Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Феномена Джасмухин  (Прочетена 16554 пъти)

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Феномена Джасмухин
« -: 09-12-2009, 14:22:58 »

   :kisss:Ето какво открих отдавна, но сега се решавам да ви споделя... :heart_2:
http://www.spiralata.net/kratko/articles.php?lng=bg&pg=609

Много от тези, които са запознати с историята на моят живот разбират, че съм го посветила на тренировка в областта на Божественото Хранене, а от 1993 год. започнах да изследвам откритията на този път, да ги записвам и споделям с обществеността. Аз съзнателно се стремях към Божествено Хранене в продължение на 22 години, стремейки се да вляза в безкрайния поток на любовта и благото покровителство, и въпреки това не ми е известно всичко за дара на праничното хранене. В първите две книги от тази серия ("Праничното хранене" и "Посланици на Светлината") аз разкривам своите наблюдения по този път, споделям своите мисли за неговото значение, както за всеки човек поотделно, така и за цялото човечество.
В третата книга ние разглеждаме реалността на Божественото Хранене в координатната система на Науката за Пространственото Биополе и разбира се, продължаваме да беседваме по моята любима тема - за Бога. Всесилният, Любвеобилният, Всезнаещият Бог пребиваващ в нас - това е сила която управлява нашето дишане, направлява ни в живота, поддържа и храни всичко, което се ражда на този свят. Тази сила проявява също Себе си като любов на Божествената Майка, или по мое определение като Честота на Полето на Мадоната. Именно на тази сила аз посвещавам своята любов и своето време, тъй като за нейното достижение е необходимо да обичаме и да се съединим с "Нея" и тогава всички въпроси отпадат, а нашето вътрешно Аз получава истинско удовлетворение.
На това ниво пътя към "Божественото Хранене" е чист експеримент водещ ни в дълбочината на Пространственото Биополе, в дълбочината на това състояние, което йогите наричат "крайната реалност", недостижима за логическия ум. Биополето - това е поле на излъчване на аурата, обкръжаващо всичко живо, а също поле, възникващо в резултат на привличането на един към друг на две и повече биологически системи. В процеса на излъчването на тези полета аз поставих пред себе си следващите задачи:
а) Да изживея това и да докажа сама на себе си, че моето физическо тяло е способно да съществува и да бъде здраво, хранейки се изключително с прана или (Храна на Боговете), да се освободя от всякакви съмнения, за да устоя на разногласията и скептицизма (не се и съмнявах, че няма да мине без това).


http://www.spiralata.net/kratko/articles.php?lng=bg&pg=609
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

CbBbP6EH

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Феномена Джасмухин
« Отговор #1 -: 07-10-2010, 16:51:24 »

Има ли тук хора, които да са пробвали това?

Определено имам нужда от учител (наставник), който да ме напътства в това начинание,така че ако знаете нещо по въпроса, смело споделяйте !
Активен

divineflow

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
Re:Феномена Джасмухин
« Отговор #2 -: 01-11-2010, 09:44:06 »

Има, няколко умрели ;D По-добре прочетете какво се е случило на вълшебната Джасмухин като са и направили изследвания и как в края на краищата си е признала, че яде, ама.."малко" и то..не се брои:)
Активен
We were drawn down long from a deep sleep, and awaken'd at dayfall by worried guardeners and made to be led thru dew wet jungle to the swift summit, o'er looking the sea...

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Феномена Джасмухин
« Отговор #3 -: 01-11-2010, 10:03:44 »

Има, няколко умрели ;D По-добре прочетете какво се е случило на вълшебната Джасмухин като са и направили изследвания и как в края на краищата си е признала, че яде, ама.."малко" и то..не се брои:)
Естествено че яде! Аз бях упрекнат веднъж, за изказването си, че тези "въздухояди" са измамници! Те НЕ съществуват. Ние имаме храносмилателна система, не на празно!
Трябва да се знае, че това са дълбоко програмирани хора. :fun_096: Точно както тези, от движението Ню Ейдж, създадено от американските тайни служби, през 60-те години. Това са "програмиращи икони". Целта е техните последователи да правят това, което се иска от тях. И те го правят. Жалко за тези, които отказват да ползват мозъците си и са се подвели, по такива "движения". Нищо добро не може да се очаква от там!
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Феномена Джасмухин
« Отговор #4 -: 01-11-2010, 10:10:24 »

Това ми напомня и на "феномена" Сай Баба. Едно невзрачно човече, представящо се за месия и строящо болници на официалната фармацефтична "медицина"!
Появява се от време на време, прави по някои и друг, циркаджийски номер и балъците му вярват! :Confus_3:
Активен

divineflow

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
Re:Феномена Джасмухин
« Отговор #5 -: 01-11-2010, 10:41:22 »

 :Content_14:
В такова време живеем, че всеки печели пари както намери за добре(или лесно). Може да си пише/приказва каквото иска и не се търси много отговорност лъже ли или не. Щом има кой да вярва и да дава пари за "лечение", лекции, книги,.. значи всичко е наред и ще ги има такива. А отчаяните хора са лесно манипулативни, защото явно забравят да мислят(или губят тази способност). Затова ги има и сектите и т н. То в личностен аспект никой не би трябвало да има против, тоест всеки си има тяло и може да прави с него каквото си иска, да се самоубива както намери за добре:) Но когато една жена (или движение) е индиректно отговорна за смъртта на 10-20 човека да кажем, трябва май някой да я осъди:) Деликатно е, такива идеи винаги успяват да си прокарат път и да намерят последователи, което е удивително, имайки впредвид колко са абсурдни.
Активен
We were drawn down long from a deep sleep, and awaken'd at dayfall by worried guardeners and made to be led thru dew wet jungle to the swift summit, o'er looking the sea...

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Феномена Джасмухин
« Отговор #6 -: 01-11-2010, 10:54:47 »

Както се казва, дезинформацията е тест за проницателност! Разбира се, не е редно да се обобщава така, тъй като има много хора които казват истината и практиките им са прекрасни. Аз съм привърженик на школите на Норбеков и на Стюарт Свердлов. Книгите, лекциите и т.н. на Стюарт, никак не са евтини. Даже направо са си скъпички, но когато усвоиш някои от неговите практики и за запознаеш от близо с това което преподава, ти става ясно че е просто изумително. Така че, всеки случай по отделно, трябва да разглеждаме. Все пак, трябва от някъде да черпим информация.
Активен

divineflow

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
Re:Феномена Джасмухин
« Отговор #7 -: 01-11-2010, 14:33:27 »

Разбира се, че е така. Многото информация има плюсове и минуси...Всеки сам трябва да си изработи система за подбор:)
Активен
We were drawn down long from a deep sleep, and awaken'd at dayfall by worried guardeners and made to be led thru dew wet jungle to the swift summit, o'er looking the sea...

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Феномена Джасмухин
« Отговор #8 -: 01-11-2010, 16:20:03 »

Интересна тема - за въздухоядството/инедията. За конкретната дама не съм достатъчно запозната, не мога да кажа, но доколкото знам, има разни личности, за които още нищо "компрометиращо" не е доказано - например проф. Майкъл Вернер. Не казвам непременно, че този човек, или написаното от него е 100% чиста монета, нито знам има ли наистина инеяди (хора, живеещи без храна и вода) или не, а просто, че в историята на човечеството са известни доста случаи, заслужаващи внимание, за които обяснение още не е намерено...
Ето един пример:
http://www.theblackbook.eu/bg/theory.html?start=19

Ето и един блог на тази тема http://sportzdrave.wordpress.com/%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B0/%D0%BA%D0%B0%D0%BA-1/ . Апропо, авторът му е писал и тук.

Интересно ми е какво мислите?

Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Феномена Джасмухин
« Отговор #9 -: 01-11-2010, 17:05:51 »

Трябва ясно да се разбере нещо...за да спрем да имаме нужда от храна, трябва да променим ДНК-то си. Това става, чрез овладяване на ума, а не чрез спиране на храненето. И тогава не се знае, дали ще можем да изключим нацяло храната.
За блога - общи приказки, приказки, приказки. Много ми е интересно, авторът му, дали се храни? Говори, че сме се хранели, защото сме били слаби. Ами храним се, защото така сме конструирани. Чрез храната например, заземяваме придобитата информация и тя става част от нас.
За мен, всякаква информация от подобен тип и поднасяна от подобни хора(крайно съмнтелни :fun_096:) си остава дезинформация. Опасна при това, за емоционално нестабилни индивиди. :police:
Добре, че Българинът е чревоугодник и обича да набива здраво!  :Appetit_17: :essen:
Активен

divineflow

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
Re:Феномена Джасмухин
« Отговор #10 -: 01-11-2010, 18:34:11 »

Мда, и аз общо взето това мисля за блога. Особено начина по който се рекламира "за да станете по-силни спрете да ядете и бла бла" именно показва целевата група - хора, които считат себе си за слаби, несправящи се с разни аспекти от живота и личността си. А всеки иска сила и надмощие, макар и подсъзнателно понякога. Това е много удобен начин да докажеш на себе си, че си по-силен. "Ето, вие всички ядете, вие сте слаби и жалки. Аз не ям, аз съм по-силен, имам воля, мога да контролирам тялото и процесите си без храна, аз контролирам всичко около собственото си съществуване, аз съм независим.Аз съм свободен, летя и тн..." Все такива красиви неща:) Докога обаче? Като стигнат до момента да им се наложи тези слабите и ядящи да им отворят вратата, защото те силните, не могат сами, ще им поугасне ентусиазма. Всеки човек, който се захваща с подобна дейност си гарантира като за начало социална изолация и невъзможност за каквато и да е обществена реализация. Леко полеко се отдалечава от всичко плътско, земно, материално и преминава към духовно, по-висше, по-чисто съзнание. Това го пише и там, нали? Преведено на елеменарен език - умира. Аз не бързам толкова с еволюцията, който иска да си еволюира tooth

Другото, за тая жена, нищо не мога да кажа, освен че ослепях докато го прочета с този ужасен дребен шрифт:) Някакъв разказ за поредния феномен. Може да е вярно, може да не е. Приказки, представени с уж факти. Не че не вярвам изобщо в "необяснимите" неща, такива много около нас. Да кажем, вярвам във феномена Ванга. Мисля, че хора претърпяли такива злополуки или да кажем кома, понякога не се връщат "цели". Тоест някакво съществуване между два свята - с все още живо материално тяло, но с дух и съзнание, различни от тези на "хората". Поне аз намирам такова обяснение за себе си, може да не е вярно, но на този етап ме удовлетворява(А аз много обичам и обикновено имам нужда да си обяснявам нещата.) Дори и да е вярно всичко в тази история, не значи, че всеки, който си реши да не яде, ще успее. Това естествено ние не можем да знаем, няма кой и как да ни го докаже. Или вярваш, или не. Въпрос на избор :peperudi:
Активен
We were drawn down long from a deep sleep, and awaken'd at dayfall by worried guardeners and made to be led thru dew wet jungle to the swift summit, o'er looking the sea...

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Феномена Джасмухин
« Отговор #11 -: 05-11-2010, 23:28:44 »

Възхитително !!! Крайно време беше и жените да се усетят в бизнеса с космоса.
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Феномена Джасмухин
« Отговор #12 -: 08-11-2010, 16:11:05 »

 :kisss:divineflow...даааааааааа, да вярваш...или да не вярваш...и кога и колко да вярваш...Това ,приятели мои си е майсторство от висш клас...в днешния дезинформиран век...да намериш истинското инфо си е като да уцелиш иглата в копа сено!!!Всички вече сме тоооооооооолку умни...че вече няма накъде...така си мислим ,де...А се оказва, че и вярата, т.е убеждението ,че едно нещо, един процес е истински и си става в природата...еееееееее, ами пак там в нея... в ПРИРОДАТА!!!ЕДВА ЛИ ВСИЧКИ РЕЛИГИИ БИХА ГОВОРИЛИ ЗА АНГЕЛСКИЯ- СВЕТЕЩИЯ СВЯТ, АКО ТОЙ НЕ СЪЩЕСТВУВА...ЗАЩО НЕ ГО ВИЖДАМЕ ЛИ...АМИ ЗАЩОТО НЕ СМЕ ДОРАСЛИ ДО НЕГО...НЕ ТОЙ ЩЕ СЛЕЗЕ ДО НАС...НИЕ ТРЯБВА ДА ДОРАСНЕМ ДО НЕГО!!!ТОВА Е ,КАТО ДА ИСКАМЕ ПЛОДА ЯБЪЛКА  ДА СЕ ПРЕВЪРНЕ ОТНОВО В ЦВЯТ, ЗА ДА ПОКАЖЕ НА ЦВЕТА, ЧЕ И ТОЙ ЕДИН ДЕН ЩЕ СТАНЕ ЯБЪЛКА!!!!СПИРАЛАТА НА ЖИВОТА ВЪРВИ В ПОСОКА НА НАДГРАЖДАНЕ, ИЗГРАЖДАНЕ...СЕМЕ, ЦВЯТ, ПЛОД...ДЕЛА...
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

divineflow

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
Re:Феномена Джасмухин
« Отговор #13 -: 12-11-2010, 22:52:43 »

Хубаво:) Съгласна съм напълно, само че е друга тема:)

Кой, кога доказа обратнопропорционалната връзка между духовността и храненето(що се отнася до хората, обитаващи планетата Земя), че нещо ми се губи из религиите и ангелския им свят?
Активен
We were drawn down long from a deep sleep, and awaken'd at dayfall by worried guardeners and made to be led thru dew wet jungle to the swift summit, o'er looking the sea...

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Феномена Джасмухин
« Отговор #14 -: 12-11-2010, 23:22:56 »

Интересна тема - за въздухоядството/инедията. За конкретната дама не съм достатъчно запозната, не мога да кажа, но доколкото знам, има разни личности, за които още нищо "компрометиращо" не е доказано - например проф. Майкъл Вернер. Не казвам непременно, че този човек, или написаното от него е 100% чиста монета, нито знам има ли наистина инеяди (хора, живеещи без храна и вода) или не, а просто, че в историята на човечеството са известни доста случаи, заслужаващи внимание, за които обяснение още не е намерено...
Ето един пример:
http://www.theblackbook.eu/bg/theory.html?start=19

Ето и един блог на тази тема http://sportzdrave.wordpress.com/%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B0/%D0%BA%D0%B0%D0%BA-1/ . Апропо, авторът му е писал и тук.

Интересно ми е какво мислите?


Това не може да бъде постигнато от човек, който води активен живот (ходи на работа, общува вербално повече от 1-2 часа дневно). Чел съм за даоси, които лежат неподвижно до 3 месеца без дори да дишат (но не се споменава дали напускат тялото си). И в случая с Тереза фон Нойман и при даосите има обръщане на сетивата навътре (молитва, медитация) а не някакъв систематизиран хранителен режим, който постепенно да доближава човека до тези резултати.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

NewAge

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:Феномена Джасмухин
« Отговор #15 -: 31-07-2013, 13:53:45 »

Има, няколко умрели ;D По-добре прочетете какво се е случило на вълшебната Джасмухин като са и направили изследвания и как в края на краищата си е признала, че яде, ама.."малко" и то..не се брои:)
Eто ви един отлично направен филм за феномена на живот без храна: http://vimeo.com/66389571
Като допълнение -- серия от предавания (с превод на Български) за хора от различни краища на Земята, които не употребяват храна: http://suprememastertv.com/bmd/?sca=bmd3
Противно на горните твърдения, ще видите, че някои от тези хора водят активен живот, някои са яки добре сложени мъже, които активно спортуват. На практика, ако днешната биология признае това за истина означава докторите да си скъсат дипломите...

Eто и интервю с Иван Стойчев, българина, който не се храни от 2009-та година: http://youtu.be/-keI8jv24bA

Забележете какво казват всички: животът без храна е СЪСТОЯНИЕ НА СЪЗНАНИЕ, а не просто някаква техника, като да се научиш да караш колело...
« Последна редакция: 31-07-2013, 14:03:24 от NewAge »
Активен

Nature_Boy

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 44
Re:Феномена Джасмухин
« Отговор #16 -: 15-04-2014, 13:29:22 »

Аз изучавам системата как работи...и поне за мен храната е поредната зависимост в тая илюзия, в която живеем. Незнам все още дали може да се живее без никаква физическа храна, но май както да го погледнеш всичко в света произлиза и започва от храната...всички други зависимости идват като цяло от нея...аз лично се чувствам 10000 пъти по-добре, когато не се храня, но не съм си правил изследвания след един по-дълъг период дали физически съм наред, въпреки че и винаги ми е било интересно лекарите на база какво определят "нормалните" граници на примерно нивото на b12 в организма...и дали това не е поредната манипулация на системата от зависимости че хората умират като не се хранят. То и нещата отиват доста надълбоко...явно хората са програмирани да им пука за тва дали ще умрат или не, тва пак както винаги е в полза на системата...мойта програма явно има вирус защото винаги съм се питал какво значение има...аз поне не намирам логичен отговор...и точно когато не се храня имам доста по-ясно съзнание и мн мн неща осмислям...явно това обаче не се харесва на това нещо в което живеем и не се допуска...явно не трябва да се просвещаваме кое как е всъщност...
Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Феномена Джасмухин
« Отговор #17 -: 16-04-2014, 07:44:45 »

Казваш - явно хората са програмирани да им пука дали ще умрат. Това е така за определени култури. Западния свят, към който принадлежим и ние, е програмиран от древбите гърци. Те формулират парадигмата, че човек живее само един живот и задължително е длъжен в съревнование с всички да победи, да успее. Богатството и успеха са превърнати в дълг. Иначе си нещастен от липсата им. Източните култури обратно. Те вярват, че човек живее много пъти, защото душата е безсмъртна. Вярват в прераждането и смятат всяко пристрастяване към материалните неща са тежест. Ценноста на човека казват те, не е тъждествена на неговите притежания.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Феномена Джасмухин
« Отговор #18 -: 17-04-2014, 05:51:37 »

Тихия :) ти май не си много на ясно с древните гърци , а ?Дали си чувал,че това са семити произхождащи от еврейският род на  Дан, заради което са били наричани данайци, самият Омир ги нарича така, а Йосиф Флавий показва писма от Спарта до иудейските жреци, в които самите спартанци се определят като семити, а пък жреците го потвърждават от родовите книги. В първия момент малко множко ми дойде, но пък имаш възможността да наблюдавам чисти гърци младежи и близо до тях няколко еврейчета на по 25-28 години , удивителна прилика.Самата "древногръцка история" е измислена , а гърците са присвоили древните тракийски богове.  Познайте кои са били едни от основните участници в Троянската война ? Ако все пак някой се интересува може да попрочете тук :
http://bgistoria.jimdo.com/%D1%81%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D1%82-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B8%D0%B7%D1%85%D0%BE%D0%B4-%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D1%8A%D1%80%D1%86%D0%B8%D1%82%D0%B5/

http://ydara.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2825:2013-08-16-14-39-57&catid=141:2013-08-13-07-02-31&Itemid=213

Извинявам се за отклонението. 
Активен

тревОпасен

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re: Феномена Джасмухин
« Отговор #19 -: 15-03-2021, 18:56:38 »

Абе тва малко несериозно ми звучи тоя господин който уж не се храни пиел алкохол от време на време - уникално! :Confus_3:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.132 секунди с 22 запитвания.