Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: бактериофаг  (Прочетена 3694 пъти)

papur72

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68
« Последна редакция: 18-05-2016, 17:48:18 от papur72 »
Активен

papur72

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68
Re:бактериофаг
« Отговор #1 -: 18-05-2016, 22:21:41 »

търся Секстафаг и АСД-2
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:бактериофаг
« Отговор #2 -: 20-05-2016, 08:55:25 »

papur72 , АСД-2 знаеш, че има при мен  :)
(АСД е уникален продукт,  надявам се скоро да пусна темата.)
Имам даже и АСД-3 :)


Секстафага,  обаче , е проблемен..  :-\
Но както в повечето случаи - "всяко зло за добро" - ще ти предложа продукт, който е  хем по-силен от Секстафага, хем по-малко капризен откъм съхранение, и хем по-евтин !   :love_007:

Недостатъците на Секстафаг:
1. Скъп! За един курс лечение  са необходими поне 3 кутийки! ( по 4 ампули са в кутийка ) или общо 3 х 33  
    =100 лв. Това е цената му в аптеката! Тоест, който ти го донесе (от чужбина) , ще си сложи вероятно и надценка :)

2. Труден за съхранение и за транспорт! Секстафаг трябва винаги да е на студено! В аптеките се доставя в специализирани хладилни съдове! Иначе, живите структури в препарата почват да губят сила. Тоест - няма да е лесен нито транспортът му (от рускоговорящите страни ) ,нито изпращането му после чрез куриерски фирми, при които ще стои на топло поне 12 часа.

3. Активен е само срещу бактерии, а не  и срещу вируси! При това - срещу само един неголям спектър бактерии ( около 6 вида)  

Иначе не е лош препарат, аз съм го ползвал, мога да ти го докарам и на теб, ако все още го искаш :) , но е добре да ми осигуриш нещо като мини хладилник. :) ( който да работи и на 12 v :) )
  
По-добрият за мен аналог на Секстафаг ,  е ВЕТОМ.
Той го превъзхожда и по трите точки! Ветом е активен срещу огромен брой бацили и ВИРУСИ. На практика - срещу всички, понеже работи на друг принцип.
Темата я знаеш, предполагам -
 http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=8273.msg76621#msg76621

С Ветом наскоро се постигна дори излекуване от хепатит В. ( такъв отзив има и в руският сайт -  http://www.vetom.ru/index.php/otzyvy  - 5854 коментара към момента )
Течният му вариант е малко по-капризен от сухият (на капсули и на прах ) , и той трябва да стои в хладилник, но не е толкова взискателен , както Секстафаг. Затова пък ефектът от ректалното му приемане ( чрез микроклизма)
бил "потресаващ". ( по отзивите на ползвалите го. Аз още не съм го тествал, но го имам и мога да го доставям. )
Със сухите варианти на Ветом имам огромен стаж - вече 7 г. А тези, които се появиха след мен ( тоест - синковците :) ) - вече почти 5г. и 2г.
( Откакто се запознахме с Ветом, на друго не разчитаме за всякакви простуди, възпаления, неразположения.. )  
« Последна редакция: 20-05-2016, 09:04:28 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Ветом България

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
    • Ветом България
Re:бактериофаг
« Отговор #3 -: 20-09-2018, 17:58:20 »

Здравейте, малко информация за ветом и клинични изследвания, на руски

http://www.vetom.com.ua/gallery/id/25
Активен
 

Страницата е създадена за 0.405 секунди с 23 запитвания.