Начало   Помощ Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Относно млякото  (Прочетена 1255 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zhivko
Full member
Неактивен Неактивен

Публикации: 180

Намасте

« -: 03-12-2018, 07:23:58 »

Мисля,че в този форум четох статия за вредата от млякото и там беше споменат 1 финландски професор,който казал пред ТВ аудиторията,че млякото е вредно за децата след 4г възраст и вечерта го споходил шефа на фабриката със свитата си и му казал да си вземе думите назад...и т.н.Някой може ли да ме насочи къде да я търся?
Предврително благодаря! роза
Активен

"Нещата, които никога няма да научим, са тези, които сме убедени, че знаем"  Джузепе Донадеи
бате Бино
Заместник админ
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3934

дипломиран рекреативен специалист

« Отговор #1 -: 05-12-2018, 10:26:18 »

Няколко теми имаме , Живко. Но предполагам, че имаш предвид тази :  http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=7463.0
Активен

Болницата беше прочута със своите готвачи.
zhivko
Full member
Неактивен Неактивен

Намасте

« Отговор #2 -: 06-12-2018, 08:30:07 »

Няколко теми имаме , Живко. Но предполагам, че имаш предвид тази :  http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=7463.0
    Господ здраве да ти дава и дълъг живот,Приятелю! сърце
Само ако ми позволиш-защо тия толкова важни теми особено за начинаещи,незнаещи и колебаещи се ,не ги поставиш в началото като въведение към Правилния избор и естественно да не преминават в архива,а да си стоят там константно и видно да се набиват на очи?
Благодаря ти искренно още веднъж!
Активен

"Нещата, които никога няма да научим, са тези, които сме убедени, че знаем"  Джузепе Донадеи
бате Бино
Заместник админ
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3934

дипломиран рекреативен специалист

« Отговор #3 -: 07-12-2018, 09:09:45 »

Благодаря , Живко, за топлите думи.  сърце роза
Не съм се замислял въобще за това, което предлагаш. Вярно, тази тема за млякото е добра и информативна.
Освен да се закачи , дето викаш. Но то пък в този случай, ще трябва да закачим и още десетина други важни теми, защото иначе ще решат, че само "млечната" тема  ни е силна Smiley 
Активен

Болницата беше прочута със своите готвачи.
zhivko
Full member
Неактивен Неактивен

Намасте

« Отговор #4 -: 07-12-2018, 14:19:37 »

Благодаря , Живко, за топлите думи.  сърце роза
Не съм се замислял въобще за това, което предлагаш. Вярно, тази тема за млякото е добра и информативна.
Освен да се закачи , дето викаш. Но то пък в този случай, ще трябва да закачим и още десетина други важни теми, защото иначе ще решат, че само "млечната" тема  ни е силна Smiley 
  Точно тия десетина най-важни отварящи очите и съзнанието теми,за чиято истинска страна не сме чували,а камо ли да сме се замисляли ,имах предвид,Ти най-добре знаеш кои са и как да ги оформиш, и къде да ги поставиш.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
Отиди на: