Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: ПОМОЩ- ТРИХОМОНИ И ДРУГИ ИНФЕКЦИИ !!!  (Прочетена 1556 пъти)

Carsil

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Здравейте. Днес приятелят ми си пусна изледвания за полово предавани болести профилактично, понеже не си бил пускал скоро, и аз го побутнах малко да си пусне. Пуснахме ДНК изследвания за всички възможни и има ПОЛОЖИТЕЛНИ ТРИХОМОНИ. Казва, че не знае от кога ги има, сигурно преди мене, можело и повече от година и половина. Има и гарднерелаположително, но тя му е от мене, понеже аз преди месеци я бях имала иявно не съм я преборила, но повече ме притесняват трихомоните, защото сега най-вероятно и аз ги имам, а те не са безобидни. Урологът ми изписа Флажил и ми каза да се изследвам и аз и ако имам да пия и аз. Приятля ми мисли да си пие хапчетата, но аз ако имам , което е вероятно, не смея да пия тези отрови. От послдния ми път прием на антибиотици имам горчив спомен и сега имам уплах да сложа хапче в устата си и съм силно разочарована и притеснена ако имам как да се излекувам от този паразит. Оделно то месеци имам възплалено гърло и сливици, които не минават и се зачетох, че при наличие на паразите може да има хронична инфекция, нз дали мога да ги свържа нещата, в носен секрет имах стафилокок по антибиограма и пак не съм взимала антибиотик. ТА моля ви , много разчтам на вас, има ли как да се изклекувам без тазии отровна химия, ако имам трихомоните. Пък приемам съвети и за гарднерелата и златен стафилокок - като цял за инфекциите.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:ПОМОЩ- ТРИХОМОНИ И ДРУГИ ИНФЕКЦИИ !!!
« Отговор #1 -: 13-12-2018, 22:30:51 »

В колко лаборатории направихте тестове? Само в една ?  tooth Умният уролог не знае ли , че всяка лаборатория си има свои тестове, които са със степен на достоверност от 20% до 50% .. :) Направете в още няколко  и после споделете тук да се посмеем  ;D , макар че никак не е за смях..
Къде правят ДНК микробиологични изследвания и колко струваха?  ;) Във Варна преди години бяха почнали да правят такива, но после се разбра , че и те са далеч от истината. Като питах лекарката там -" А  за кои от 17 те различни щама на хламидия е достоверна вашата диагностика? " , тя започна да върти очи, набра някакъв номер и каза : Ама то наистина имало много щамове..  tooth tooth tooth

Не се шашкайте, трихомони и хламидии има при всички ни ! 100% заразяване! Тамара Свищева посвети целият си живот на трихомоните , имам няколко нейни книжки .
« Последна редакция: 13-12-2018, 22:33:05 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Carsil

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:ПОМОЩ- ТРИХОМОНИ И ДРУГИ ИНФЕКЦИИ !!!
« Отговор #2 -: 14-12-2018, 06:55:16 »

Аз за себе си ще си пусна в повече лаборатории. Иначе в Цибалаб, в Геника , той в случая в Цибалаб беше пуснал ДНК изследването, което се водели уж най-достоверно. Моля споделете за тези книжки, ако знаете и начин на лечение пак споделете, много съм уплашена, хич не ми се пуят, няма и да пия такива хапчета. Предлагам, че антипаразитни препарати биха могли да помогнат? Бате Бино преди две години и тодикамп си бях взела, имам почти пълно едно запазено шишенце. Помагай как да действам ...
Активен

Катя

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:ПОМОЩ- ТРИХОМОНИ И ДРУГИ ИНФЕКЦИИ !!!
« Отговор #3 -: 16-12-2018, 13:07:11 »

  Българси патент и най-пълно и всеобхватно в изкореняването на трихомони в света се води Трихомонацид с активна съставка метронидазол.
Активен

Carsil

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:ПОМОЩ- ТРИХОМОНИ И ДРУГИ ИНФЕКЦИИ !!!
« Отговор #4 -: 16-12-2018, 18:11:31 »

Катя, старая се да избегна тая химия ако има как и с какво. Благодаря за отговора
Активен
 

Страницата е създадена за 0.079 секунди с 23 запитвания.