Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здрасти и от меен!  (Прочетена 8340 пъти)

NDR

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Здрасти и от меен!
« -: 28-12-2015, 13:06:48 »

Здравейте, аз съм Ася и...съм супер нова в суровоядството, всъщност тепърва ще започвам с отглеждането на кълнове. Наложи ми се да потърся малко помощ и съвети, защото имам здравословен проблем, който...май вече не мога да пренебрегвам и започна да ми създава ежедневен дискомфорт. Приятел медик ми обясни наскоро, че може би острият ми гастрит и за сега малка язва ще променят живота и храненето ми завинаги, ако искам да се чувствам добре и пълноценна. Препоръча ми да започна хранене с кълнове!
Да ви призная съм експериментатор, така че нямам търпение, особено след обещанието, че драстично ще се промени ежедневието ми. Другото, което силно ме мотивира е, че това е храна, която мога да нося със себе си навсякъде, без да ме интересува дали има нещо подходящо за" разваленият" ми стомах, а аз пътувам и често наоколо е кулинарен Ад за мен. Не зна дали трябва да кажа тук с какво се занимавам, но все пак- пея, фронт съм на Nameless Day Ritual, за тези, ако има такива, фенове на тежката музика. Така че, трябва да намеря начин турнето ми това лято да не ме вкара в болница. Пожелайте ми успех, ще ви следя с интерес и ще ви  питам за всичко! :)

P.S. Ако не се оправям с новите теми и кое къде се пише, поправяйте ме. (към админите, който винаги са прави!)
Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Здрасти и от меен!
« Отговор #1 -: 29-12-2015, 08:26:06 »

Здравей Ася. Добре дошла. Колкото по рано, толкова по добре. Здравето не е даденост, а привилегия на търсещия. Търси най-правилния път, твоят.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.
Re:Здрасти и от меен!
« Отговор #2 -: 29-12-2015, 15:58:01 »

Здравей Ася, добре дошла.
Здравето ни е дадено, в повечето случаи, но ако искаме да му се радваме до края на земните ни дни, се оказва, че трябва да го отглеждаме, опазваме, подхранваме... всеки ден.
Радостното за всички нас е, че дори след нанесени тежки поражения, е възможно възстановяването му.
Браво на медика, добре те е посъветвал. Чети бавно, ще стане по-бързо. Не очаквай да намериш в събран вид точно и само необходимата за теб информация.  :flower:
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

Spinach

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97
Re:Здрасти и от меен!
« Отговор #3 -: 31-01-2016, 18:40:04 »

Здавей Ася и добре дошла. Аз обикновенно само чета, но не мога да не те поздравя
1. За решителността да пробваш сурово.
2. За мега яката банда :) ( тъкмо се чудих какво ново да слушам и попаднах на твоят пост )

Аз съм голям фен на кълновете, защото това е една от най - чистите храни, които мога да си позволя да консумирам.
За мен суровоядството не е само храна а друг живот.
Желая ти успех.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.124 секунди с 23 запитвания.