Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: слънчева терапия  (Прочетена 106735 пъти)

purelove

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 148
Re:слънчева терапия
« Отговор #160 -: 11-06-2014, 01:04:00 »

 :heart_2: :heart_2: :heart_2:
 Случиха се някои неща последните седмици, които противоречат на човешката физиология. Дълго е за разправяне. Влезнах в 4 лм и пуснах пълна кръвна картина. Кръвта ми беше със синкав цвят, но не беше червена. Приеха ме по спешност в хематологично отделение. Установи се, че организма ми не произвежда еритроцити и никой не можеше да ми каже защо еритропоетезата е стопирана.  Последва едно разглеждане на всеки сегмент в тялото ми "под лупа", което разбира се не беше безвъзмездно и ми излезе около половин апартамент. Чупя рекордите по желязо, фолиева киселина, б12, нямам тежки метали в организма, всяко кътче от организма ми минаха, нямам възпалителни процеси и неопластични заболявания.  Ензима С6Р0, еритропоетена -в норма, всичко, ама всичко ми е ОК. Събрах 3 купчини с документи. Побърках се да чета и да не намирам отговори. В крайна сметка в Германия попаднах на един хематолог, който ми нареди пъзела.  Направи връзката с алтернативното хранене и ми обясни, че щом се захранвам през белите дробове и усвоявам  веществата от въздуха, белите дробове са достатъчно условие за пречистване на тялото и въздуха. Стомаха ми не прави чужди вещества, които системата на тялото да се опитва да ги премахне, респективно инхалаторен кислород  не е необходимо да навлиза в кръвообращението и да "гори" нежеланите вещества, както и техните "трупове" както при обикновеното хранене се случва. Изтриването на отровите от кръвния профил става с участието на  червените кръвни клетки, произведени от гръбначния мозък. А моето тяло е спряло да ги произвежда, защото е  напълно свободно от токсини. Токсините от въздуха ги пречистват двата филтъра- бели дробове и кожа. Това било идеалния случай в който спирало производството на червени кръвни клетки напълно и кръвта на човек е само лимфа, която има синкав цвят. Вкараха ми венозно с инфузия мин. количество изолиран пестицид в кръвта, колкото да проследят нормата на реакцията и еритропоетезата заработи. Отново организма ми продуцира еритроцити, не знам до кога. Най-вероятно докато го изчистя. Такива ми ти работи покрай мен. Като знам колко тревоги създадох на мъжа ми, да си призная малко съжалявам за този процес на адаптация или най-малко че опознах безграничната гъвкавост на организма. Повечето специалисти бяха категорични, че в това състояние няма да мога да износя плода. (То не че ми има нещо на състоянието, ама върви им разправяй..) Към момента с бебето сме добре, всичко се развива нормално и няма рискове..Това е най-важното.


zhivko , а ти от колко време практикуваш и как ти се отразява? От къде черпиш информация и чии опит следваш?
« Последна редакция: 11-06-2014, 01:10:16 от purelove »
Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:слънчева терапия
« Отговор #161 -: 11-06-2014, 12:12:07 »

Уникално. Виж само как се нагажда организма ни. Сега разбирам генезиса на израза "синя кръв". Ха ха. Шегичка. Благодаря ти Л М. Прекрасно е, че споделяш.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

sis

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
Re:слънчева терапия
« Отговор #162 -: 11-06-2014, 13:25:20 »

Невероятно е всичко, което споделяш. Трябва задължително да напишеш книга за опита си и всичко, което
е съпътствало промяната на храненето. Ще е бетселър, убедена съм.☺️ Радвам се , че пишеш тук.
Активен

sis

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
Re:слънчева терапия
« Отговор #163 -: 11-06-2014, 13:26:26 »

Бестселър
Активен

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Re:слънчева терапия
« Отговор #164 -: 11-06-2014, 14:06:48 »

Purelove, пак ли си бременна?
Аз знам, че си имаш близначета: момченце и момиченце  :heart_2: .
Активен

purelove

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 148
Re:слънчева терапия
« Отговор #165 -: 11-06-2014, 18:18:34 »

Близнаците станаха на 1,2 г. Има някои плюсове втората бременност да е преди 30 год възраст, затова реших да е сега. А и докато са ми прясни знанията и опита покрай близнаците, таткото прие предизвикателството да си имаме трето дете. tooth
« Последна редакция: 11-06-2014, 18:21:17 от purelove »
Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:слънчева терапия
« Отговор #166 -: 11-06-2014, 20:03:09 »

Ще правите веганска детска градина значи. Хаха. Вълнуващо звучи. Доказала си и още нещо, че при бретарианство няма безплодие. Интересно как си с килограмите при бременността. Ако растат, би оспорила закона за запазване на енергията. Хах. Откъде ли идеа тази енергия? Айде сега неверниците веднага ще ти намерят кусур.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

съншине :3

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 187
Re:слънчева терапия
« Отговор #167 -: 11-06-2014, 22:05:37 »

Да са ти живи и здрави!  :Content_22: Майката Земя се нуждае от повече хора като теб със светлина в сърцето.  :love_006 - emotloader:
Активен

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:слънчева терапия
« Отговор #168 -: 12-06-2014, 12:16:05 »

Близнаците станаха на 1,2 г. Има някои плюсове втората бременност да е преди 30 год възраст, затова реших да е сега. А и докато са ми прясни знанията и опита покрай близнаците, таткото прие предизвикателството да си имаме трето дете. tooth
Честито!
Активен

zhivko

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 201
  • Намасте
Re:слънчева терапия
« Отговор #169 -: 12-06-2014, 14:39:57 »

zhivko , а ти от колко време практикуваш и как ти се отразява? От къде черпиш информация и чии опит следваш?

Отскоро,поради облаците съм на 2мин50сек.
Един набор от казармата ме срещна "случайно" и ми сподели за Манек,иначе си пийва,хапва наред,но бил на 38 мин.
Та така.Зарибих се и изчетох де що е написано :).
Вярвам напълно в това и ти "свалям шапка".Ако не ти представлява трудност пусни на лични линк с твоите опити и практика,за да не занимаваме аудиторията :).Ще съм ти искрено благодарен,ако споделиш своя опит.
 Намасте.
Активен
"Нещата, които никога няма да научим, са тези, които сме убедени, че знаем"  Джузепе Донадеи

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614
Re:слънчева терапия
« Отговор #170 -: 12-06-2014, 15:26:41 »

............Ако не ти представлява трудност пусни на лични линк с твоите опити и практика,за да не занимаваме аудиторията :)

Аз, а и предполагам, значителна част от "аудиторията" също се интересува .
« Последна редакция: 12-06-2014, 15:56:16 от Ros »
Активен

zhivko

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 201
  • Намасте
Re:слънчева терапия
« Отговор #171 -: 30-06-2014, 07:42:01 »

5мин30сек :)
Активен
"Нещата, които никога няма да научим, са тези, които сме убедени, че знаем"  Джузепе Донадеи

zhivko

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 201
  • Намасте
Re:слънчева терапия
« Отговор #172 -: 20-07-2014, 07:34:40 »

Активен
"Нещата, които никога няма да научим, са тези, които сме убедени, че знаем"  Джузепе Донадеи

zhivko

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 201
  • Намасте
Re:слънчева терапия
« Отговор #173 -: 14-09-2014, 07:26:59 »

Активен
"Нещата, които никога няма да научим, са тези, които сме убедени, че знаем"  Джузепе Донадеи

zhivko

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 201
  • Намасте
Re:слънчева терапия
« Отговор #174 -: 14-09-2014, 07:27:46 »

Активен
"Нещата, които никога няма да научим, са тези, които сме убедени, че знаем"  Джузепе Донадеи

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
Re:слънчева терапия
« Отговор #175 -: 14-09-2014, 07:56:04 »

   384сек    :Content_22:
ето аз как го виждам   https://www.flickr.com/photos/pe_aps/15214514621/
   
« Последна редакция: 14-09-2014, 08:09:39 от grow »
Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

zhivko

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 201
  • Намасте
Re:слънчева терапия
« Отговор #176 -: 31-05-2016, 07:36:49 »

Вече съм на края 41 минути ,ако даде Господ слънчеви дни и живот ще го докарам до края на цикъла. Иначе отдавна съм зареден и коренно променен.
Активен
"Нещата, които никога няма да научим, са тези, които сме убедени, че знаем"  Джузепе Донадеи
 

Страницата е създадена за 0.081 секунди с 23 запитвания.