Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: АЕЦ-Белене  (Прочетена 4156 пъти)

Spanaka

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 152
АЕЦ-Белене
« -: 03-01-2013, 13:03:30 »

    За първи път е наистина важно да се разходим до урните. Призовавам всички ви, а и да агитирате максимално повече хора да кажем ”НЕ” на АЕЦ-Белене.
    Не се връзвайте на изказвания за „енергийна независимост” и „откриване на нови работни места”...Единствената сила от БГ-страна, която движи този скъп, ненужен и опасен проект са рушветите, а не реалната му необходимост.

филмчета: "Ядрената измама", "Nucleare"

П.С. Дори и да беше икономически обоснован аз пак щях да гласувам с НЕ!
Активен
Моралът в поведението, започва с морал в храненето!

AdiSmile

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 90
Re:АЕЦ-Белене
« Отговор #1 -: 03-01-2013, 13:28:43 »

Мен ме притеснява след като се спре АЕЦ-а да не се каже: "Еми тогава имаме нужда от шистов газ"  :pensif_29:
Активен

Виолета

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
Re:АЕЦ-Белене
« Отговор #2 -: 12-01-2013, 20:49:28 »

Снощи съобщиха резултати от предварителни проучвания: 65% от българите ще гласуват "ЗА". Вярно, че все още не са реални, но няма да се учудя, ако това е крайния резултат. В същото време се калкулират новите по-високи цени, след тазгодишната добавка за "Зелена енергия", от която никой не вижда нищо друго, освен в сметката си. И почти няма обикновени физически лица с панели по покривите си, продавайки излишъка на НЕК. До сега само ме дразнеше овчата тъпотия на българския народ, държейки на дневен ред цял месец дали да се пуши в заведенията или не и приемайки за половин час задължителното образование за 4-годишните деца. Сега обаче вече се вбесявам, но нищо не мога да направя.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.107 секунди с 24 запитвания.