Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Субфебрилна темперетура  (Прочетена 3658 пъти)

KrasKa

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Субфебрилна темперетура
« -: 01-08-2016, 18:04:24 »

Здравейте,

Реших да споделя с вас здравословното ми неразположение, което започна силно да ме притеснява.
Всякакви насоки и съвети ще ми помогнат и ще съм ви благодарна за отделеното време и внимание  :)

Всичко започна в началото на май месец, първо с болка при уриниране и рязка болка в десния бъбрек. Отидох в Пирогов по спещност, там ми направиха снимка и казаха, че имам възспаление на десния бъбрек. Изписаха ми антибиотик. След 3 дневен прием вдигнах много висока темперетура, което е нетипично за мен и отидох при личния лекар, помолих за направление за нефролог- отказа ми, защото в урината ми нямало данни от възспаление. На следващия ден отидох на частен преглед отново в Пирогов при уролог и той установи, че бъбрека е запушен, от камък в десния уретър, каза ми че имам интоксикация на целия отганизъм и септична инфекция ( Използвам термини, който ми бяха казвани) Положението било спешно. Разбиха с ултразвук камъка и той ме увери че бъбрека е дрениран, вече е отпушен, но от това съм развила остър пиелонефрит на двата бъбрека. Изписа антибиотици един след друг около 25 дни.

Изпих всички антибиотици до края на май, но през цялото време и след това до ден днешен продължавам да вдигам ежедневно до 37.2. усещам се общо отпаднала имам отоци под очите. Преди около 2 седмици отидох при позната на мои роднини, доцент по нефрология в Александровска болница, там също ме наляха с антибиотици и до ден днешен положението е същото. След като не можаха да ми отговорят защо темперетурата продължава, въпреки че според тях няма данни за възспалителен процес ми казаха, че може да е дисфункция на вегетативната нервна система.

Моля помогнете с мнения и съвети. В момента се намирам в Украйна/ Киев. Тук съм до 14.08.

Освен това 2013 ме оперираха от шоколадова киста и хистологията установи Ендометриоза.

Благодаря предварително на всеки, пожелал да обмени опит и информация.
« Последна редакция: 01-08-2016, 18:12:14 от KrasKa »
Активен

Elia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 494
Re:Субфебрилна темперетура
« Отговор #1 -: 02-08-2016, 08:14:35 »

Здравей Краска,
ти така като си тръгнала по този път всички органи ще ти орежат лекарите.Защото за тях лечението е операции - да поизрежат тук - там някой орган.Започни да правиш лечение със зеленчукови сокове и ще си оправиш бъбреците.За тях най - доброто е чистото суровоядство.А краставицата, магданозът , сокът от лимони много помагат.Всеки ден започни да пиеш зеленчукови сокове - по 1 - 11/2 литра на ден и ще си оправиш бъбреците и температурата.Ако тръгнем по пътеката на лекарите освен лекарства да пием друг път няма.Обаче от многото лекарства се уврежда стомаха и черния дроб.А златната пръчица, гръцката коприва , аирът и липовият цвят са билките , които буквално спасяват от тежки бъбречни кризи и болки.
Лечението със сокове е лесно и дава резултати.В това отношение книгата на д - р Норман Уокър " Лечение със сурови зеленчукови сокове " много ще ти помогне.Купи си я и действай, има я по книжарниците.
Поздрави !
Активен

KrasKa

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Субфебрилна темперетура
« Отговор #2 -: 03-08-2016, 10:19:07 »

Елия, благодаря за съвета!

Вярвам, че зеленчуковите сокове ще помогнат. Това, което обаче се замислям е, че преди да направя едно пречистване на сокове, би било добре да направя едно прочистване от паразити, но не успявам да намеря добър вариант. Ако имате утвърден метод, моля споделете.

След това едно прочистване на организма и накрая, пробиотици и подсилване.

Активен

Elia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 494
Re:Субфебрилна темперетура
« Отговор #3 -: 03-08-2016, 11:36:45 »

Краска,
най - доброто е гладуване на вода, но е по - трудно и най - вече за начинаещ.А гладуването със сокове се понася лесно и може и на работа да се ходи спокойно.Аз правя често такива прочиствания със сокове, много лесно е, просто трябва да си набавиш необходимите зеленчуци.Най - добри сокове стават от моркови, червено цвекло, краставици, целина, магданоз, лимони, също в добавка ябълки, доматен сок и др. в зависимост от заболяването.
Поздрави !
Активен

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.
Re:Субфебрилна темперетура
« Отговор #4 -: 04-08-2016, 19:14:18 »

+ зеле.
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.
 

Страницата е създадена за 0.355 секунди с 23 запитвания.