Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Ако се чудите какво да закусите. "Закуска за шампиони"  (Прочетена 12482 пъти)

centsche

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Само да попитам: закуската за шампиони става ли за хора с разбутана храносмилателна система?
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Благодаря за интереса. Мисля , че да. Моята беше много сериозно разбутана   :-\ ,но не съм имал проблеми.
Трябва да се отбележи, че зърнените храни са много подходящи за хора тип"вата" и вероятно неслучайно на мен са ми много любими.  :)  На практика всеки ден закусвам яко със зърнени, а тази "закуска" я добавям през ден.
За всеки случай направи проба с малко количество.

В момента слагам вътре следните съставки:
сусам семе
слънчогледови семки
пшеничен зародиш
овесени трици
ленено семе
някоя блага дума ( естествено, гледам да не е в посока управляващите, че да не стана прекалено блага  tooth)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Spinach

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97

Цитат
Трябва да се отбележи, че зърнените храни са много подходящи за хора тип "вата"
Освен това ми се струва, че за ватите закуска значи до 1 час от събуждане.
За мен закуската ще рече до 3 - 4 часа от събуждане. (без да вкючвам хора зависими от хляб/захар в наблюдението ми).
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Да, по-бързо огладняват сутрин.  :essen: Обаче дали това ще се случи след 1 или 3 часа след ставане, зависи и от това ,кога е била вечерята :) А също - и от какво се е състояла :) 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.

"...Дали това ще се случи след 1 или 3 часа след ставане, зависи и от това ,кога е била вечерята :) А също - и от какво се е състояла :) 
:Content_14: :Content_14:

Всеки, който успее да вечеря не по-късно от 19 - 19.30 ч, е сдъвкал отлично храната, тя не е била 4 кг, била е подходяща по състав... би огладнял на следващата сутрин. Тогава нека си закусва плодове колкото иска, само да са сдъвкани.
Ако вечерята е късно, обичайният случай, тогава сутрин човек не е гладен. Като не е гладен, не е добре да яде. Трябва да изчака да огладнее отново. И т.н.  :pensif_29:
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.
 

Страницата е създадена за 0.135 секунди с 22 запитвания.