Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Мими на път  (Прочетена 39473 пъти)

съншине :3

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 187
Re:Мими на път
« Отговор #120 -: 17-07-2014, 21:11:18 »

Мими, аз последния път като хапвах кълнове от люцерна направо целия свят ми се виеше.  tooth
Наблюдавай се какво ядеш и кое, как ти влияе. Има храни, които са добри и такива, които не са за нас.
Активен

Мими

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Мими на път
« Отговор #121 -: 18-07-2014, 19:22:36 »

Ох, Съни, да съм загубена, та загубена... е колко да съм загубена?    :Confus_3:  Ми то не може да вечерям в девет и половина и да не ми се доспи. Ми уморена съм.
А тези кълнове много ги харесвам, почти колкото броколи. У дома много не ми се получават, но готовите са ммммм...

Продължавам да откривам колелото. Клизма с урина... ефекта уау!
Повечето тук и назад да ходят пак не мога да ги стигна, но това е положението.
Активен
Най-доброто време да променя живота си беше преди двадесет години. Второто най-добро време е сега!

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Мими на път
« Отговор #122 -: 18-07-2014, 20:42:52 »

Браво Мими. Клизмата с урина е съществен напредък. Ще те запишем в книгата на героите.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

Мими

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Мими на път
« Отговор #123 -: 18-07-2014, 20:52:19 »

Ще проверя дали си ме вписал!  :police:  Да не се шегувкаш нещо...
Активен
Най-доброто време да променя живота си беше преди двадесет години. Второто най-добро време е сега!

Мими

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Мими на път
« Отговор #124 -: 21-09-2014, 13:28:37 »

Направих ден и половина на водичка. Няма  да го наричам гладуване, щот за този мизерен период даже не огладнях като хората. Езикът се обложи естествено, а дъхът ми трепеше катерици, но иначе нищо друго. Другата седмица пак. Ще пробвам неделя + понеделник.
Активен
Най-доброто време да променя живота си беше преди двадесет години. Второто най-добро време е сега!

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
Re:Мими на път
« Отговор #125 -: 22-09-2014, 18:38:54 »


   Една причина за липсата на глад може да е правилното разпределение на течностите през деня, друга може да е ако си заредила преди да почнеш водния ден, така или иначе тялото използва за енергия запаси от предходните ден, два, т.е. отнема време докато изразходи запасите от енергия, да кажем че си била на границата  при тези 1.5 дни без храна.
   Как толко бързо се е обложил твоя език, чудна работа, чак и дъха лош, ти си била на сухо май.

Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

Daniella

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 164
Re:Мими на път
« Отговор #126 -: 23-09-2014, 12:47:36 »

Браво Мими, само така!  :Content_14:
Активен
Stay Hungry Stay Foolish
 

Страницата е създадена за 0.07 секунди с 23 запитвания.