Начало   Помощ Вход Регистрация  
Форум Земя назаемОбщи темиЛинковеТема: Диети за отслабване "ала,бала"
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Диети за отслабване "ала,бала"  (Прочетена 3176 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kalia
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 274

« -: 23-03-2012, 09:53:20 »

Искам да споделя нещо важно.Пролетта вече е тук и много често в интернет или чрез медиите се тиражират много и различни диети за отслабване и методи за пречистване на организма, някои от които си звучат доста абсурдно.По БТВ вчера казаха, че тазгодишните абитюренти правели драстични диети(за да могат да си влязат в рокличките на бала намигам).Гладували с дни като единственото нещо,което приемали било(забележете) кафе и цигари.Вследствие на това всеки трети младеж, постъпил в Пирогов бил с оплквания, свързани със споменатото гладуване.
Та в тази връзка, може да се направи един черен списък с такива смешни диети, а защо пък да не вземем и ние да бомбардираме интернет пространството с гладуване,вегетарианство,суровоядство и т.н. благодаря
Ето и едно приятно четиво от мен:
http://www.zajenata.bg/%D0%B4%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B0-%D1%81-%D1%8F%D0%B9%D1%86%D0%B0-%D0%B4%D0%BE-14-%D0%BA%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-2-%D1%81%D0%B5%D0%B4%D0%BC%D0%B8%D1%86%D0%B8-news2639.html
Активен
bpa
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 694

« Отговор #1 -: 23-03-2012, 15:15:22 »

Искам да споделя нещо важно.Пролетта вече е тук и много често в интернет или чрез медиите се тиражират много и различни диети за отслабване и методи за пречистване на организма, някои от които си звучат доста абсурдно.По БТВ вчера казаха, че тазгодишните абитюренти правели драстични диети(за да могат да си влязат в рокличките на бала намигам).Гладували с дни като единственото нещо,което приемали било(забележете) кафе и цигари.Вследствие на това всеки трети младеж, постъпил в Пирогов бил с оплквания, свързани със споменатото гладуване.
Та в тази връзка, може да се направи един черен списък с такива смешни диети, а защо пък да не вземем и ние да бомбардираме интернет пространството с гладуване,вегетарианство,суровоядство и т.н. благодаря
http://www.zajenata.bg/%D0%B4%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B0-%D1%81-%D1%8F%D0%B9%D1%86%D0%B0-%D0%B4%D0%BE-14-%D0%BA%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-2-%D1%81%D0%B5%D0%B4%D0%BC%D0%B8%D1%86%D0%B8-news2639.html

Чудна е тази диета, но... щеше да е безценна, ако яйцата в нея бяха сурови Smiley

А иначе за бомбардировката на нет-пространството с диети ще се изкажа така :

"Насила на човек можеш само да вземеш, но не и да дадеш"  мъдър
Активен

Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят
purelove
Гост
« Отговор #2 -: 23-03-2012, 16:19:26 »

Диета "В плен на илюзиите" - алкохол, цигари и скъсани чорапогащници  ухилен  търкалям се от смях търкалям се от смях търкалям се от смях
Активен
bpa
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: 23-03-2012, 17:15:16 »

Диета "В плен на илюзиите" - алкохол, цигари и скъсани чорапогащници  ухилен  търкалям се от смях търкалям се от смях търкалям се от смях

това последното не съм го опитвал, как е на вкус ?  ама че съм ама че съм ама че съм олееее, амиии.... олееее, амиии.... олееее, амиии....
Активен

Чува се глас от залата
purelove
Гост
« Отговор #4 -: 23-03-2012, 18:54:21 »

това последното не съм го опитвал, как е на вкус ?  ама че съм ама че съм ама че съм олееее, амиии.... олееее, амиии.... олееее, амиии....
Хаха, идея нямам  амии... знам ли Някаква препратка към креватни спортове струва ми се ще да е  ухилен търкалям се от смях търкалям се от смях търкалям се от смях
Активен
bpa
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: 23-03-2012, 19:33:49 »

Хаха, идея нямам  амии... знам ли Някаква препратка към креватни спортове струва ми се ще да е  ухилен търкалям се от смях търкалям се от смях търкалям се от смях

Не знам защо оставам с усещането, че знаеш много повече за тези неща, отколкото демонстрираш тук  свиркам си амии... знам ли ама че съм пеперуди ангелска целувка
 ухилен
Активен

Чува се глас от залата
черен гарван
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 743

« Отговор #6 -: 23-03-2012, 19:36:16 »

време ти е да опиташ явно.... за мен няма нищо по-вкусно от скъсаните чорапогащници, но може и да се дължи на по-специалната ми настройка в него момент  свиркам си
...и други неща трябва да опиташ (ако не си де), ама сам ще си решиш какви, че да не прозвучат доста извратено нещата дето бих написал пеперуди
Активен

"няма грешки, има само уроци"
Kalia
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 274

« Отговор #7 -: 24-03-2012, 16:57:49 »

Ехеееее,ама вие се отнасяте несериозно с проблемите на бедните гимназистки.Те дивойчетата се чудят как ще си влязат в роклите до бала,а вие ги взехте за мезе изчервенА за тези креватните работи(аз тези неща не ги чаткам много мнгого) същите гимназистки могат да ни научат на доста нещица май,а? angel
Активен
Luboznatelno
Young
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 14

« Отговор #8 -: 21-11-2012, 14:50:30 »

Това е отватитено вредна диета, ако може да се нарече диета!!!
Активен
TheEconomist
New
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 9

« Отговор #9 -: 29-03-2018, 15:57:33 »

Аз в момента пробвам този метод: https://topdom.org/kak-da-otslabnem-lesno-i-bez-uprazhneniya/ Не спазвам никакви диети и не правя почти никакви упражнения. Преди време направо гладувах, но това ме съсипа отвсякъде и се отказах. Ще видим какъв ще бъде ефекта.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
Форум Земя назаемОбщи темиЛинковеТема: Диети за отслабване "ала,бала"
Отиди на: