Начало   Помощ Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Износване на стави?  (Прочетена 4596 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
TodHuk
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 71

be water..

« -: 09-11-2015, 10:38:40 »

На 53г. В момента за 3-ти път правя 7 дневно гладуване. След първото се чувствах много добре. След второто ми се оправи кръвното и спрях лекарствата.. Основната цел на гладуването ми е повишаване на регенерацията на клетките, тъй като имам коксартроза износване на хрущялната тъкан на тазобедрените стави.
В момента ми е 4-ти ден от гладуването. За сега го правя водно и довечера мисля да ходя да плувам. Някой има ли опит относно лечение на стави и регенериране на ставна тъкан??
Активен

Когато пациента иска да оздравее, медицината е безсилна
Vov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1026

Познай себе си.

« Отговор #1 -: 12-11-2015, 00:45:38 »

Да.
Забележителни, дори (уж) "феноменални" резултати съм постигал временно въздържане от храна... Smiley
Активен

Искам да променя света - започвам от себе си.
TodHuk
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 71

be water..

« Отговор #2 -: 13-11-2015, 22:35:21 »

Вов, дай малко инфо за тези неща.. Това ме вълнува много..
Активен

Когато пациента иска да оздравее, медицината е безсилна
Vov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Познай себе си.

« Отговор #3 -: 14-11-2015, 00:31:45 »

Провеждам лечебно-учебни курсове. По време на главната им част - 2 седмици - участниците сме извън голям град, извън работа, семейство и пр. След тези 2 седмици се връщаме по места и всеки довършва курса по написана таблица и консултации, ходейки на работа.
Установеното повишаване броя на стволовите клетки е над всякакви предварителни представи. Лечебното им въздействие - също.
(Както вече знаем, не лекува нито лекарят, нито лечителят, нито лекарствата, нито "болният"... Ние само създаваме колкото можем по-добри условия на организма и старателно не му пречим, а благодарим. Лечението си го прави той. Сам, с помощта на Главния разпределител.)
Активен

buni59
New
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #4 -: 22-12-2015, 13:33:40 »

На 53г. В момента за 3-ти път правя 7 дневно гладуване. След първото се чувствах много добре. След второто ми се оправи кръвното и спрях лекарствата.. Основната цел на гладуването ми е повишаване на регенерацията на клетките, тъй като имам коксартроза износване на хрущялната тъкан на тазобедрените стави.
В момента ми е 4-ти ден от гладуването. За сега го правя водно и довечера мисля да ходя да плувам. Някой има ли опит относно лечение на стави и регенериране на ставна тъкан??
Здравей
Имам опит с болки в колената и тазобедрените стави. На 56 г съм и правя сухо гладуване от 2години. Претоварих ставите с клекове с щанга и ходене, а може да им е дошло времето. Няма значение. Тъй като на лекари не ходя не знам каква ми е диагнозата.Почнаха първо колената- болки нощно време и при клякане. После и тазобедрените стави. Болки нощно време. Кофти. Май и заради тях почнах сухия глад. Първо правих по три дена. Болките минаваха за около месец и пак се почваше. Така три четири пъти по три дена. Януари 2015 изкарах 7 дена на сух глад. След това забравих че ме е боляло нещо. Иначе всяка седмица един ден съм на сух глад. През два три месеца по три дена.
Активен
бате Бино
Заместник админ
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3858

дипломиран рекреативен специалист

« Отговор #5 -: 22-12-2015, 13:55:24 »

мъдър мъдър
Активен

Болницата беше прочута със своите готвачи.
Vov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Познай себе си.

« Отговор #6 -: 22-12-2015, 20:54:26 »

Според мен, вредите са повече от ползите.
Активен

Ros
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 615

« Отговор #7 -: 23-12-2015, 11:20:13 »

...
Тъй като на лекари не ходя не знам каква ми е диагнозата.................. Така три четири пъти по три дена. Януари 2015 изкарах 7 дена на сух глад. След това забравих че ме е боляло нещо. Иначе всяка седмица един ден съм на сух глад. През два три месеца по три дена.

Привет, buni59  Smiley
Браво на теб, моите адмирации! Smiley  мъдър
Активен

Krassimir
New
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #8 -: 21-06-2016, 10:01:49 »

Здравейте , аз съм на 33 години и не съм със сериозни увреждания на ставите , но трябваше да взема някакви мерки, за да не се стигне до такива . Тъй като тичам често и ходя 2-3 пъти седмично на фитнес често усещам болки в ставите да не говорим, че като тичам ми пукат глезените доста неприятно. Реших да пробвам с прием на колаген и взех този който рекламират на булгарикус http://bulgaricus.bg/bg/proteini/45-kolagen-8002937459940.html?search_query=KOLAGEN&results=8 ползвам го от 2 седмици и усещам по малко натоварване в областта на ставите и вече като тичам глезените ми не издават този неприятен звук следователно няма и болка след тренировка. На мен ми действа.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
Отиди на: