Начало   Помощ Вход Регистрация  
Форум Земя назаемПречистване на духа и тялотоЗдравеТема: ТОДИКАМП. Въпроси, мнения, отзиви за методиката.
Страници: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 [17]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: ТОДИКАМП. Въпроси, мнения, отзиви за методиката.  (Прочетена 152369 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
чоко
Young
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 16

« Отговор #320 -: 24-12-2017, 20:47:13 »

Има ли радиестезисти сред вас, които могат да определят кое от средствата които разисквате, включително и Тодикамп е подходящо за профилактика или лечение и в каква доза?
Активен
бате Бино
Заместник админ
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3867

дипломиран рекреативен специалист

« Отговор #321 -: 25-12-2017, 10:42:36 »

След всичко изписано по въпроса, нужни ли са ни и радиестезисти , които да потвърдят  нещо , което се прилага от народите с успех още от древността, Чоко ?  ухилен  ( " Не  назначавай инженер-химик  за да ти приготви чаша кафе "  ухилен )
Виж , за дозировките си прав -  добър радиестезист би помогнал в прецизирането им. Тук няма сред нас. Но след като се интересуваш, предполагам си наясно , че това   е индивидуален процес  - взимаш препарата, отиваш при конкретният специалист, задаваш му въпрос , той си прави замерването и  ти дава  дозировка, която важи лично за теб , и точно към съответният момент.  Тоест, на практика - трудно изпълнимо дело .. Smiley
(Аз, за себе  си ,  съм тествал по този начин и Тодикамп и АСД-2 и ММС  и още два-три продукта и съм направил моя избор. Имам приятелка от София , която е много добър радиестезист, но тя не работи с клиенти, не се рекламира никъде.  )  

« Последна редакция: 25-12-2017, 10:47:46 от бате Бино » Активен

Болницата беше прочута със своите готвачи.
Надя91
New
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #322 -: 04-05-2018, 08:00:07 »

Здравейте, бих искала да знам как мога да поръчам Тодикамп ?
Активен
Страници: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 [17]   Нагоре
Изпечатай
Форум Земя назаемПречистване на духа и тялотоЗдравеТема: ТОДИКАМП. Въпроси, мнения, отзиви за методиката.
Отиди на: