Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: И аз съм тук!  (Прочетена 4603 пъти)

rossi9

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 73
Re:И аз съм тук!
« Отговор #20 -: 04-02-2010, 18:23:45 »

Бенато,  :thankyou: :Content_22: :peperudi:
Активен
Усмихни се, за да ти се усмихне и Животът!

sunny

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97
Re:И аз съм тук!
« Отговор #21 -: 04-02-2010, 21:12:07 »

И аз мисля като Бенато, точно така се чувствам. Но се възхищавам на упоритостта и хъса на Zloqd- не е лесно да постигнеш такива резултати сам.
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:И аз съм тук!
« Отговор #22 -: 04-02-2010, 22:02:59 »

Сигурно нямаше да постигна тези резултати ако не препрочитах от време на време класическите произведения по йога. Повечето практикуващи четат предимно съвременни автори и се получават големи отклонения, защото всеки е предавал и интерпретирал йога по свой начин и става като играта телефон - нареждат се няколко човека и първия прошепва една дума на втория, той на третия и така. докато се стигне до последния думата е съвсем различна.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

snejanka3738

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
Re:И аз съм тук!
« Отговор #23 -: 05-02-2010, 00:00:17 »

  Включвам се тук, понеже и с моята коса положението е същото. Обаче няма нищо общо с преминаването ми към вегетарианство. Падаше отпреди 1-2 години. Не знам какво да си мисля. От живачните пломби ли е, що ли? Но защо чак сега? Пломбите са ми от осми клас.Сякаш ходя на лъче или химио- терапия. Не е нормално. Ако открия нещо положително, ще пиша
Активен
Практика и собственный опыт - вот что главное!

zigzag

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 237
Re:И аз съм тук!
« Отговор #24 -: 05-02-2010, 02:09:15 »

Може да е проблем със сярата- http://www.bb-team.org/articles/889/ ,потърсете и още,важна е за кожата,косата и ноктите.
« Последна редакция: 05-02-2010, 02:20:07 от zigzag »
Активен

snejanka3738

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
Re:И аз съм тук!
« Отговор #25 -: 05-02-2010, 07:50:43 »

 Зигзаг, мерси! Подсетих се и за някакви продукти с катран.
Активен
Практика и собственный опыт - вот что главное!

sunny

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97
Re:И аз съм тук!
« Отговор #26 -: 06-02-2010, 21:20:56 »

Снежанка, и аз така се чувствах, все едно съм болна от нещо / не дай, Боже!/, даже ходих на ирисолог да ме провери има ли ми нещо...
Но от конската ампула имам подобрение. Маската се прави от една лъжица течност от ампулата, един жълтък, ракия, може и малко кисело мляко. Мажеш главата, завиваш с нещо да се затоплиш около един час и после миеш.
Гледам, че Zloqd беше писал нещо за шампоан с боров катран, ще го потърся и ще го пробвам и него.
А някой във форума беше писал- тоя форум е толкова богат с информация!- за Trichup oil, но не знам къде да го намеря, където питах по аптеки и здравословни магазини го нямат.
И това, което Зигзаг казва за сярата е вярно. Мерси, Зигзаг!
Активен
 

Страницата е създадена за 0.102 секунди с 25 запитвания.