Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Ето ме и мен..  (Прочетена 7652 пъти)

groi

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Ето ме и мен..
« -: 11-08-2011, 21:11:18 »

Здравейте всички!Май се престраших и аз да се появя наяве;)Казвам се Деси,от София съм, на 33 г.Седя си вкъщи и си пиша сама пред компа,а пък сякаш съм изправена пред огромна тълпа хора и се чуствам като на изпитите в НАТФИЗ,изпълнявайки монолога си-страшно притеснена:)Притеснена не за друго,а защото ви се възхищавам и обожавам сайта и форума и прекарвам часове наред в тях.Открих сайта преди 4 месеца и от тогава всяка свободна минута прекарвам тук.От близо година не ям месо ,а от 2 месеца се опитвам да премина на сурова храна.Много ми е трудно,но благодарение на Мер,всички вас и всичко което чета тук,мисля че започвам да се справям.Повечето ми приятели май не подкрепят много много това мое решение да премина към суровоядство,но на мен не ми пука изобщо,важното е че аз го искам.Когато бях на 18 започнах да употребявам хероин и след около 4 месеца вече бях пристрастена.Била съм абсолютна малка и наивна глупачка и не съм знаела какво ме чака.Тези години май бяха бума на хероина в София и аз опитах,хареса ми,чувствах се велика иии..айде в капана!Не искам да разказвам даже колко навътре потънах,а само ще кажа че този ужас продължи 6 години.Благодарение на прекрасните ми родители,които никога не ме оставиха,бях записана в метадонова програма(метадонът е заместител на хероина,дават го безплатно на хероинови наркомани,но към него пристрастяването е още по-силно).Получавах(пиех метадон) 4 години и на 27 годишна възраст най-накрая постепенно го намалих и спрях.От 6 години съм чиста и се гордея че успях да се измъкна от всичко това.Не ме е срам да кажа ,че съм взимала хероин,защото се преборих с него!Представете си обаче какво съм причинила на тялото си през всичките тези години и разбира се последствията не закъсняха(слаба имунна система,постоянно се разболявах,кистозни яйчници,спукана киста на яйчника в корема,лапароскопия и т.н...и т.н.)Тъпкаха ме две години с противозачатъчни,докато в един момент ми писна и си казах че има и друго решение.Започнах да чета за нетрадиционни методи на лечение,аюрведични книги,а благодарение на приятел който работеше в Zoya.bg ,постепенно научих и за някой супер храни,които употребявам вече доста време(мака,конопен протеин..и др.) От близо година не съм имала проблем с тези кисти,които постоянно образуваха яйчниците ми.Охх,май много се разписах...Щастлива съм ,че мога да живея като нормален човек и да се храня с храна,която ме кара да се чувствам истинска,спокойна и здрава.Ще продължавам така и занапред.Благодаря Ви,че Ви има-за да се уча от вас:)
Активен

Радо

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re:Ето ме и мен..
« Отговор #1 -: 11-08-2011, 21:55:56 »

Enjoy! Тук и където и другаде да е :laugh:
Активен

savina

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
Re:Ето ме и мен..
« Отговор #2 -: 12-08-2011, 09:50:12 »

Здравей,мила Деси! Много хора сигурно са правили грешки на младини,а някои и на старини ;D ,но те поздравявам за силата ,която ти е била нужна да се справиш с проблема,защото много не успяват  :peperudi: Бъди открита за новия ти живот ,прегърни го с две ръце и ще ти се случват  хубави неща!Дерзай смело в суровото-тук е истината  :kisss: това е от мен - успех
Активен
Егото е причина за всички болести и несполуки..правилният начин на живот Помага..

groi

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re:Ето ме и мен..
« Отговор #3 -: 12-08-2011, 10:45:06 »

Благодаря Ви от сърце!Хубавите неща вече се случват:)
Активен

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246
Re:Ето ме и мен..
« Отговор #4 -: 13-08-2011, 00:41:10 »

Браво за волята, наистина е впечетляващо от какво си се измъкнала. Тази воля няма да ти е излишна и при прехода към суровоядство, предполагам знаеш. Успех!
Активен

Fruit

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
Re:Ето ме и мен..
« Отговор #5 -: 13-08-2011, 10:10:04 »

Поздравления за куража да споделиш всичко това.  :Content_14:Пожелавам ти от сърце успех.Винаги е възможен ако си достатъчно мотивиран :Content_22:
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Ето ме и мен..
« Отговор #6 -: 16-08-2011, 04:55:32 »

Моите приятели също не подкрепят идеята за суровоядството и всеки ден ме питат "Ти кога ще започнеш да ядеш нормално?" А колкото повече време минава, толкова повече се чудя как съм живяла преди... о.О
Тук човек може да срещне сродни души и мотивация. :)
Активен
Psychonaut

Liv

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58
Re:Ето ме и мен..
« Отговор #7 -: 31-08-2011, 13:55:04 »

Здрасти, Деси! (Адашки сме, но тъй като забелязах, че във форума се подвизават доста Деси-та и аз се представям с ник, за да не стават объквания :) ) И аз искам да те поздравя за волята ти и да ти кажа колко много се радвам, че си успяла да преодолееш наркотичната зависимост!  :flowers2: Щом там си успяла, ще успееш във всичко, вярвай си; и занапред ти пожелавам все така - смелост и вяра!  :fluretaa:
Активен
"Ако не можеш да откриеш щастието в себе си, къде другаде смяташ да го търсиш?" Доген

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Ето ме и мен..
« Отговор #8 -: 31-08-2011, 14:04:35 »

Добре дошла Деси  :love_026:
Активен

eula

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 135
  • В крак с природата ...
Re:Ето ме и мен..
« Отговор #9 -: 31-08-2011, 23:06:25 »

Добре дошла Деси! Поздравления за успешното измъкване от хероиновия ад, някои така и не успяват да избягат от дрогата и завинаги остават там...

Пожелавам ти най-вече здраве и щастие! :)
Активен
И най-хубавият утрешен ден няма да ни върне вчерашния!

groi

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re:Ето ме и мен..
« Отговор #10 -: 01-09-2011, 20:43:36 »

Здравейте момичета!Благодаря за милите думи!:)Щастлива съм....Усмихвам се...Жива съм...:)
Активен

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614
Re:Ето ме и мен..
« Отговор #11 -: 02-09-2011, 14:52:21 »

 groi, здравей! :love_026:

Kalisi

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21
Re:Ето ме и мен..
« Отговор #12 -: 04-11-2011, 17:24:51 »

Здравей Деси :) И аз скоро се регистрирах тук,но не влизам много..нещо ме накара да се разровя днес и попаднах на писанието ти.Много ми стана мило като го прочетох,така се зарадвах сякаш си моя стара позната.По същото онова време на този бум в София един много,много любим мои човек беше зависим,с времето изгубих следите му и не чувах нищо за него...Минаха повече от 10,12 год.и аз често се сещам ,така ми се иска сега той да е жив и здрав)))Радвам се за теб,че си добре след този ад,знам през какво си преминала(поне предполагам),желая ти здраве и щастие :kisss:
Активен

groi

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re:Ето ме и мен..
« Отговор #13 -: 04-11-2011, 19:15:46 »

 :flowers2:Благодаря ти от сърце Kalisi!чуствам се страхотно,по силна и пълна с енергия никога не съм и била!Добре дошла и на теб:)!
Активен

groi

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re:Ето ме и мен..
« Отговор #14 -: 26-08-2019, 12:34:27 »

Здравейте всички!Май се престраших и аз да се появя наяве;)Казвам се groi,от София съм, на 33 г.Седя си вкъщи и си пиша сама пред компа,а пък сякаш съм изправена пред огромна тълпа хора и се чуствам като на изпитите в НАТФИЗ,изпълнявайки монолога си-страшно притеснена:)Притеснена не за друго,а защото ви се възхищавам и обожавам сайта и форума и прекарвам часове наред в тях.Открих сайта преди 4 месеца и от тогава всяка свободна минута прекарвам тук.От близо година не ям месо ,а от 2 месеца се опитвам да премина на сурова храна.Много ми е трудно,но благодарение на Мер,всички вас и всичко което чета тук,мисля че започвам да се справям.Повечето ми приятели май не подкрепят много много това мое решение да премина към суровоядство,но на мен не ми пука изобщо,важното е че аз го искам.Когато бях на 18 започнах да употребявам хероин и след около 4 месеца вече бях пристрастена.Била съм абсолютна малка и наивна глупачка и не съм знаела какво ме чака.Тези години май бяха бума на хероина в София и аз опитах,хареса ми,чувствах се велика иии..айде в капана!Не искам да разказвам даже колко навътре потънах,а само ще кажа че този ужас продължи 6 години.Благодарение на прекрасните ми родители,които никога не ме оставиха,бях записана в метадонова програма(метадонът е заместител на хероина,дават го безплатно на хероинови наркомани,но към него пристрастяването е още по-силно).Получавах(пиех метадон) 4 години и на 27 годишна възраст най-накрая постепенно го намалих и спрях.От 6 години съм чиста и се гордея че успях да се измъкна от всичко това.Не ме е срам да кажа ,че съм взимала хероин,защото се преборих с него!Представете си обаче какво съм причинила на тялото си през всичките тези години и разбира се последствията не закъсняха(слаба имунна система,постоянно се разболявах,кистозни яйчници,спукана киста на яйчника в корема,лапароскопия и т.н...и т.н.)Тъпкаха ме две години с противозачатъчни,докато в един момент ми писна и си казах че има и друго решение.Започнах да чета за нетрадиционни методи на лечение,аюрведични книги,а благодарение на приятел който работеше в Zoya.bg ,постепенно научих и за някой супер храни,които употребявам вече доста време(мака,конопен протеин..и др.) От близо година не съм имала проблем с тези кисти,които постоянно образуваха яйчниците ми.Охх,май много се разписах...Щастлива съм ,че мога да живея като нормален човек и да се храня с храна,която ме кара да се чувствам истинска,спокойна и здрава.Ще продължавам така и занапред.Благодаря Ви,че Ви има-за да се уча от вас:)
Активен

groi

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re:Ето ме и мен..
« Отговор #15 -: 26-08-2019, 12:35:46 »

