ми впечатленията от сутрешните ми колоездения до работата. И това при положение, че в UK колите са с катализатори, а в България не всички автомобили притежават тези устройства.
Активен

Newly

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 194

Нюли, хранителните, както и всички други навици, са просто навици. Те се възпитават, а при нужда може да се превъзпитат. Колкото повече време сме престояли с едни навици, толкова повече време отнема да ги променим.
Според мен ценният въпрос е: искам ли аз да чакам, докато получа сериозни (или необратими) изменения в някакви органи и системи, че тогава да се стимулирам за промяна на навиците, или искам да съм здрав(а) сега?!  :flower:
Вов, би ли ми казал директно за каква промяна на навиците ми говориш, защото си мисля, че си промених храненето, както написах в първият ми пост от тази тема.
Активен

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.

 :flower::love_006 - emotloader::love_026::Content_14:...
Браво Нюли, не спирай, колкото и "да се отегчаваш" - първите няколко години да речем...

Ако "нямаш време" да четеш всичко, но много, много искаш да бъдеш здрава, красива, богата и щастлива много дълго време ...не познавам друг начин, освен много четене, много обсъждане и решителни действия... Както Тихия нежно намекна в началото на тази тема, Робърт - в друга, Бино също и т.н., и както е видно от хилядолетен човешки опит, чисти мисли и чисто тяло осигуряват възможности за битието на здрав дух.
След като хиляди хора са го правили и продължават да го правят (пречистването), едва ли твоят страх може да бъде извинение за каквот и да е.
Чак след потопяване в съвсем новия, различен свят на пиенето на вода, човек лесно, почти инстниктивно разбира кои храни, кои течности и пр. Всички и всякакви препоръки сега, са на парче и не решават, както пишеш, въпросите изцяло... :pensif_29:
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

Newly

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 194

Смятам да продължа с 12-часови гладувания веднъж седмично
Хм, имала съм предвид 24-часови. Утре ще бъде един такъв.
Активен

neli.ivanova64

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

А защо се налага да пиеш урината си?
Интересен въпрос. ;D
Активен

Newly

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 194

Тъй като има уринотерапевти, които я обявяват за абсолютното лекарство за всичко, ми беше интересно има ли изключения. Смятам, че в моя случай това лекарство е неприложимо. Това беше идеята.
И понеже съм отново тук, може би за малко, поради рязка липса на свободно време, ще използвам случая да ЪПдейтна темата.
Тъй като едва понасях гладните дни, реших, че ще ги направя плодови. Веднъж седмично плодувах. После се запзаписах за пулсова диагностика в Арт ъф ливинг, при Д-р Авишек Мишра. От самия човек останах със силно положителни чувства, но само до тук. Купих си дори изписаните от него хапченца. но едва разбрах дори коя конституция съм. Имаше симултанен превод от един симпатичен мъж, но почти не ми стана ясно основното. Разбрах само, че не трябва да ям бяло брашно и захар, червено месо и кашкавал. Предписа ми дихателни техники, масажи Абянга и дребни ритуалчета за през деня. Та този доктор ми каза да не постя, а да правя веган-дни. Та сега се старая да имам поне 1 ден без никакви животински продукти. Не ми звучи трудно, но на практика е малко по - различно. Невъзможността да се храниш навън с каквото има ме кара да ям едно и също почти всеки ден. Добре, че близо до офиса ми правят хубави салати, следователно започнах да ям всеки ден салати. Но дори и в тях има сирене или пармезан или дори по няколко вида сирена...
Ами май това е за сега. Липсвате ми хора. Форума ми липсва. Скоро смятам, че ще имам доста поевче свободно време и пак ще започна да влизам кротко, защото съм анмислила да изпълня онази процедура със солената вода. Но за сега просто нямам чист свободен ден от сутринта, дори уикендите. Започнах лекции, успоредно с това работя и останаха без грам свобода.
Е, това е за сега от мен.
До скоро!  :thankyou:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.141 секунди с 23 запитвания.