Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: мойто дневниче  (Прочетена 1435 пъти)

simbioza77

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
мойто дневниче
« -: 11-01-2010, 19:51:10 »

Здравейте,приятели :flowers2:
За първи път пиша във форум и ви моля да бъда извинена,ако не всичко правя както трябва.Аз съм от Сливен,на почти 33 години.Имам 3 хубави дечицана по 14,10 и 3 годинки.Отдавна съм запозната със суровоядството,соколечението и гладолечението,но най-вече на теория.Тъй като водя доста застоял живот,доста напълнях в последните 12 години,но откакто попаднах на този прекрасен форум,реших да се променя.Семейството ми ме подкрепя много и това ми дава още повече сили да бъда сериозна в това начинание,надявам се и на вашата подкрепа.
Днес закусих със 300 гр.киви,някъде към 10 ч.,към 13 ч.хапнах 100 гр.кълнове от ръж,а сега ще хапна салатка от 2 връзки магданоз,малко спанак и 5 накиснати във вода ореха,които ще полея със студено пресован зехтин,сол и ябълков оцет
По отношение на упражненията съм доста закърняла,но издържах към 30 минути във фитнес залата,от които 17 на пътечката,утре повече.
Надявам се,че утре ще ми е по леко,а сега лека вечер и всичко хубаво :thankyou:
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:мойто дневниче
« Отговор #1 -: 11-01-2010, 20:57:22 »

Здрасти Симбиоза  :love_026: браво за дечицата  :Content_14: :Content_22: живи и здрави да са ви.
Яденето ти е малко, има опасност вечерта да прегладнеееш и да се натъпчеш- поне на мен ми се случва така като ям малко през деня  ;D
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:мойто дневниче
« Отговор #2 -: 12-01-2010, 00:08:56 »

Здравей Симбиоза! Не е речено, че от раз трябва да влезеш в такъв режим. Важното е, че началото вече е поставено.

Здрасти Симбиоза  :love_026: браво за дечицата  :Content_14: :Content_22: живи и здрави да са ви.
Яденето ти е малко, има опасност вечерта да прегладнеееш и да се натъпчеш- поне на мен ми се случва така като ям малко през деня  ;D
Аз днеска бях на сухо гладуване (екадаши) до 20.30 и взех че се натъпках. Сега ми тежи и сигурно ще прескоча половината от асаните (поне изкарах едни вонящи слузове от върешностите си)
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

simbioza77

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:мойто дневниче
« Отговор #3 -: 12-01-2010, 20:43:40 »

днес хапнах 300 гр ябълки грини,на обяд 200 гр елда,натопена от вечерта,а сега хапнах салата от моркови зеле,цвекло и тиквени семки,ходех на пътечка към 20 минути и малко танцувах сутринта.Чувствам се добре за сега,но ми е много трудно,като готвя на фемилито,само изкушения,но засега устисквам
Активен
 

Страницата е създадена за 0.211 секунди с 23 запитвания.