Здравейте всички!Май се престраших и аз да се появя наяве;)От София съм, на 33 г.Седя си вкъщи и си пиша сама пред компа,а пък сякаш съм изправена пред огромна тълпа хора и се чуствам като на изпитите в НАТФИЗ,изпълнявайки монолога си-страшно притеснена:)Притеснена не за друго,а защото ви се възхищавам и обожавам сайта и форума и прекарвам часове наред в тях.Открих сайта преди 4 месеца и от тогава всяка свободна минута прекарвам тук.От близо година не ям месо ,а от 2 месеца се опитвам да премина на сурова храна.Много ми е трудно,но благодарение на Мер,всички вас и всичко което чета тук,мисля че започвам да се справям.Повечето ми приятели май не подкрепят много много това мое решение да премина към суровоядство,но на мен не ми пука изобщо,важното е че аз го искам.Когато бях на 18 започнах да употребявам хероин и след около 4 месеца вече бях пристрастена.Била съм абсолютна малка и наивна глупачка и не съм знаела какво ме чака.Тези години май бяха бума на хероина в София и аз опитах,хареса ми,чувствах се велика иии..айде в капана!Не искам да разказвам даже колко навътре потънах,а само ще кажа че този ужас продължи 6 години.Благодарение на прекрасните ми родители,които никога не ме оставиха,бях записана в метадонова програма(метадонът е заместител на хероина,дават го безплатно на хероинови наркомани,но към него пристрастяването е още по-силно).Получавах(пиех метадон) 4 години и на 27 годишна възраст най-накрая постепенно го намалих и спрях.От 6 години съм чиста и се гордея че успях да се измъкна от всичко това.Не ме е срам да кажа ,че съм взимала хероин,защото се преборих с него!Представете си обаче какво съм причинила на тялото си през всичките тези години и разбира се последствията не закъсняха(слаба имунна система,постоянно се разболявах,кистозни яйчници,спукана киста на яйчника в корема,лапароскопия и т.н...и т.н.)Тъпкаха ме две години с противозачатъчни,докато в един момент ми писна и си казах че има и друго решение.Започнах да чета за нетрадиционни методи на лечение,аюрведични книги,а благодарение на приятел който работеше в Zoya.bg ,постепенно научих и за някой супер храни,които употребявам вече доста време(мака,конопен протеин..и др.) От близо година не съм имала проблем с тези кисти,които постоянно образуваха яйчниците ми.Охх,май много се разписах...Щастлива съм ,че мога да живея като нормален човек и да се храня с храна,която ме кара да се чувствам истинска,спокойна и здрава.Ще продължавам така и занапред.Благодаря Ви,че Ви има-за да се уча от вас:)
Активен

Тиана

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Ето ме и мен..
« Отговор #16 -: 27-08-2019, 02:22:34 »

Здравей, Деси. Аз от вчера съм регистрирана и след като прочетох здравословната тема, която ме интересува, реших да разгледам и форума. Попадам първо на твоето представяне (случайно, ама знаем, че случайности няма) и те поздравявам за куража да разкажеш част от историята на живота ти и победата, която си постигнала. Браво :Content_14: Смело момиче си :)
След това забелязах, че това е било 2011 г. и скоро си цитирала първия си пост и се зачудих още ли си във форума и още ли се чувстваш "истинска, спокойна и здрава", както си писала тогава? Надявам се да е така и ти го желая от сърце. Продължаваш ли и как се чувстваш? Сподели, ако имаш желание. Ще се радвам да дадеш знак и да разкажеш накратко каква посока си избрала за живота си. Желая ти щастие и удовлетвореност.
« Последна редакция: 27-08-2019, 02:25:26 от Тиана »
Активен

groi

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re:Ето ме и мен..
« Отговор #17 -: 28-08-2019, 21:55:56 »

Здравей Тиана (готино име) и добре дошла!
Наскоро се зачетох в моите си писания и реших да ги редактирам, но по случайност (а както знаем, случайности няма), просто съм ги копирала. Сториха ми се някак прекалено лични, но явно тогава, съм имала нужда от това. Никога не съм била по-истинска, здрава и спокойна( това не винаги:)) ,отколкото сега. Продължавам да живея осъзнато и да вярвам, че това е правилната пътека. Ако ме питаш за наркотиците, те отдавна не са част от моят живот. Те бяха пътят към промяната ,път който трябваше да извървя за да стана по мъдра и осъзната. Сега съм щастлива и се чувствам пълноценна. Обичам, вярвам, мечтая, давам, благодаря и се грижа за себе си. Вдъхновяват ме малките, чисти моменти, слънцето и цветята, усмивката на някой непознат, та дори и кучето пред блока, докато гони сутрин гаргите. Все по рядко влизам тук, но винаги има какво да прочета и науча. Успех по пътят ти и до скоро!
Активен

Prada321

  • Гост
Re: Ето ме и мен..
« Отговор #18 -: 04-07-2023, 21:19:21 »

 :pensif_29: :pensif_29: :pensif_29:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.071 секунди с 23 запитвания.