Начало   Помощ Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Коя фирма да потърся  (Прочетена 376 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
TheEconomist
New
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 9

« -: 14-11-2017, 16:38:18 »

Здравейте, надявам се, че темата е в подходящия раздел. Вкъщи направихме доста голям ремонт и ни останаха някакви строителни и други боклуци за чистене и изхвърляне. Някой може ли да даде мнение за някоя фирма в областта?
Активен
бате Бино
Заместник админ
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865

дипломиран рекреативен специалист

« Отговор #1 -: 14-11-2017, 17:20:54 »

Голям пост пусна , икономисте  ухилен  Направо за колекцията  от забележителни духовити публикации  парти
Нито казваш какви са ти критериите  за такава фирма, нито пък за коя област става дума  ухилен  
Да не говорим, че за такава дреболия да ангажирваш аудиторията , че и в подобен форум, си е доста затрогващ казус  laugh
« Последна редакция: 14-11-2017, 17:22:32 от бате Бино » Активен

Болницата беше прочута със своите готвачи.
ogrizko
Full member
Неактивен Неактивен

Публикации: 135

« Отговор #2 -: 14-11-2017, 21:35:00 »

Така ...може би преди да зададем въпроса дали темата е в подходящия раздел ..е добре да тръгнем по-отдалеко - примерно дали е в подходящия форум?! И тогава чак дали е в подходящия раздел.. амии... знам ли

След като си пренебрегнал този въпрос, сигурно си улучил форума. Така че продължавам - и този раздел върши работа, въпреки че като гледам естеството на проблематиката, което си засегнал ...може би все пак "Други методи на пречистване" ми се вижда една идея по-подходящ свиркам си

Относно това, което те вълнува ...доста метафорично си се изразил честно казано и не знам дали всеки може да вземе отношение и да ти отговори. Затова ще те перифразирам. Най-вероятно си се опитал да кажеш, че имаш определен здравословен проблем и се е наложило да направиш един вид ремонт в организма си, т.е. прочистване и изхвърляне на токсините. Но си се престарал в пречистването и не си успял да изхвърлиш всички токсини и боклуци от организма си. Вариантите да подпомогнеш изхвърлянето не са много поне за които аз се сещам ...първия вариант - английска сол - ще свърши някаква работа, но няма да изчисти перфектно ...втори вариант - клизма - може да е малко по-неприятно от английската сол, но ще изчисти по-голям периметър и дългосрочно погледнато би трябвало да си по-доволен от резултата ...трети вариант - да продължиш с повече плодове и зеленчуци и така лека полека да се изхвърлят замърсяванията от организма ти ...обаче при този вариант не се знае колко време ще ти е необходимо и дали няма да се напълниш с нови боклуци докато се мъчиш все още с изхвърлянето на старите. Дерзай! weight_lift

Бонус ако все пак не съм успял да помогна: https://www.google.bg/ - изхвърляне на боклуци град едикой си...
Активен
TheEconomist
New
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 9

« Отговор #3 -: 28-11-2017, 16:19:41 »

Здравейте.
Извинявам се, че не уточних всичко около това, което ми трябваше. Може би можеше да го кажа малко по-кратко и ясно: Трябваше ми фирма за кърти-чисти-извозва. В крайна сметка от чичко Гуугъл намерих http://stroizone.com/ и те извозиха отпадъците и боклуците, които бяха останали.
Още един път се извинявам.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
Отиди на: