Начало   Помощ Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: ЗА ТРИХОМОНИТЕ  (Прочетена 301 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mtre
New
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« -: 09-02-2019, 11:13:52 »

Здравейте, отскоро попаднах на вашия форум. Всъщност първо изчетох коментарите под страницата за пречистване с тройчатка и после се прехвърлих тук.
От много години се боря с трихомоните и съм изчела какво ли не - не знам как не съм попадала на вас досега!? Сравнявах се само с участниците от форума в бг-мама, които са на вълна тровене с антибиотици. Отдавна знам, че този метод не води до никъде и е практически безсмислен. Както и да е.
Търся от години естествен начин за справяне с проблема. Пробвала съм с хомеопатия и бях много доволна. Не се отървах наистина, но много неприятните ефекти от трихомоните изчезнаха и после наистина се чувуствах много по-добре. Така че не съм против този метод, който прилагаме в семейството за какво ли не.
Миналата година попаднах на материал за метода на Шевченко. Това беше първото алтернативно лечение, което споменаваше трихомоните като един от положителните ефекти след прилагане. Направих 3 цикъла по този метод, тоест почти 5 пълни месеца. Резултатите бяха отлични!!! Изненадана съм, а и леко разочарована, че никъде във вашите методи за лечение и пречистване не споменавате този метод. Не съм изчела всичко наистина, но.. Толкова ли е неизвестен? Не ми се вярва.
Само дето само мъжът ми не ме придружи в пиенето на водка с олио. Той кара кола и се притесняваше от ефекта на алкохола. Началото на лятото се разболях тежко от синузит. Имах убийствено главоболие, постъпих в болница и ме натъпкаха с 4 антибиотика. От антибиотиците ми се разтрои микрофлората на червата. Дали от това или от мъжа ми, но трихомоните отново се появиха с положителен резултат.
Не ми се пие пак водка с олио. Търся нещо, което и мъжът ми би правил с мен. Сигурно ще препоръчате глад. Искам да уточня, че това ме притеснява. Аз съм много слаба. Пробвала съм 10 дневна диета с лишаване от сладко и глутен, което доведе до кошмарно отслабване- станах като модел по анатомия. Като не ям ми пада кръвното и започва да ме боли глава. Ще кажете, че това са глупости. За мен не са. По- скоро имам нужда от надебеляване отколкото обратно. Мъжът ми също.
Също така живея в София, ходя на работа и готвя за две растящи с бързи темпове момчета. Трябва ми нещо, което да мога да понеса в това ежедневие. Много ли искам?
Ако някой може да сподели своя нетрадиционен опит в борбата с трихомоните, ще съм му благодарна. Засега реших да опитам пречистване с готовозакупена тройчатка. Не ми се вярва да има ефект, но кой знае. Трихомоните не са точно паразите, а по развити организми...
Активен
ogrizko
Full member
Неактивен Неактивен

Публикации: 155

« Отговор #1 -: 10-02-2019, 14:11:15 »

http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=8439.0 шевченко намигам има търсачка форума уж ..ама трябва да излезнеш на главната страница, за да търси навсякъде
Активен
бате Бино
Заместник админ
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3912

дипломиран рекреативен специалист

« Отговор #2 -: 13-02-2019, 12:20:32 »

Доре дошла , mtre.  роза
Не споделяш важни обстоятелства Smiley
1. КАКВИ ТОЧНО са оплакванията ти  и КОЙ прецени , че те се дължат  ЕДИНСТВЕНО на трихомоните ? Smiley
2. Какви точно тестове правиш за трихомони? Има най-различни методики с точност от 10%  - до 50-60%.
 ( на практика , никога не можеш да установиш точно, прочети Тамара Свищева, тя издаде десетина книги за трихомоните Smiley , цял живот ги изучава Smiley )
3. Можеш ли да разшифроваш  понятията  "много бях доволна" и "резултатите бяха отлични" , когато разказваш за  хомеопатията и за Шевченко? Smiley Това какво означава - че с тези методики си ПОТИСНАЛА СИМПТОМИТЕ или че трихомоните са били ликвидирани? И това е доказано в поне 3 лаборатории ? Smiley
( вероятно вече си наясно , че микробиологични тестове само в една лаборатория нищо не означават Smiley Направи ги в 4 лаборатории и когато  във всяка една те са различни, кажи ни по какво смяташ да се ориентираш коя от лабораториите е уцелила  Smiley )

Надявам се , не си от простодушните пациенти, които имат неблагоразумието да вярват на  разни "биорезонансни диагностики"... Smiley
Интересно , кой е "одобрил" едно такова лечение на трихомони, (вероятно в бага-мама ли? )
, при което  партноьорът да не прави нищо и да се вярва , че после няма да "върне" инфекцията? Smiley Какъв е бил смисълът въобще да се лекува само единият партньор..?

Както разбирам, доста смело  и масирано прилагаш хомеопатията..  намигам Не знам какво казват в бага -мама, но е добре да прочетеш нашата тема "хомеопатия и странични ефекти". .. Тази методика въобще не е безвредна, както мнозинството  си  вярва Smiley .. дори напротив - вредите могат да са много по-големи и от аптечните препарати! Сещаш ли се защо? Smiley Ако знаеш как работи хомеопатията , ще се досетиш.. - образно казано - тя човърка "софтуера" на организма!  намигам намигам  И ако "човъркащият" не е наясно, ще има после дружно да си скубите косите.. намигам  ( не бързай да казваш , че твоят хомеопат е добър.. Smiley За да можеш да го прецениш, самата ти трябва да бъдеш добър хомеопат!  намигам намигам Тук отзиви не вършат работа. Това е ултрасложна наука.
Предполагам също се досещаш, че и хомеопатията (дори брилянтно правилно прилагана) не ликвидирва ПРЕДПОСТАВКИТЕ за болест..  намигам намигам тоест - не е мъдър вариант да я имаме за някакво копче, което да натискаме винаги , щом някъде ни заболи, без да ни интересува , защо точно ни боли Smiley

Готово закупената тройчатка няма да ти свърши работа , твърде слаба е. По-нататък може да ти препоръчам някои по-мощни препарати  намигам  Но не и преди да се изясни какви са проблемите и до колко са свързани с трихомоните.  намигам
Можеш спокойно да приемеш, че на практика всички имат и трихомони и хламидии , и токсоплазма и какво ли още не.. но не всички  се оплакват от тях Smiley

Съжалявам, ако отговорът ми е извън стандартите на бага -мама в такива случаи - готова и кратка рецепта на 2 реда, копната от някъде Smiley , която обещава светкавично излекуване. 
« Последна редакция: 13-02-2019, 12:52:01 от бате Бино » Активен

Болницата беше прочута със своите готвачи.
бате Бино
Заместник админ
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: 13-02-2019, 14:28:45 »

Сигурно ще препоръчате глад. Искам да уточня, че това ме притеснява. Аз съм много слаба. Пробвала съм 10 дневна диета с лишаване от сладко и глутен, което доведе до кошмарно отслабване- станах като модел по анатомия. Като не ям ми пада кръвното и започва да ме боли глава. Ще кажете, че това са глупости. За мен не са. По- скоро имам нужда от надебеляване отколкото обратно. Мъжът ми също.

mtre, тук не бързаме да препоръчваме така автоматично , както може би в бага-мама Smiley
   Както разбирам, ти си тип "вата", при това - превъзбудена вата , ако съдя по резките отслабвания и други неприятни усещания.  За теб гладуването , поне на този етап - не е подходящо!
Но ми се струва, че освен трихомони , има и някакви други патологии, с които организма се бори. ? Нещо метаболизма, щитовидната.. ?
Глутенът за какво точно го ползваш? Smiley    Да не би някой да го препоръчва като полезен ? Smiley
( остави ги багамамите, нека си го ядат Smiley
Ватите обичат сладко, но внимателната все пак, след като се бориш с възпаления..  намигам намигам намигам Прочети за връзката на инсулина с възпаленията  намигам
Какво се получава  - Ти се бориш от едната страна да ги намалиш, а той, от другата ,  ги засилва Smiley 
Активен

Vov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1059

Познай себе си.

« Отговор #4 -: 14-02-2019, 17:50:44 »

mtre,

"Лишаване, лишаване от сладко и глутен"... това някаква нова магия ли е, с извинение?

...Пък и "Гладът", по-добре - Временно въздържане от храна, има варианти, специално пригодени за напълняване.

При микроорганизми, предавани на партньора, лечението има смисъл, само ако се провежда на двамата - едновременно.

Но, не става - по моите знания - едновременно да се лекуваме и да си водим обичайния живот, с всички грижи и тревоги.  мъдър
Активен

Искам да променя света - започвам от себе си.
бате Бино
Заместник админ
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Вчера в 09:20:59 »

Митре  май  се смути нещо  амии... знам ли Или освен да е очаквала друг отговор  амии... знам ли
Активен

Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
Отиди на: